Имоти на ул. Княз Борис I в град София
За частни лица
Уютен двустаен апартамент близо до метростанция „Лъвов мост“
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл и топъл апартамент с отлична инвестиционна стойност
Представяме ви обновен двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж в масивна тухлена сграда в централната част на София – само на няколко минути от Централна гара, метростанция „Лъвов мост“ и ключови транспортни връзки. Имотът е с отлична инвестиционна стойност, както
187 000 €(365 740,21 лв.)
(3 117 €/м2) (6 095,67 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София