Имотите в ски курорт са подходящи за тези, които обичат чистия планински въздух, ските и сноуборда, алпинизмът и разходките сред природата. За тези, които са решили да купят или да наемат имот в ски курорт, има голям избор - от малки студия до просторни апартаменти и планински къщи на изгодни цени. Ваканционните имоти в и близо до големите зимни курорти са едни от типовете недвижимости, които са най-изгодни за инвестиция, тъй като освен че могат да се ползват от собственика, могат да се отдават под наем и да генерират доход.
BULGARIAN PROPERTIES предлага имоти в ски курорти в най-различни ценови категории – от неголеми апартаменти тип студио до елегантни мезонети и палнински вили.
Разбира се ски имотите, разположени по-близо до лифтовете и до централните части на курортите, се ползват с по-голям интерес сред купувачите, но на пазара вече има много изгодни оферти за завършени и обзаведени апартаменти в апартхотели, които се намират близо до курорта и от които има лесен и бърз достъп до ски пистите.
Още едно преимущество при ски курортите е, че много от хотелите в тях вече предлагат и СПА услуги, което означава, че можете да съчетаете удоволствието, почивката и грижата за здравето.
Ски имотите в България започват на цени от 10 000 евро и вече всеки може да си позволи да притежава ски имот.
Лукс
Ски лифт на 150 м
„Алхамбра“– новият шедьовър на Банско
гр. Банско , Кемпински Хотел Гранд Арена
Нова сграда с 34 апартамента с практични разпределения, просторни балкони и красиви гледки към Пирин
Нов бутиков комплекс „АЛХАМБРА“ – елегантно съчетание между модерна визия, природна хармония и безкомпромисно качество на строителството, разположен в сърцето на един от най-популярните зимни курорти в България – Банско, само на 150 метра от лифта и хотел Kempinski Grand
от 89 469 €(от 174 986,15 лв.)
(1 488 - 1 794 €/м2)(2 910,28 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 51.93 - 65.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
ЕксклузивноХит
Феста Чамкория Форест Резиденс / Festa Chamkoria Forest Residence
к.к. Боровец
Жилища до ключ в завършен комплекс в Боровец сред вековни борови гори. Възможност за пакетно обзавеждане
Днес ще ви запознаем с едно изключително място, където природата среща комфорта в хармонично съчетание - Festa Chamkoria Forest Residence ще се превърне във вашата любима дестинация в сърцето на красивия Боровец.
Разположен сред вековни гори и чист въздух, комплексът предлага
от 68 145 €(от 133 280,04 лв.)
(1 155 - 1 350 €/м2)(2 258,98 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 59.00 - 119.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Ски лифт на 350 м
Pirin Castle Residence - луксозен комплекс с 20 дка паркова зона в Банско
гр. Банско , Bansko Royal Towers
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти с уникални гледки към Рила, Пирин и Родопи
Дом в прегръдките на планината, в един от най-обичаните и предпочитани курорти в България!
Новото бижу на Банско само на 350 метра от ски лифта.
Градът е един от най-добрите ски курорти у нас, с отлично изградена курортна база и модерни ски писти. Ски курортът е с
от 68 359 €(от 133 698,58 лв.)
(1 500 - 1 800 €/м2)(2 933,75 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 40.69 - 107.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
ново
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Ски лифт на 10 км
Напълно обзаведено студио в подножието на Пирин – комплекс със СПА и външен басейн
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Комфортно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент до Банско
Търсите ваканционен дом, който носи тишината на планината и удобствата на висок клас комплекс? Това напълно обзаведено студио съчетава всичко необходимо за комфортен престой и отлична инвестиция за отдаване под наем през четирите сезона.
Разположено е на 4-ти от 5 етажа в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(904 €/м2) (1 768,38 лв./м2)Площ: 49.77 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Атрактивен имот с огромен потенциал в едно от най-предпочитаните места в Рила планина
Близо до к.к. Боровец , с. Говедарци
Почивна станция близо до Боровец
Представяме ви атрактивен имот с огромен потенциал, разположен в едно от най-предпочитаните места в Рила планина – село Говедарци, само на 12 км от Самоков, 17 км от Боровец и 72 км от София.
Имотът представлява просторен поземлен имот с площ от 7864 кв.м. и масивна сграда –
Продажба
ново
Двустаен апартамент в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец , гр. Самоков
Напълно обзаведен имот с Акт 16 и гледка към борова гора
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в целогодишно функциониращия комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец – сред тишината на вековни борови гори и в близост до река Бистрица.
Апартаментът е разположен на 2-ри
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 675 €/м2) (3 275,18 лв./м2)Площ: 71.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
-8%
ново
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
170 000 €185 000 €332 491,10 лв.361 828,55 лв.
(1 227 €/м2) (2 399,96 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Светъл, просторен и изключително уютен двустаен апартамент, разположен в престижния апарт-хотел Mountain Paradise в гр. Банско. Имотът е с източно изложение и предлага спокойствие, уединение и приятна гледка към красиво озеленения вътрешен двор на комплекса.
Апартаментът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 001 €/м2) (1 958,18 лв./м2)Площ: 74.91 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Ваканционен апартамент с гледка към борови гори до ски лифта
Представяме за продажба напълно обзаведено и оборудвано студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м).
Апартаментът (обща площ – 48.99 кв.м., чиста площ – 42.6 кв.м.) се намира на четвърти етаж и е завършен с:
•
101 000 €(197 538,83 лв.)
(2 062 €/м2) (4 032,23 лв./м2)Площ: 48.99 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Продажба
Ски лифт на 800 м
Действаща къща за гости в село Стойките край Пампорово
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Чудесен имот с красива панорама на 800 м от ски лифта и пистите
Работещ бизнес имот, разположен в китно селце в Южна България, в сърцето на живописните Родопи, само на 800 м от ски писти и лифта, на 5 км от планински курорт Пампорово, на 15 км от областния град Смолян, на 80 км от културната столица на страната - Пловдив. Друг плюс на
Продажба
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Луксозна възрожденска резиденция със СПА зона и панорамен двор
Близо до гр. Банско , с. Ковачевица
Ексклузивен имот с инвестиционен потенциал и близост до Банско
Представяме изключителен имот от висок клас, разположен в сърцето на архитектурния резерват Ковачевица – едно от най-автентичните и ценени места в България, известно със своята запазена възрожденска атмосфера, каменна архитектура и уникална природна среда.
Това, което прави
Продажба
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
изгодно
Ски лифт на 700 м
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Предлагаме под наем уютно студио с прекрасна гледка към върховете на Пирин, разположено в един от най-предпочитаните планински курорти – Банско. Имотът съчетава спокойствие, чист въздух и удобна локация в близост до планината.
Жилището е разположено на трети етаж в сграда с
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,61 €/м2) (10,98 лв./м2)Площ: 44.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в Пирин Голф & Кънтри Клуб / Pirin Golf & Country Club
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Изцяло обзаведен апартамент с камина в отличен комплекс до Банско
Представяме за продажба готов за нанансяне тристаен апартамент в целогодишно работещия Пирин Голф & Кънтри Клуб / Pirin Golf & Country Club, с модерни 5* съоръжения и работеща програма за отдаване на имотите под наем. Комплексът се простира на площ от 150 хектара с отлична
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 853 €/м2) (3 624,21 лв./м2)Площ: 94.44 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Парцел близо до новия хотел Терме в с. Баня
Близо до гр. Банско , с. Баня
Живописен парцел с потенциал във ваканционно селище с минерални извори
Предлагаме за продажба земеделска земя, категория 7, НТП Нива, с площ 970 кв.м., в близост до новооткрития хотел ТЕРМЕ в село Баня, само на 200 метра от централния вход. Имотът разкрива гледка към Пирин планина.
Село Баня се намира в планински район на 801 м н.в. в центъра на
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Тристаен апартамент след основен ремонт в СПА комплекс Cornelia/Корнелия
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Комфорт, природа и целогодишни удобства близо до Банско и Разлог
Прекрасен тристаен апартамент след основен ремонт, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia. Комплексът се намира в непосредствена близост до Разлог и само на 12 км от Банско, в район, предпочитан заради чистия въздух, спокойствието и близостта до
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 245 €/м2) (2 434,83 лв./м2)Площ: 85.95 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 800 м
Нива 7 категория в местността Герачни улици
гр. Банско
Парцел без денивелация на границата с урбанизираната зона
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 908 кв.м. Теренът е равен и с лесен достъп. Сгушен в подножието на планината, районът е предпочитана туристическа дестинация за български и чуждестранни туристи през цялата година. Еднакво атрактивен през четирите сезона на
Продажба
Регулиран парцел за бензиностанция в м. Забиница
гр. Банско
Инвестиционен имот със стратегическа локация и готов статут в планински курорт Банско
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот, разположен в местност Забиница, в района на Банско – една от най-динамично развиващите се зони с туристически и автомобилен поток.
Основни характеристики:
• Площ: 2 333 кв.м
• Статут: Урегулиран поземлен имот за
280 000 €(547 632,40 лв.)
(120 €/м2) (234,73 лв./м2)Площ: 2 333.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 8 км
Двустаен апартамент в комплекс Redenka близо до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Уютен планински дом с източно изложение и отлични условия за отдих и инвестиция
Предлагаме за продажба напълно оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с охрана в района на Банско, сред тишината и красотата на Пирин планина. Имотът е отличен избор както за ваканционно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
52 000 €(101 703,16 лв.)
(933 €/м2) (1 824,93 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Парцел в регулация в прегръдките на Пирин Планина
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Индивидуален терен за строителство – идеално място за вашия бъдещ дом до Банско
Предлагаме за продажба изключително привлекателен парцел с площ от 1 082 кв. м., разположен в живописен район в подножието на Пирин планина – локация, която впечатлява с тишина, чист въздух и неподправена природна красота. Това е място, в което можете да реализирате своя мечтан
162 300 €(317 431,21 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 1 082.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Къща за гости в близост до Банско и Благоевград
Близо до гр. Банско , с. Градево
Къща с отлична локация и прекрасна гледка в тиха и спокойна местност
Предлагаме на вашето внимание прекрасна къща за гости с площ 216 кв. м., разположена в живописна местност, която предлага тишина, чист въздух и неповторими гледки. Локацията е стратегическа – на равно отстояние от двата големи града Благоевград и Банско, което я прави удобна
Продажба
Масивна двуетажна къща с двор в село Говедарци в сърцето на Рила
Близо до к.к. Боровец , с. Говедарци
Селска къща с таванско помещение, гараж, лятна кухня и стопанска сграда близо до ски курорт Боровец
Предлагаме за продажба селски имот с потенциал, състоящ се от двуетажна къща с допълнително таванско помещение, гараж (28 кв.м.), лятна кухня, стопанска сграда и двор (994 кв.м.). Имотът се намира в село Говедарци, близо до ски курорт Боровец (15 км.), Белчински минерални бани -
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 300 м
Студио в СПА комплекс на метри от ски лифта в Банско
гр. Банско
Просторно студио в целогодишно работещ СПА комплекс
Представяме ви прекрасно студио в целогодишно работещия комплекс „Мария Антоанета“ – едно от най-предпочитаните места за почивка и ски туризъм в Банско! Имотът се намира само на 300 метра от начална станция на кабинковия лифт, което го прави идеален както за лично ползване, така
72 900 €(142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2) (2 910,98 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско