- страница 113
ТЪРСИ

Наем
Плаж на 200 м
Мезонет с три спални и веранда в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлично обзаведен, просторен имот с удобен достъп до плажа
Предлагаме под наем напълно обзаведен мезонет с три спални и три санитарни помещения. Апартаментът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и детска площадка.
Имотът е с площ 140 кв. м., разположен на първи и втори етаж в пететажна сграда. Състои се от:
• Първо ниво - просторна дневна с оборудвана кухненска част, трапезария, спалня, сервизно помещение, баня с тоалетна, веранда.
• Второ ниво - просторен коридор, две спални, баня с тоалетна, перално помещение, килер,
1 100 € /месец 2 151.41 лв. /месец
(7.86 €/м2) (15.37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 1,2
Тип на имота:
Мезонет

Калина Иванова
Старши брокер, Варна

Продажба
Имот в оживено село близо до Свищов
Близо до гр. Велико Търново
Двуетажна къща с поддържан двор, нуждаеща се от реновиране
Представяме ви отличен имот с площ от 130 кв. м., разположен в оживеното село Българско Сливово, само на 14 км от град Свищов. Къщата, построена през 1966 г., се състои от два етажа, всеки със собствен чар.
Приземният етаж предлага коридор и три просторни стаи, осигуряващи достатъчно пространство за различни цели. Външно стълбище води до втория етаж, където ще намерите покрита тераса, коридор и три стаи, две от които са свързани, създавайки идеално място за голяма спалня или семейна

Продажба
Кокетна двуетажна къща с озеленен двор на 8 км от Асеновград
Близо до гр. Пловдив
Добре поддържан имот в тихо и спокойно село
Хубава двуетажна къща, огряна от слънце, с благоприятно югоизточно изложение, озеленен голям двор и светли помещения, ситуирана в добре уредено село на 8 км от Асеновград и на 25 км от Пловдив.
Къщата е с площ 173 кв.м., а дворът – 1174 кв.м. Разполага със собствен водоизточник.Отоплението е на Термопомпа.
Разпределението на пространството осигурява максимално удобство и комфорт:
• Голям дневен тракт с дивани, маса за кафе, телевизор;
• Трапезен кът;
• Отворен кухненски бокс, оборудван

Продажба
Регулиран парцел на изхода на село Радуил посока ски курорт Боровец
Близо до к.к. Боровец
Атрактивен парцел с живописна локация и прекрасни гледки
Предлагаме за продажба два съседни парцела в регулационните граници на Радуил. Намират се накрая на селото, на изхода към планински курорт Боровец, със спокойна и живописна локация и лесен достъп до минералните извори в Долна Баня, Костенец, голф игрището и летището за малки самолети в Долна Баня. Населеното място отстои на 18 км югоизточно от гр. Самоков, на 80 км източно от центъра на гр. София, на 16 км югозападно от гр. Костенец и на 9 км североизточно от к.к. Боровец.
Имотът (912

Продажба
Ваканционно студио в комплекс Harmony Hills близо до Албена
Близо до к.к. Албена
Обзаведен апартамент в затворен комплекс на 4 км от морето и близо до 3 професионални голф игрища
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на изцяло обзаведено и оборудвано студио в комплекс Harmony Hills в с. Рогачево, на 38 км северно от Варна и на около 45 км от летището. Самото село разкрива широка панорама към планините и Черно море и представлява едно от най-търсените места по крайбрежието на курорта Албена, който е само на 4 км разстояние. Комплексът граничи с природни резервати. Мястото е уникално съчетание от ниските възвишения на Стара планина, северната част на Варненския
39 000 € 76 277.37 лв.
(1 144 €/м2) (2 236.87 лв./м2)Площ: 34.10 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент

Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна

Продажба
Лукс
Уникално красив, уютен и луксозен имот в Троянския Балкан
Близо до гр. Троян
Няколко недвижимости за продажба и земя , в непосредствена близост до град Троян
Имаме удоволствието да Ви представим недвижим имот с безспорно много предимства. Предлаганата оферта условно може да бъде разделена на 3 части.
Местоположение – в един от най-чистите райони на Европа. В полите на Стара Планина, на 8 км. от гр. Троян и 15 км. от Троянски манастир , България.
Площ – обща застроена жилищна площ около 800 кв.м. и 3 000 кв.м. двор
Луксозно и цялостно довършване. Автономност и енерго икономичност.
Постройки :
- Старинна реставрирана модерно обзаведена

Продажба
Магазини/офиси в комплекс Вила Парк/Villa Park Боровец
к.к. Боровец
Търговски и бизнес помещения с отлично разположение в ски-курорт Боровец
Предлагаме за продажба завършени до ключ търговски помещения в ски-комплекс Вила Парк/Villa Park в Боровец.
Villa park се намира в центъра на Боровец - един от най-предпочитаните планински курорти и ски центрове в България.
Комплексът e заобиколен от борови гори и красиви планински пейзажи. Намира се на тихо и спокойно място, като същевременно е на пешеходно разстояние от кабинковия лифт, ски пистите и множеството магазини, ресторанти и барове.
Предпочитан от мнозина, Боровец се радва

Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Парцел над пристнището в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел разположен в курортна зона Чайка
Предлагаме на вашето внимание парцел разположен в курортна зона Чайка, над пристанището на Бяла, в близост до построени къщи и старата крепост-музейна града.
Парцелът е в екологично чиста зелена зона, има правоъгълна форма. Комуникации и канализация до парцела.
Параметри на застрояване: 30% плътност, кинт: 1,2, кота корниз: 10 метра.
Парцелът е в урбанизираната част на града, за масивно строителство е нужно да се смени статутът на земята. Плаж ще откриете на пешеходно разстояние.

Продажба
Плаж на 4 км
Къща във в.з. Момчил до Балчик
гр. Балчик , в.з. Момчил
Морска гледка, готова за живеене новопостроена къща с Акт 16
Открийте вашия мечтан дом в живописната вилна зона Момчил, сгушена между очарователния град Балчик и популярния курорт Албена! Тази завладяваща двуетажна къща (обща площ 160 кв.м.) има двор от 470 кв.м., предлагащ идеалното съчетание на уединение и удобство.
Приземният етаж се състои от голяма кухня с трапезария, камина, мокро помещение за пералнята, килер и малко преддверие, всички снабдени с необходимите електроуреди и климатици. На първия етаж ще намерите и напълно оборудван вътрешен двор

Наем
Търговско помещение в Дупница
гр. Дупница
Бизнес помещение под наем в топ центъра на града
Предлагаме на вашето внимание търговски имот с площ 160 кв.м. под наем. Помещението се намира в идеалния център на град Дупница, на самата пешеходна зона.
Локацията осигурява удобен достъп с автомобил, като има и паркинги.
Имотът разполага с голяма витрина, даваща възможност за визуална реклама.
Помещението е подходящо за клон на банка, магазин, аптека, заведение, офис и други.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с

Продажба
Тухлена къща в село само на 100 м от главен път
Близо до гр. Велико Търново
Имот в много добро състояние на изгодна цена
Предлагаме едноетажна масивна и конструктивно здрава къща в село на 40 км от Велико Търново. Тя е разположена само на 100 м от главен път за гр. Попово и главния вход към къщата е на асфалтирана улица. Имотът се състои от четири стаи с РЗП от 90 кв.м. и 10 кв.м. мазе. Има пристроена вътрешна баня и външна тоалетна. Ток и вода са налични, обхват на всички мобилни оператори също. Покривът е здрав и без течове, но като цяло имотът се нуждае от ремонт.
В двор от 1 800 кв.м. са разположени

Продажба
Бивш санаториум с голям парцел земя в Мало село
Близо до гр. Кюстендил
Масивна сграда близо до СПА курорт Сапарева баня
Атрактивно предложение от пазара за недвижими имоти - бивш профилакториум с голям парцел 17395 кв.м., разположени в спокойното Мало село. Имотът предлага уникална възможност за инвеститори, търсещи мащабен проект за реновиране. Мястото предлага спокойна обстановка, като същевременно остава удобно, с бърза връзка до ключовите градове Дупница, Кюстендил, Благоевград и столицата София. На 20 км е балнеоложкия район на град Сапарева баня, известен с най-топлия минерален извор на Балканите и 7-те

Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Етаж от къща с гледка море в Свети влас
гр. Свети Влас
Партерен етаж, разпределен между 9 самостоятелни стаи за туристи
Представяме на вашето внимание партерен етаж от 4-етажна къща с прекрасна морска панорама и отлична локация в предпочитания морски курорт Свети Влас, близо до супермаркети и ресторанти, храм Св. Василий, на 100 м до Казино Влас, на 800 м до Марина Диневи и на 400 м до плажа.
Жилището (230 кв.м.) се разпределя между 9 самостоятелни стаи за туристи с бани и тоалетни. Подовите настилки са с теракот, стени – латекс. Стаите разполагат с телевизор. Директен достъп до вътрешния двор.
Отлично

Продажба
Плаж на 500 м
Къща с проект за три етажа
гр. Приморско
Проект за имот на 500 метра от плажа
Предлагаме ви за продажба къща на 3 етажа в гр. Приморско. Имотът е на калкан, с проект. Разполага с всички нужни документи за завършване на 2 или 3 етажа.
До момента е на партерен етаж със следното разпределение: дълъг коридор, 3 спални и два санитарни възела, вътрешни стълби към втория етаж.
Парцелът е с обща площ 300 кв.м в регулация с ток, вода и канал.
Плажът е само на 300 м, а близо се намира центърът на града, заведения за хранене и хранителни магазини, както и

Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Луксозен мезонет с гледка към морето в комплекс Роял Бей
гр. Свети Влас
Обзаведено жилище в отличен комплекс в Свети Влас
Отлично предложение за луксозен апартамент на втора линия от морето между популярните курорти Свети Влас и Слънчев бряг. "Роял Бей" е един от най-новите комплекси на българската Ривиера. Той е луксозен апарт-хотел, включващ 185 просторни апартамента с живописни гледки към морето и древния град Несебър.
Имотът се намира на 4-ти и 5-ти етаж с площ 172 кв. м. разпределена между:
• Първо ниво - трапезария с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и балкон
• Второ ниво - спалня, баня с тоалетна
225 000 € 440 061.75 лв.
(1 308 €/м2) (2 558.50 лв./м2)Площ: 172.00 м2 Етаж: 4;5
Тип на имота:
Тристаен апартамент

Любка Михова
Старши брокер, Слънчев бряг

Продажба
Регулирани парцели за ниско застрояване в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Парцели с красива панорама и налични комуникации
С удоволствие ви представяме нашата нова оферта - регулирани парцели, разположени на най-живописния изход на град Пловдив, в сърцето на новоизграждащия сe квартал Беломорски, зад Митницата и в близост до Околовръстния път. Имотите предлагат прекрасен изглед към живописните Родопи.
Парцелите са в регулация за ниско застрояване до 10 метра. Налични са ток, вода и канализация.
Налични за покупка са:
• 1-ви парцел с площ 601 кв. м. - 149 900 евро
• 2-ри парцел с площ 538 кв. м. - 99 900

Продажба
-14%
Нова двуетажна къща с четири спални и басейн
Близо до с. Ветрино
Поддържана голяма къща, подходяща за инвестиция
Разгледайте нашето предложение за продажба на просторна двуетажна къща (РЗП 477 кв.м.), ново строителство от 2008 година, с голям двор (2550 кв.м.) и спокойна локация в село Момчилово, близо до гр. Суворово, на 50 км от летище Варна, 40 минути с кола, като по-голямата част от пътя е магистрала. Имотът е подходящ както за живеене на голямо семейство, така и за бизнес като къща за гости.
Има два входа, като единият е към първия етаж, а вторият е външна стълба директно към втория етаж. Къщата е

Продажба
Голям парцел с проект за застрояване на 30 къщи в с. Бистрица
с. Бистрица
Парцел с изградени комуникации в полите на Витоша планина
Просторен регулиран парцел с площ от 15 095 кв.м с проект за застрояване на 30 къщи с прогнозно РЗП от 160 кв.м до 260 кв.м., общо РЗП - 11 000 кв.м. Имотът е разположен в китното село Бистрица, в близост до стадион, ресторанти, кметството, Бистришки манастир, природен парк Витоша, хранителни магазини, детска градина и училище и други ежедневни удобства.
Парцелът е със следните строителни параметри:
• Плътност - 40%
• Кинт – 1.5
• Максимална височина - до 10 метра
Изградени са всички
2 900 000 € 5 671 907.00 лв.(без ДДС)
(192 €/м2) (375.75 лв./м2)Площ: 15 095.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация

Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София

Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обширен парцел в регулация на брега на Мадренското езеро
Близо до гр. Бургас
Парцел за строеж на комплекс от къщи, вили или частно имение на 5 км от Бургас
Уникален парцел в регулация с площ от 4124 кв.м. и топ локация на самия бряг на Мандренско езеро, само на 150 м от асфалтов път срещу разклона за село Черни връх, снабдено с ежедневни удобства и на 5 км от развития областен град Бургас.
Парцелът има показатели за ниско застрояване до 10 м. Откъм езерото е насипан с камъни и може да се направи кей за лодка. Ток и вода има в близост.
Имотът е подходящ за строеж на комплекс от къщи, ранчо или просторното имение от вашите мечти. В момента е
130 000 € 254 257.90 лв.
(32 €/м2) (61.65 лв./м2)Площ: 4 124.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг

Продажба
За частни лица
Земеделска земя пета категория на 20 км от Варна
Близо до гр. Варна
Земеделска земя в с. Близнаци
Земеделска земя пета категория в село Близнаци. Имотът се намира на 300 метра от регулация и построени къщи. Селото е добре уредено, тихо и спокойно, достъпно целогодишно. Пътните връзки с околните населени места са поддържани. Предоставя възможност за целогодишно живеене сред екологична и релаксираща среда. Отстои на 3 км от плажната ивица на к.к. Камчия, като разполага с редовен транспорт до областния център Варна.
Отстояние до:
• Ток - 500 метра
• Вода - 500 метра
•