Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 25
Близо до гр. Балчик , Kaliakria
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама, голяма веранда и достъп до два частни басейна
BULGARIAN PROPERTIES представя на вашето внимание този тристаен апартамент разположен „Калиакрия Резорт” на 55 км северно от Варна и на около 45 минути от Летище Варна. Наблизо са курортните градове на Балчик и Каварна също, а курорт Албена е само на 15 минути път с кола.
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 020 €/м2) (1 994,38 лв./м2)Площ: 146.12 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Апартамент с хубава гледка в елитния комплекс „Олимпия Бийч“
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Тристайно жилище в комплекс на първа линия в популярното курортно селище Равда
„Олимпия Бийч“ / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
142 800 €(279 292,52 лв.)
(1 320 €/м2) (2 582,46 лв./м2)Площ: 108.15 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет с прекрасна морска панорама в комплекс Royal Bay
Близо до гр. Каварна , Бялата лагуна
Обзаведено жилище с две спални на първа линия море край Каварна
Панорамен апартамент в затворен комплекс на самия бряг на морето, със собствен плаж. Жилището се намира в елитния „Роял Бей“ (2009 година) - луксозен апарт комплекс в средиземноморски стил, построен в един от най-живописните заливи на Северното Българско Черноморие между Балчик и
186 000 €(363 784,38 лв.)
(1 479 €/м2) (2 891,77 лв./м2)Площ: 125.80 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Просторен тристаен апартамент на 500м. от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище в модерен комплекс с панорамни гледки
Предлагаме Ви страхотeн светъл и просторен тристаен апартамент в модерен морски комплекс, разположен в гр.Бяла - само на 500м. от плажната ивица. Апартаментът е с площ от 98.31 кв.м. и със следното разпределение:
• Входно антре
• Хол с кухненски бокс
• 2 спални
• 2 санитарни
86 900 €(169 961,63 лв.)
(884 €/м2) (1 728,83 лв./м2)Площ: 98.31 м2
гр. Поморие
Просторен обзаведен тристаен пентхаус на морския бряг в Поморие
С удоволствие отправяме днешното предложение за тристаен напълно обзаведен пентхаус апартамент на първа линия море в апарт-хотел „Белите Платна“ – гр. Поморие, разположен на самия морски бряг, на тихо и спокойно място в непосредствена близост до гр. Бургас (на 10 мин. от летище
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Жилище на първа линия от морето
Днешното ни предложение включва уютен тристаен апартамент в затворен комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в гр. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Комплексът разполага със собствен плаж и се намира само на
194 700 €(380 800,10 лв.)
(2 318 €/м2) (4 533,33 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Отличен имот само на 20 метра до морето
Днешното ни предложение включва тристаен апартамент в комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в г. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Хотелът отговаря на изискванията за категоризация на хотел 4 звезди.
Продажба
Лукс
Търговски комплекс в центъра на Ямбол
гр. Ямбол , Широк център
Голям търговски комплекс с потенциал
Продава се търговски комплекс в широкия център на град Ямбол, в близост до жилищни блокове. Комлексът е със застроена площ 1047 кв.м, като разполага със:
• сладкарски цех с площ 340 кв.м, действащ и напълно оборудван за производството на сладкарски изделия;
• супермаркет с
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Железник - изток"
Просторен апартамент с две спални в кв. Железник
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Железник. В близост до детска градина, детска площадка, автобусна спирка, училище, аптека, поща. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е в процес на строителство с очакван Акт 16 през 2026
110 000 €(215 141,30 лв.)
(948 €/м2) (1 854,67 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
ПРОДАДЕН
Уникален панорамен апартамент с просторна тераса в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Тристаен апартамент с голяма тераса и обзавеждане
Представяме на Вашето внимание просторен и артистичен апартамент на две нива, с две големи панорамни тераси с джакузи в малка сграда без такса поддръжка, тип затворен комплекс в морския град Бяла, област Варна. Сградата се отличава със средиземноморска архитектура, луксозни общи
135 000 €(264 037,05 лв.)
(622 €/м2) (1 216,76 лв./м2)Площ: 217.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Панорамен тристаен апартамент в комплекс July Morning на първа линия
гр. Каварна
Просторен апартамент с две спални, две бани и две тераси близо до крайбрежната зона на Каварна
Отлично предложение за комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с прекрасна морска гледка от нос Калиакра до нос Емине, на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на
117 500 €(229 810,03 лв.)
(951 €/м2) (1 859,76 лв./м2)Площ: 123.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 1.5 м
ПРОДАДЕН
Комфортно обзаведено жилище с две спални до град Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Божурец
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Божурец 3 / Boujurec 3
Представяме ви прекрасен ваканционен апартамент с две спални в затворен комплекс „Божурец 3“, разположен в тихата и живописна зона на село Божурец, в непосредствена близост до град Каварна. Само на 70 км от международно летище Варна, този имот предлага отлична възможност за
35 000 €(68 454,05 лв.)
(445 €/м2) (869,70 лв./м2)Площ: 78.71 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на първа линия в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен панорамен апартамент близо до Балчик и Каварна
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера, близо до черноморските градове Балчик и Каварна. Комплексът се намира
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 040 €/м2) (2 034,69 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт
к.к. Боровец
Просторен мезонет с 2 спални и обзавеждане в ски курорт Боровец
Обзаведен планински мезонет с две спални в затворен комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort, част от популярния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата София.
Апартаментът е с обща площ от 126.62 м2 (чиста площ: 101.16 м2
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 185 €/м2) (2 316,97 лв./м2)Площ: 126.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на пешеходно разстояние от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Просторен и слънчев апартамент в панелна сграда
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, контрол на достъпа, подменени входни врати. Намира се на тиха уличка, на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В
159 990 €(312 913,24 лв.)
(1 818 €/м2) (3 555,83 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-14%
За частни лица
Плаж на 500 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент на 500 метра от плажа в Бяла
Открийте уникалния си дом на морето с този прекрасен тристаен апартамент в град Бяла, разположен в затворен комплекс с перфектно поддържани удобства. Апартаментът ви предоставя всичко необходимо за комфортен и стилен живот.
Основни характеристики:
• Площ - 103.13 кв.м.,
125 000 €145 000 €244 478,75 лв.283 595,35 лв.
(1 214 €/м2) (2 373,58 лв./м2)Площ: 103.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент под наем в кв. Витоша
гр. София , кв. "Студентски град"
Луксозен апартамент с достъп до метро
Голям, просторен, луксозно обзаведен и изцяло източен тристаен апартамент, намиращ се в удобна близост до метростанция Г.М. Димитров, Била, Национална художествена академия. Районът осигурява отлични условия за живеене. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)(без ДДС)
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на 10 мин от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Обзаведено жилище в кв. Надежда 1
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с отлично поддържани общи части, подменена дограма и чип достъп. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В района се намират големи
160 000 €168 000 €312 932,80 лв.328 579,44 лв.
(1 818 €/м2) (3 556,05 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
ПРОДАДЕН
Луксозен мезонет на 300 м от метростанция „Витоша“ и Парадайс център
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен апартамент с камина, обзавеждане по дизайнерски проект и тераси с гледки към Витоша
Луксозен, стилен и комфортен имот, изпълнен по дизайнерски проект, разположен на две нива в тухлена сграда от средата на 90-те години с добре подържани общи части, асансьор, контрол на достъпа и видеонаблюдение.
Имотът предлага уникална симбиоза между лукс и комфорт в желан
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Модерен тристаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен апартамент, разположен в нова представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на 350 м до
999 €/месец(1 953,87 лв./месец)
(8,61 €/м2) (16,84 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София