Имоти на ул. Топли дол в град София
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен имот за инвестиция с топ локация в кв. Борово
гр. София , кв. "Борово"
Два модерно обзаведени мезонета с възможност за покупка на гараж
Предлагаме на вашето внимание интересен и рядко срещан имот в един от предпочитаните южни райони на София – кв. Борово. Имотът представлява два мезонета с общ вход, функционално организирани така, че да осигуряват удобство както за едно по-голямо семейство, така и за две отделни
480 000 €(938 798,40 лв.)
(2 525 €/м2) (4 938,45 лв./м2)Площ: 190.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София