Апартаменти за продажба - страница 35
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-5%
Кокетен апартамент в района на Захарни заводи
гр. Горна Оряховица
Реновирано жилище в тих и спокоен район
Открийте уют и спокойствие в този прекрасно обзаведен апартамент, разположен в идиличния и тих район на Захарни заводи в Горна Оряховица. Със своите 57 кв. м. жилищна площ, този апартамент предлага перфектната комбинация от стил, комфорт и функционалност, като е напълно готов да
69 000 €73 000 €134 952,27 лв.142 775,59 лв.
(1 211 €/м2) (2 367,58 лв./м2)Площ: 57.00 м2
Тип на имота:
Апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в началото на кв. Тракия
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Функционално жилище с подобрения, външна изолация и комуникативна локация
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в началото на кв. Тракия в гр. Шумен – район, който се оформя като един от най-предпочитаните както за живеене, така и за инвестиция. Жилището се намира в панелна сграда от периода 1980–1989 г., на 4-и етаж от общо 8, с добре
94 077 €(183 998,62 лв.)
(1 344 €/м2) (2 628,55 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Тухлен апартамент с гараж в топ центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Пожарната"
Просторно жилище с отлично разпределение, подобрения и отлична локация
Представяме ви изключително просторен и функционален тухлен апартамент, разположен на ул. Стефан Янев – в сърцето на град Шумен, в непосредствена близост до Пожарната, централната пешеходна зона и всички ключови градски удобства. Имотът се намира на 2-ри етаж в четириетажна
182 000 €(355 961,06 лв.)
(1 238 €/м2) (2 421,50 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 800 м
Напълно обзаведен ваканционен апартамент в Касандра / Kasandra в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с две спални в целогодишно работещ комплекс.
Прекрасен напълно обзаведен ваканционен апартамент с две спални в комплекс “Касандра” – идеалният избор за комфорт и спокойствие до морето!
Представяме ви чудесен тристаен апартамент с обща площ от 89 кв.м., разположен на първи (не e партерен) жилищен етаж в добре поддържан
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 180 €/м2) (2 307,44 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Тухлен апартамент за ремонт в ТОП центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Херсон"
Имот с отлична локация до площад „Славянски“ и пешеходната зона
Предлагаме за продажба тристаен тухлен апартамент в самия център на град Шумен, район Херсон, в непосредствена близост до площад „Славянски“, сградата на Пощенска банка, часовника и стоянката на такситата. Местоположението е изключително комуникативно и предпочитано, с бърз
138 000 €(269 904,54 лв.)
(2 509 €/м2) (4 907,36 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Двустаен апартамент в жилищен комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Имот в строяща се сграда на бул. Пещерско шосе
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищен комплекс в кв. Христо Смирненски, на бул. „Пещерско шосе“. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на града, училища, детски градини, медицински заведения и търговски обекти.
Апартаментът е с обща площ от 70.7 кв.м (чиста
123 000 €(240 567,09 лв.)
(1 740 €/м2) (3 402,65 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Апартамент ново строителство на бул. Пещерско шосе
Предлагаме за продажба 3-стаен апартамент в жилищен комплекс в кв. Христо Смирненски, на бул. „Пещерско шосе“. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на града, училища, детски градини, медицински заведения и търговски обекти.
Апартаментът е с обща площ от 106,5 кв.м (чиста
187 563 €(366 841,34 лв.)
(1 760 €/м2) (3 442,26 лв./м2)Площ: 106.57 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Двустаен апартамент в модерен жилищен комплекс на бул. „Пещерско шосе“
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Имот в новостроящ се комплекс с високо качество на изпълнение
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. „Пещерско шосе“. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на града, училища, детски градини,
135 393 €(264 805,69 лв.)
(1 812 €/м2) (3 544,92 лв./м2)Площ: 74.70 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
гр. Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 550 м
Етаж от къща на 550 м от плажа в гр. Поморие
гр. Поморие
Тристаен апартамент в центъра на старата част на града
Представяме ви изключителна възможност за покупка на етаж от къща, разположен в историческата и най-търсена част на град Поморие. Имотът се намира само на минути пеша от морския бряг, в тиха и същевременно комуникативна зона, заобиколена от автентична архитектура, лечебни
199 000 €(389 210,17 лв.)
(1 970 €/м2) (3 853,57 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено слънчево студио в гр. Приморско
гр. Приморско
Комфортен апартамент на 100 м от Южния плаж
Готово за нанасяне студио на първа линия (100 м) от плаж в гр. Приморско. Имотът е част от новопостроен комплекс, проектиран така, че всяко жилище да се радва на панорамна гледка – към Южния плаж с пясъчните дюни, Дяволския залив и вековните гори на Странджа.
Апартаментът (74
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 892 €/м2) (3 700,22 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в идеалния център на Разград
гр. Разград , кв. "Център"
Слънчево жилище с таван, мазе и хубава гледка
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с обзавеждане и топ локация в идеалния център на Разград, близо до магазини, ресторанти, училище, бул. Априлско въстание и бул. България, Изложението на жилището е югоизток, с просторен и хубав изглед.
113 000 €(221 008,79 лв.)
(1 314 €/м2) (2 569,87 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Тристайно жилище със собствен двор в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Самостоятелен етаж от новопостроена къща с Акт 16 в централната градска част
Представяме на вашето внимание самостоятелен етаж от къща със собствен двор (155 кв.м.) и паркоместа в централната част на град Бяла, с Акт 16 от 2025 г. Характеризира се с пешеходен достъп до плажа (10 минути), в близост до магазини и ресторанти, както и други удобства на
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с гледка към морето в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Модерно жилище в нов затворен комплекс с охрана, зелени площи и детска площадка
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Сградата е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
167 950 €(328 481,65 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,69 лв./м2)Площ: 101.77 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в 5-звездния Premier Luxury Mountain Resort
гр. Банско
Луксозно жилище със стилно обзавеждане и оборудване в ски курорт Банско
Стилно завършен двустаен апартамент в 5-звездния комплекс в Банско - Premier Luxury Mountain Resort, разположен на 10 минути пеш от ски-лифта и на 15 минути пеш от центъра на планинския курорт. Хотелът разполага с всичките удобства за 5 звездно обслужване и предлага на
121 900 €(238 415,68 лв.)
(1 253 €/м2) (2 449,81 лв./м2)Площ: 97.32 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 100 м
Нова бутикова сграда в красивия град Созопол
гр. Созопол
Последни налични двустаен апартамент и студио с Акт 16 на 100 м от плаж Харманите
Изберете своя нов дом - студио или двустаен апартамент в нова компактна сграда висок клас строителство с Акт 16 в новия град на Созопол, едва на 100 метра от плаж Харманите, близо до училище, главната улица, много магазини и ресторанти.
Сградата е на три жилищни етажа с
от 69 900 €(от 136 712,52 лв.)
(1 485 - 1 678 €/м2)(2 904,41 - 3 281,88 лв./м2)Площ: 47.06 - 61.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Изцяло обзаведено ваканционно жилище с Акт 16
Представяме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в комплекс от затворен тип с Акт 16 до самия плаж (100 м) в Обзор, близо до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част. Годишната такса поддръжка е 675 евро/1320.19 лв.
Панорамното
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 286 €/м2) (2 514,64 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 700 м
Обзаведен офис в централната част на град Созопол
гр. Созопол
Имот в нова сграда пред Акт 16 на 700 м от плаж Харманите
Представяме имот с отличен потенциал за жилищно или бизнес ползване, разположен в централната част на Созопол, в предпочитания квартал Мисаря, само на 700 метра от плаж Харманите. Районът е нов, добре уреден и развиващ се, с планирани инфраструктурни подобрения — в непосредствена
Продажба
За частни лица
Лукс
Партерен тристаен апартамент със собствен двор в модерен комплекс от затворен тип
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Дом в затворен комплекс с удобства на тихо и уютно място с модерна инфраструктура и комуникативна локация
Предлагаме ви изключително атрактивен партерен тристаен апартамент, разположен в един от най-новите и модерни комплекси от затворен тип, отличаващ се със стилна архитектура, контролиран достъп, жива охрана, озеленен вътрешен двор и видеонаблюдение. Тук ще намерите среда,
177 000 €(346 181,91 лв.)
(1 662 €/м2) (3 250,53 лв./м2)Площ: 106.50 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Поддържан морски имот с ново обзавеждане в крайбрежната зона на Каварна, на 5 минути от плажа
Представяме за продажба новообзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги и
55 000 €(107 570,65 лв.)
(887 €/м2) (1 735,01 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент в комплекс с много удобства в Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент на 200 метра от плажа в Обзор
Представяме ви компактен и стилен апартамент с морско излъчване, разположен в уютен ваканционен комплекс в гр. Обзор, само на крачки от златистата плажна ивица и в прегръдката на борова гора.
Жилището е с площ от 63 кв. м. Разположено е на трети етаж от пететажна сграда с
65 500 €(128 106,87 лв.)
(1 040 €/м2) (2 033,44 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апаратамент с гледка към басейн и море
гр. Обзор
Готово за обзавеждане жилище в модерен нов комплекс на брега на морето в Обзор
Предлагаме за продажба просторен, завършен "до ключ" апартамент в луксозен нов комплекс на метри от плажа в гр.Обзор. Апартаментът е с площ от 76.90 и се намира на 3-ти етаж. Има следното разпределение:
• Антре
• Хол с кухненски бокс
• Спалня с ниша за гардероб
• Модерно
142 284 €(278 283,32 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,77 лв./м2)Площ: 76.90 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Погребите, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Светъл и функционален имот с подобрения, в сграда с асансьор
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в панелна сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в предпочитания за живеене квартал Погребите, гр. Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж и предлага удобно разпределение и функционално
134 500 €(263 059,14 лв.)
(2 242 €/м2) (4 384,32 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна