Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 22
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
Слъчнев апартамент с две спални в спокоен квартал на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Запад"
Тристаен апартамент на среден етаж в кв. Запад
Представяме ви тристаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните квартали на Благоевград – кв. „Запад“, отличаващ се с отлично изградена инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобна локация.
Имотът е с площ 89 кв. м. разпределена както следва:
• Просторен
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 101 €/м2) (2 153,61 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща в красивия български град Трявна
гр. Трявна
Жилище с две спални и комуникативна локация до детска градина, магазини, транспорт
Представяме на вашето внимание втори етаж от двуетажна полумасивна жилищна сграда (1950 година) с вътрешно стълбище в гр. Трявна. Имотът включва 1/2 идеална част от дворната площ от 679 кв.м., навес и сутерен (39 кв.м.).
Етажът е със застроена площ 78 кв.м, и следното
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в луксозен комплекс с Акт 16 в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Просторно жилище с мазе и панорамни тераси
Представяме ви отлично тристайно жилище, част от нов, луксозен комплекс с Акт 16, разположен в един от най-тихите и зелени квартали на Пловдив – Остромила. Локацията съчетава спокойствие, простор и прекрасни гледки към Родопите, като същевременно предлага бърз достъп до основни
181 300 €(354 591,98 лв.)
(16 482 €/м2) (32 235,63 лв./м2)Площ: 11.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 16 до бул. Черни връх
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в луксозен комплекс с отлична локация до „Квартал фууд парк“ в Кръстова вада
Последен тристаен апартамент с югоизточно изложение, в който ще намерите уют, хармония, красота, спокойствие, сигурност, пространство и не на последно място - усещането, че живеете в изискана и луксозна периферия на града, докато в действителност Вие сте в сърцето му, на едно от
361 270 €(706 582,70 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 138.95 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - втора фаза на популярния комплекс
Близо до гр. Ахелой , гр. Ахелой
Луксозен комплекс с ваканционни апартаменти с Акт 16
Подарете си прекрасен нов дом с Акт 16 в затворен комплекс Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - част от Виниярдс Ризорт, намиращ се близо до градовете Ахелой (2 км от плажа) и Поморие (10 км), на 5 км от град Несебър и на 15 км от международно летище Бургас. Разположен между
от 94 904 €(от 185 616,09 лв.)
(958 - 2 036 €/м2)(1 873,69 - 3 982,07 лв./м2)Площ: 81.24 - 215.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 300 м
Апартамент с две спални в нов комплекс с Акт 16 в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно жилище с хубава гледка на 300 метра от плаж
Тристаен апартамент в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като са предвидени още - стрийт фитнес, детска площадка,
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 449 €/м2) (2 833,31 лв./м2)Площ: 115.97 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-8%
изгодно
Тристаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Жилище с много добра локация в града
Предлагаме ви тристаен апартамент с функционално разпределение и удобна локация в град Бобов дол.
Имотът е част от панелна сграда, заема площ от 87 кв.м. Разпределение:
• Коридор – входно пространство с удобно разположение
• Хол – просторен и светъл, с излаз към балкон за
23 000 €25 000 €44 984,09 лв.48 895,75 лв.
(264 €/м2) (517,06 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Плаж на 400 м
Новостроящи се сгради в местност Мисарите на гр. Созопол
гр. Созопол
Различен тип апартаменти без такса поддръжка на 400 м до плаж Харманите, близо до Стария град
Двустайни, тристайни апартаменти и студио в новостроящи се сгради без такса поддръжка в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от плаж Харманите (400 м), в район с добре изградена инфраструктура.
Апартаментите се предлагат
от 96 200 €(от 188 150,85 лв.)
(948 - 1 189 €/м2)(1 854,13 - 2 325,48 лв./м2)Площ: 80.94 - 145.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Апартаменти с топ локация в кв. Кайсиева градина
Изберете дом за лично ползване или инвестиция в нов жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие. Районът предлага лесен достъп до всички точки на града по централен булевард. На пешеходно разстояние се намират големи хипермаркети, Парк Възраждане, детски градини, училища,
от 104 970 €(от 205 303,48 лв.)
(1 350 - 1 390 €/м2)(2 640,37 - 2 718,60 лв./м2)Площ: 77.76 - 119.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Предлагаме на вашето внимание просторни нови жилища пред Акт 14 на уединено и спокойно място в кв. Изгрев, сред зеленина, в района на УМБАЛ Св. Марина, близо до супермаркет Лидъл, Военна болница, бул. Христо Смирненски, фитнес, с удобен достъп до Технически университет-Варна,
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 - 2 221 €/м2)(3 375,76 - 4 343,90 лв./м2)Площ: 61.47 - 101.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Ваканционен апартамент с гледка към голф игрището в модерен комплекс с удобства
Предлагаме за продажба необзаведен ваканционен дом с две спални на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф крайбрежие на Калиакра,
59 900 €(117 154,22 лв.)
(515 €/м2) (1 008,04 лв./м2)Площ: 116.22 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 10 км
Тристаен апартамент в с. Атия
Близо до гр. Бургас , с. Атия
Обзаведен апартамент на 3 км от гр. Черноморец
Предлагаме за продажба уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня в с. Атия, едва на 3 км от Черноморец. Имотът е отличен избор за семейно жилище или инвестиция в район с удобна локация и спокойна среда.
Жилището се намира на 3-ти етаж в тухлен блок, заема площ
59 000 €(115 393,97 лв.)
(894 €/м2) (1 748,39 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Green Life Park Side 2 /Грийн Лайф Парк Сайд 2
гр. Созопол , до плаж Каваци
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия на плажа „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност
от 91 900 €(от 179 740,78 лв.)
(1 841 - 1 893 €/м2)(3 600,68 - 3 702,39 лв./м2)Площ: 49.48 - 73.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в сграда висок клас в широкия център на София
гр. София , кв. "Зона Б-5-3"
Слънчев апартамент с две спални в елитна сграда до Mall of Sofia и метростанция "Опълченска"
Представяме Ви просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в елитната жилищна сграда – проект от доказан строител с множество успешно реализирани сгради. Сградата е с Акт 16 от юни 2024 г. и се отличава с високо качество на строителство, прецизно
493 000 €(964 224,19 лв.)
(3 201 €/м2) (6 261,20 лв./м2)Площ: 154.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен нов тристаен апартамент в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Апартамент с възможност за преустройство в четиристаен с надземна градина на 200 м от плажа
Атрактивен тристаен апартамент, който може да бъде преустроен в четиристаен с градина и комуникативна локация, на 200 м от плажа и новото яхтено пристанище. В близост са разположени ресторант, магазини, автобусна спирка, велоалея, тенис кортове, футболно игрище и др. Районът е
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Апартаменти в четиризвезден луксозен апартаментен комплекс
гр. Царево
Разнообразни апартаменти в комплекс в м-т Нестинарка Царево
Предлагаме на вашето внимание апартаменти за продажба в четиризвезден луксозен апартаментен хотел в гр. Царево. Работещ комплекс от затворен тип с 450 легла на 50 метра от морето в местността „Нестинарка“ гр. Царево в местността „Нестинарка“, пред която са плажни дюни и морето.
от 48 230 €(от 94 329,68 лв.)
(930 - 1 800 €/м2)(1 818,92 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 48.23 - 170.96 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Обзаведено жилище с две спални в кв. Левски
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Тристаен апартамент под наем в близост до всички удобства
Южен апартамент под наем с удобен излаз на два булеварда. Жилището е част от тухлена сграда строителство 2000 г., в близост до училище, магазини, спирка на градски транспорт и др.
Апартаментът се намира на етаж с площ от 130 кв. м. разпределена между:
• антре
• дневна с
1 022 €/месец(1 998,86 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,38 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Малка сграда с модерна архитектура в кв. Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Последни апартаменти в новострояща се сграда състояща се от 7 жилищни етажа
Предлагаме за продажба последни жилища в района на Цветен квартал. Сградата се намира на изключително комуникативно място в близост до множество малки магазинчета, училище, детска градина, бърз достъп до главен булевард. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин) и
от 185 000 €(от 361 828,55 лв.)
(1 718 - 1 952 €/м2)(3 360,12 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 96.82 - 296.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Луксозен обзаведен апартамент в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерен апартамент с достъп до басейн и плаж в близост.
Представяме на вашето внимание стилен и напълно обзаведен апартамент, разположен в един от най-престижните морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Жилището се намира на четвърти етаж в елегантна шестетажна сграда с контролиран достъп, асансьор и отлично поддържани общи
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 228 €/м2) (4 357,05 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен тристаен апартамент в гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Изискан семеен дом с 360-градусова панорама в централен район
Имаме удоволствието да представим на Вашето внимание комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с панорамна 360-градусова гледка до най-големия парк в гр. Велико Търново, на 200 м от централната автогара и на 3 мин пеша от идеалния център на града с всички удобства и
248 000 €(485 045,84 лв.)
(1 127 €/м2) (2 204,75 лв./м2)Площ: 220.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Висок клас апартаменти в комплекс Етъра 4 в Свети Влас
гр. Свети Влас
Изискани жилища до ключ на втора линия от морето
Имаме удоволствието да представим за продажба двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти и ателиета в затворен комплекс Етъра 4, на втора линия от плажа в прекрасния морски курорт Свети Влас. Районът предлага отлични условия за пълноценна почивка, селски, ловен, риболовен,
от 160 500 €(от 313 910,72 лв.)
(1 560 - 2 304 €/м2)(3 051,09 - 4 506,23 лв./м2)Площ: 69.82 - 144.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Етаж от къща в центъра на гр. Севлиево
гр. Севлиево , гр. Велико Търново
Втори етаж от къща със собствен вход и два гаража
Предлага се етаж от къща в централната част на града, на тиха улица с бърз достъп до главен път. В близост има училища, детски градини, магазини и офиси, което прави имота подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 90 кв.м. и разполага със
115 000 €(224 920,45 лв.)
(575 €/м2) (1 124,60 лв./м2)Площ: 200.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Шестетажна сграда в старата част на Поморие
гр. Поморие
Новострояща се сграда близо до центъра на морския град и Санаториума
Нова сграда на шест етажа с модерно завършени общи части до Специализираната болница за рехабилитация в Поморие и на пет минути пешеходно разстояние от центъра на града, в близост до детска градина и училище, супермаркети, МБАЛ Поморие, ресторанти и кафенета, с удобен достъп до
от 85 782 €(от 167 775,01 лв.)
(1 449 - 1 526 €/м2)(2 834 - 2 984,60 лв./м2)Площ: 58.79 - 95.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1.5 км
Нов жилищен комплекс в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Просторни апартаменти ново строителство в район Възраждане
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в нова жилищна сграда с магазин и гаражи и очакван Акт 16 в началото на 2026 година. Сградата има комуникативна локация в гр. Бургас, в близост детска градина, училище, няколко от професионалните гимназии, включително
от 97 299 €(от 190 300,30 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 51.21 - 71.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен тристаен мезонет в местност Буджака на Созопол
гр. Созопол , Буджака
Имот с невероятна гледка към морето, старата и нова част на града и остров „Св. Иван“
Предлагаме ви за продажба мезонет с две спални в модерен апарт-хотел, построен през 2008 г. Жилището разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св. Иван“. Разположен е живописно на върха на скалите, на първа линия над самото
250 000 €(488 957,50 лв.)
(1 923 €/м2) (3 761,21 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Комплекс Блу Бей Палас / Blue Bay Palace в Поморие
гр. Поморие , На 1 минута от плажа, до Sunset Resort
Напълно обзаведени ваканционни жилища в комплекс с множество екстри, на метри от плажа
"Блу Бей Палас" / Blue Bay Palace е разкошен затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който е разположен на първа линия от морския бряг, на минута от плажа в град Поморие и заобиколен от дъхава гора. Комплексът се намира в началото на курорта Поморие, до хотел "Инкогнито" и
от 125 000 €(от 244 478,75 лв.)
(1 030 - 1 120 €/м2)(2 014,50 - 2 190,53 лв./м2)Площ: 111.59 - 134.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг