planinski kashti за продажба и под наем - страница 2
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Продажба
ново
Жилище с отлична локация в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе
Ако търсите съчетание от комфорт, функционалност и спокойствие в добре устроен градски район – този имот е точно за вас.
Представяме ви светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен (шести) етаж в поддържана сграда с чудесно изложение север/юг.
113 750 €(222 475,66 лв.)
(1 750 €/м2) (3 422,70 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-5%
ново
Бутикова двуетажна къща в центъра на Каменар, Поморие
Близо до гр. Поморие , с. Каменар
Слънчев имот с 4 спални и поддържан двор близо до парк, магазин, кметство
Днешното ни предложение включва двуетажна къща с 4 спални и две бани на широка асфалтова улица в центъра на Каменар, квартал на Поморие, близо до парк, църква, два магазина и кметство.
Къщата (165 кв.м.) е с Акт 16 от 06.2021 година. Състои се от:
• Първи етаж - антре,
Продажба
ново
Нов жилищен комплекс в ж.к. Изгрев, Бургас
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Апартаменти с гледка към парк и отлична градска локация
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в централната част на ж.к. Изгрев – един от най-желаните и динамично развиващи се квартали на Бургас. Локацията съчетава удобството на изградената градска инфраструктура с усещането за простор, зеленина и спокойствие.
Сградата
от 138 790 €(от 271 449,65 лв.)
(1 830 - 2 013 €/м2)(3 579,17 - 3 937,09 лв./м2)Площ: 0.00 - 137.43 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Прекрасна двуетажна къща в полите на Рила
с. Говедарци , гр. Самоков
Семеен имот с голям двор на 16 км от Боровец
Масивна двуетажна къща в полите на Рила планина с просторен двор в Говедарци, на 16 км от ски-курорта Боровец. Напълно обзаведен и оборудван имот в красива планинска местност с великолепни гледки към околността.
Къщата заема обща площ от 128 кв.м, разпределение:
• Етаж 1 -
Продажба
ново
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Ваканционен апартамент с гледка към борови гори до ски лифта
Представяме за продажба напълно обзаведено и оборудвано студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м).
Апартаментът (обща площ – 48.99 кв.м., чиста площ – 42.6 кв.м.) се намира на четвърти етаж и е завършен с:
•
101 000 €(197 538,83 лв.)
(2 062 €/м2) (4 032,23 лв./м2)Площ: 48.99 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Продажба
ново
Масивна двуетажна къща със здрави основи на 9 км от Елхово
Близо до гр. Елхово , с. Гранитово
Хубава къща с двор близо до центъра на село Гранитово
Предлагаме на вашето внимание двуетажна къща с двор в село Гранитово, само на 20 км от ГКПП Лесово и на 100 км от морския град Бургас.
Къщата е с бетонни основи и РЗП 105 кв.м. със следното разпределение:
• Първи етаж - коридор, баня с тоалетна, хол и спалня (като в спалнята
Продажба
-6%
ново
Масивна къща със спокойна локация на главен път в село Горна Студена
с. Горна Студена , гр. Велико Търново
Здрава къща на три етажа с равен двор, гараж и стопански постройки
Предлагаме за продажба конструктивно здрав имот, намиращ се на главен път в село Горна Студена. Селото е разположено върху равнинен, леко хълмист терен със слаб общ наклон на изток, към протичащата покрай селото река Студена. На около 2 км западно от Горна Студена, вляво покрай
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в комплекс Sunflower в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл, функционално разпределен апартамент с красива гледка към басейна и зелената паркова зона
Двустаен апартамент, съчетаващ спокойствие, пространство и светлина, разположен в северната част на престижния морски курорт Слънчев бряг, на 600 м от плажа.
Имотът впечатлява с комфортна атмосфера, функционално разпределение и усещане за простор. Жилището е разположено на 4/5
88 100 €(172 308,62 лв.)
(1 377 €/м2) (2 692,32 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Лукс
Реновирана къща с 7 спални в тиха част на Рибарица
с. Рибарица , гр. Тетевен
Просторен имот с два гаража и голям двор сред природата на Стара планина
Предлагаме за продажба просторен имот, разположен в тиха и спокойна част на Рибарица. Това е едно от най-предпочитаните планински селища в България, известно с чистия въздух, красивата природа и целогодишния туристически интерес.
Имотът се намира далеч от шума на главния път и
Продажба
ново
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Две нови къщи със скандинавски дизайн в с. Рибарица
с. Рибарица
Имот с потенциал в предпочитано село за отдих и туризъм в района на Тетевенския Балкан
Предлагаме имот с отличен потенциал в сърцето на Рибарица – едно от най-предпочитаните места за отдих и туризъм в района на Тетевенския Балкан. Селото е известно с чистия си въздух, красивата природа и спокойната атмосфера, съчетаваща уют, традиции и възможности за пълноценна
Продажба
ново
Лукс
Къща с впечатляваща архитектура и голям двор до реката в Рибарица
с. Рибарица
Луксозен дом с три спални, панорамни гледки и уникална атмосфера сред природата
Изключителен имот с впечатляващ дизайн и характер, създаден с внимание към всеки детайл и усещане за хармония между модерната архитектура и естествената красота на природата. Тази уникална къща съчетава съвременен стил, естествени материали и просторни пространства, които
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Атрактивен парцел с впечатляващ потенциал, разположен на първа линия море в местност Кротиря – една от най-перспективните и динамично развиващи се зони между Поморие и Ахелой.
Имотът е с площ от 9 004 кв. м. и предлага рядката възможност за реализация на проект в
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)(без ДДС)
(230 €/м2) (449,64 лв./м2)Площ: 9 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен имот, разположен в предпочитания столичен квартал Хиподрума. Районът е с отлична инфраструктура, зелени площи и бърз достъп до централната част на града.
Ателието е с площ от 45 кв.м и се намира на таванското ниво на 10-етажна ЕПК
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(12 €/м2) (22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Плаж на 7 км
Парцел във вилната зона на с. Звездица
Близо до гр. Варна , с. Звездица
Урегулиран имот с отлични параметри за строителство сред спокойствие и зеленина, само на минути от Варна
Атрактивен парцел с площ от 600 кв. м., разположен във вилната зона на с. Звездица – предпочитан район за живеене и отдих в непосредствена близост до Варна. Имотът съчетава тишина, чист въздух и природна среда с удобния и бърз достъп до градската инфраструктура, което го прави
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Модерен жилищен проект в ж.к. Славейков, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Съвременни двустайни и тристайни жилища, и мезонети с отлична локация и висок клас изпълнение
Представяме ви нов жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Славейков. Локацията съчетава удобство, отлична инфраструктура и бърз достъп до всички ключови точки на града.
Сградата е позиционирана на мястото на бившата „Деметра“ и се
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 200 - 2 000 €/м2)(2 347 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 74.62 - 314.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 67 930 €(от 132 859,53 лв.)
(1 377 - 1 620 €/м2)(2 693,18 - 3 168,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 101.38 м2
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 600 м
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба напълно обзаведени апартаменти в модерен жилищен комплекс, разположен в западната част на к.к. Златни пясъци, в непосредствена близост до красива широколистна гора и само на няколко метра от автобусна спирка.
Комплексът работи целогодишно и предлага
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 - 1 850 €/м2)(1 955,83 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Къща за гости с планинска панорама в с. Стоките
Близо до гр. Габрово , с. Стоките
Незавършен хотел с потенциал и живописна, тиха локация
Предлагаме за продажба къща за гости / хотел с панорамни гледки в с. Стоките в сърцето на Стара Планина. Населеното място е с постоянни жители, осигурен транспорт и отправна точка на многобройни туристически дестинации. Известно е с природните си забележителности, чист въздух и
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас