Апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в комплекс Sunflower в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл, функционално разпределен апартамент с красива гледка към басейна и зелената паркова зона
Двустаен апартамент, съчетаващ спокойствие, пространство и светлина, разположен в северната част на престижния морски курорт Слънчев бряг, на 600 м от плажа.
Имотът впечатлява с комфортна атмосфера, функционално разпределение и усещане за простор. Жилището е разположено на 4/5
88 100 €(172 308,62 лв.)
(1 377 €/м2) (2 692,32 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен имот, разположен в предпочитания столичен квартал Хиподрума. Районът е с отлична инфраструктура, зелени площи и бърз достъп до централната част на града.
Ателието е с площ от 45 кв.м и се намира на таванското ниво на 10-етажна ЕПК
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(12 €/м2) (22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Модерен жилищен проект в ж.к. Славейков, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Съвременни двустайни и тристайни жилища, и мезонети с отлична локация и висок клас изпълнение
Представяме ви нов жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Славейков. Локацията съчетава удобство, отлична инфраструктура и бърз достъп до всички ключови точки на града.
Сградата е позиционирана на мястото на бившата „Деметра“ и се
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 200 - 2 000 €/м2)(2 347 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 74.62 - 314.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 67 930 €(от 132 859,53 лв.)
(1 377 - 1 620 €/м2)(2 693,18 - 3 168,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 101.38 м2
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 600 м
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба напълно обзаведени апартаменти в модерен жилищен комплекс, разположен в западната част на к.к. Златни пясъци, в непосредствена близост до красива широколистна гора и само на няколко метра от автобусна спирка.
Комплексът работи целогодишно и предлага
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 - 1 850 €/м2)(1 955,83 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ във Варна Саут Бей/Varna South Bay
с. Аспарухово
Панорамен апартамент с гледка море и басейн в модерен комплекс до плаж и парк Аспарухово
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент с прекрасна морска панорама, разположен в луксозния комплекс от затворен тип „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay – един от най-предпочитаните комплекси на първа линия море във Варна.
Комплексът се намира в кв. Аспарухово, на
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 027 €/м2) (3 964,52 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 800 м
Светъл двустаен апартамент с две тераси в комплекс Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Уютен имот в затворен комплекс с басейн, на 800 метра от плажа
Светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-спокойните и зелени райони на Слънчев бряг – в модерния и отлично поддържан затворен комплекс Nessebar Fort Residence.
Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлична локация между динамиката на Слънчев бряг и
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,44 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Елегантен тристаен апартамент в комплекс Nessebar Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Просторен имот с модерни удобства, подово отопление и отлична локация на 800 метра от плажа
Изключителен тристаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс в Слънчев бряг, който се отличава с простор и висококачествено изпълнение до най-малкия детайл. Имотът е изграден с материали от висок клас и предлага отлична шумо- и топлоизолация благодарение на двойните
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 848 €/м2) (3 614,03 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна