Апартаменти продава и отдава под наем - страница 29
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Лукс
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Предлагаме за продажба чисто нов тристаен апартамент с Акт 16, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Съдийски.
Имотът се намира на трети етаж от четириетажна модерна сграда, завършена през 2025 г., и впечатлява с функционално
228 000 €(445 929,24 лв.)(без ДДС)
(2 235 €/м2) (4 371,86 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с площ 39 кв.м. под наем в ЕПК сграда в Люлин 10 - един от най-спокойните и комуникативни квартали на столицата. В непосредствена близост до жилищната сграда има училище, детска градина, хранителни магазини. На пешеходно
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(9,58 €/м2) (18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – Каменица 1, в непосредствена близост до СУ „Любен Каравелов“, магазини, спирки на градски транспорт и централната част на града.
Жилището се намира на втори
183 400 €(358 699,22 лв.)
(2 108 €/м2) (4 122,98 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ново
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
-8%
ново
За частни лица
Двустаен апартамент под наем до новата Община в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Напълно обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив – ж.к. Тракия. Имотът се намира в близост до новата Община, бул. Освобождение, МБАЛ „Св. св. Козма и Дамян“, парк Лаута, Ротари парк, стадион „Локомотив Пловдив“, спортни
450 €/месец490 €880,12 лв./месец958,36 лв.
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна