Апартаменти продава и отдава под наем - страница 25
Лукс
NV Residences - лукс, качество и впечатляваща архитектура
гр. София , кв. "Дианабад"
Изключителни имоти в комплекс, хармонизиращ с динамичната градска среда
Не пропускайте шанса да придобиете имот от най-висок клас в сграда с отличаваща се модерна архитектура, великолепно вписваща се в динамичната градска среда. NV Residencеs е иновативен проект за многофункционална сграда, разположена в атрактивна зона в югоизточната част на град
от 846 230 €(от 1 655 082,02 лв.)(без ДДС)
(3 850 - 4 200 €/м2)(7 529,95 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 210.73 - 243.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 10 км
Уютно студио, преустроено в едноспален апартамент с панорамна гледка към Пирин планина
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент в комплекс с паркинг и външен басейн
Предлагаме под наем просторно студио, преустроено като едноспален апартамент, разположено в спокоен и озеленен район в подножието на Пирин планина. Жилището предлага уют, спокойствие и функционално обзавеждане, съчетани с красива панорамна гледка – идеално решение за тези, които
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,39 €/м2) (10,55 лв./м2)Площ: 46.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Апартаменти от висок клас на топ цени в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Боян Българанов 2"
Бутиков жилищен комплекс в сърцето на града
Представяме ви нов, бутиков жилищен комплекс — изключително предложение в сърцето на град Шумен, в предпочитания квартал „Боян Българанов 2“. Този модерен комплекс се отличава с изключително качество на строителството, съчетано с внимателно подбран дизайн и функционалност, което
от 57 428 €(от 112 319,41 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 41.02 - 89.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-5%
Ексклузивно
Просторен двустаен апартамент с южна тераса и отлична локация
гр. София , кв. "Дървеница"
Имот в добро състояние само на 8 минути пеша от метрото
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 65.20 кв.м, разположен на 6-и етаж от 8 в добре поддържана панелна сграда с асансьор, контролиран достъп и видеонаблюдение. Към жилището принадлежи мазе с площ от 3.39 кв.м, а паркирането е свободно в
179 900 €189 900 €351 853,82 лв.371 412,12 лв.
(2 759 €/м2) (5 396,53 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент за ремонт с паркомясто с двора на кооперацията до парк Аспарухово, болница, детска градина, супермаркет Била, Лидъл, плаж, ресторант и други градски удобства.
Апартаментът е с РЗП 101 кв.м., чиста площ – 83.36 кв.м., 4.8976%
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 485 €/м2) (2 904,70 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-13%
Лукс
Луксозен апартамент с гараж в кв. Лозенец – престижна локация, простор и безкомпромисен комфорт
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок стандарт на живот в един от най-търсените и елитни квартали на София
Изключително просторен и светъл апартамент, разположен в кв. Лозенец, един от най-желаните райони на София. Кварталът е символ на престиж, зеленина и отлично качество на живот, предпочитан от семейства, търсещи спокойствие, сигурност и бърз достъп до центъра.
Лозенец съчетава
2 100 €/месец2 400 €4 107,24 лв./месец4 693,99 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с отлична локация в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Спокоен и функционален градски дом с удобства на една ръка разстояние
Предлагаме за продажба отлично поддържан и напълно обзаведен апартамент, разположен на шести етаж от девет в добре поддържан панелен блок в столичния квартал Хаджи Димитър. Имотът е с функционално разпределение и изложения юг/север, което осигурява естествена светлина, добър
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 611 €/м2) (5 105,82 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади, София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен имот с паркомясто и отлична локация
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в добре поддържана сграда с асансьор и затворено дворно пространство с възможност за паркиране,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Готов за живеене или отдаване под наем имот в близост до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент, разположен в предпочитания крайбрежен квартал Сарафово, част от Бургас. Имотът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, който през летния сезон предлага и басейн, създавайки комфортна ваканционна атмосфера
59 900 €(117 154,22 лв.)
(2 119 €/м2) (4 144,12 лв./м2)Площ: 28.27 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Последен мезонет с 3 спални в сграда ново строителство в центъра на столицата
гр. София , кв. "Център"
Жилище в малка сграда с удобна локация до театри, училища и магазини
Предлагаме на вашето внимание последен мезонет с 3 спални в новострояща се сграда в централната част на София, на тихо и спокойно място, в непосредствена близост до парк. Станете собственик на ново жилище в сграда от най-висок клас в район без аналог в столицата.
Сградата е на
от 563 000 €(от 1 101 132,29 лв.)
(3 069 €/м2) (6 002,03 лв./м2)Площ: 183.46 - 183.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 до Парк-хотел „Санкт Петербург“
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведени двустайни и тристайни жилища в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание студиа, двустайни и тристайни апартаменти, магазини и паркоместа в модерна бутикова сграда, разположена до хотел „Санкт Петербург“, в кв. Кършияка. Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия,
от 231 067 €(от 451 927,77 лв.)
(2 990 €/м2) (5 847,93 лв./м2)Площ: 77.28 - 156.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Голям апартамент с таван и мазе в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Изток"
Многостаен апартамент в кв. Изток
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с площ от 108 кв.м., разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда в един от утвърдените квартали на град Ямбол. Локацията съчетава удобството на големия град с близостта до природата – само на час път от морето и на 30 минути от
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,71 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Сграда с модерна визия и отлична архитектура
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Последни двустайни апартаменти в сграда намираща се в най-бързоразвиващия се комплекс в град Бургас
Жилищна сграда разположена в най-големия и бързоразвиващ се комплекс в град Бургас - Меден Рудник. Районът е с отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, учреждения, големи търговски вериги, заведения, зони за отдих и спорт, както и множество детски градини и училища.
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 262 - 1 371 €/м2)(2 468,26 - 2 681,44 лв./м2)Площ: 62.00 - 65.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 700 €/м2)(5 806,86 - 7 236,57 лв./м2)Площ: 69.72 - 267.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 493 - 1 551 €/м2)(2 920,05 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 112.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки