Имоти за продажба в България без комисионна от купувача - страница 11
За частни лица
Слънчев апартамент с панорамна гледка в централната част на Шумен
гр. Шумен , кв. "Болницата"
Без комисионна от купувача - напълно ремонтирано жилище в предпочитан район
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 43 кв.м., разположен в централната част на Шумен, в един от най-предпочитаните и облагородени райони — кв. Болницата. Сградата е ЕПК конструкция с асансьор и добре поддържани общи части.
Апартаментът се намира на 9-ти етаж от 10 и
81 295 €(158 999,20 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,66 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Красива и функционална новострояща се сграда на 500 м от морето
гр. Поморие
Сграда в тих и спокоен квартал в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация на Поморие
Функционално разпределени апартаменти с 1 или 2 спални в новострояща се жилищна сграда с гаражи в тих и спокоен квартал на град Поморие, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация.
Компактните жилища предлагат оптимално използване на
от 88 920 €(от 173 912,40 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.28 - 106.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Многофункционална жилищна сграда в сърцето на кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Съвременен стил, отлична локация и функционални жилища в централната част на града
Нова шестетажна многофункционална жилищна сграда, разположена в един от най-търсените и динамично развиващи се райони на града — кв. Възраждане. Проектът съчетава модерен архитектурен дизайн, високо качество на строителство и изключително комуникативна локация, което го превръща
от 245 404 €(от 479 968,51 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 129.16 - 129.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Сграда с последни апартаменти с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни апартаменти за продажба на метри от пристанище „Сарафово“
Жилищен комплекс на пет етажа отличаващ се с модерна и красива фасада. Удобна локация, в старата част на квартал Сарафово, място подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция. В изключителна близост се намира един от най-хубавите плажове на квартала. Комфортно и
от 188 000 €(от 367 696,04 лв.)
(1 138 - 1 456 €/м2)(2 225,73 - 2 847,69 лв./м2)Площ: 129.11 - 316.33 м2
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 15 км
Нова двуетажна къща с просторен двор в с. Черни връх, Бургас
Близо до гр. Бургас , с. Черни връх
Къща с три спални, двор и веранда пред Акт 16
Представяме ви нова двуетажна къща с модерна визия и функционално разпределение, разположена в село Черни връх, само на няколко минути от град Бургас. Имотът е на етап Акт 15 и се предава на тапа, което позволява на бъдещите собственици да завършат интериора според своя вкус и
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Голям ресторант с лятна градина в комплекс Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 500 м от "Какао Бийч"
Приятен ресторант с лятна градина в работещ комплекс до плаж "Какао"
Просторен, светъл ресторант с голяма лятна тераса на партерен етаж, разположен в изградения и работещ комплекс Sunny View Central. Ресторантът се намира в курорта Слънчев Бряг, на около 500 м от "Какао Бийч".
Ресторантът е с кухня и обслужващи зони с площ 307.28 кв. м, като
Продажба
Плаж на 450 м
Модерно обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Ваканционен дом сред дъбова гора с прекрасна гледка към басейна и зеленината на комплекса
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен двустаен апартамент (53.28 кв.м.), характеризиращ се с комфорт и стил, част от модерен затворен комплекс в гр. Приморско, с прекрасна гледка към басейн и зеленина, на 450 м от плажа.
Вашето ново място за отдих
87 000 €(170 157,21 лв.)(без ДДС)
(1 633 €/м2) (3 193,64 лв./м2)Площ: 53.28 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Апартаменти, офиси и магазини в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Жилищна сграда до Бургаските солници и морската градина
Представяме ви многофункционална жилищна сграда в ж.к. Изгрев, разположена в един от най-предпочитаните райони на Бургас. Проектът съчетава жилищни и търговски площи с удобна инфраструктура и отлична комуникация.
Сградата ще разполага с двустайни, тристайни и многостайни
от 84 834 €(от 165 920,88 лв.)
(1 100 - 1 350 €/м2)(2 151,41 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 62.84 - 286.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерен жилищен комплекс с три сгради до Делта Планет Мол
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в кв. Младост 1
Представяме ви модерен жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с луксозно завършени общи части, всяка от които разполага с 18 апартамента, разпределени между 6 жилищни етажа. Предлагат се за продажба просторни двустайни и тристайни жилища, създадени за максимален комфорт на
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(1 557 - 2 530 €/м2)(3 045,23 - 4 948,25 лв./м2)Площ: 51.38 - 105.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Комфортни двустайни апартаменти за целогодишно живеене на 400 м от плажа
Подарете си комфортен семеен дом за целогодишно живеене на морето (400 м) в кв. Крайморие на гр. Бургас. Районът разполага с всичко необходимо за комфортен живот – магазини, аптеки, заведения и бърз достъп до центъра.
Изберете от последните налични двустайни апартаменти в
от 93 315 €(от 182 508,28 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 62.21 - 71.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Просторен апартамент с две спални и гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Тристайно жилище в нова сграда с 24/7 видеонаблюдение и охрана
Изключителен тристаен апартамент с Акт 16, част от елегантна и съвременна жилищна сграда, отличаваща се с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и престижна локация – с директен достъп до бул. „Черни връх“. Този имот съчетава комфорт, стил и функционалност, като е
385 175 €(753 336,82 лв.)
(3 102 €/м2) (6 066,98 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Две сгради с отлична локация в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Последни апартаменти в малки модерни сгради в гр. Пловдив
Апартаменти е нов, жилищен комплекс с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия от водещ архитект с красиво аранжиран вътрешен двор, ограден и обезопасен със система за контрол на достъпа и видеонаблюдение. Разположен е в един от най-атрактивните райони в град Пловдив.
от 83 500 €(от 163 311,81 лв.)
(643 - 1 486 €/м2)(1 257,60 - 2 906,36 лв./м2)Площ: 72.45 - 198.78 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 500 м
Модерни еднофамилни къщи с Акт 14 и предпочитана локация в Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Новостроящ се жилищен комплекс от къщи с двор и две паркоместа в кв. Крайморие, на 500 м от плажа
Изберете своя нов дом в бутиков жилищен комплекс, състоящ се от 8 модерни еднофамилни къщи, разположени в тиха и зелена зона на кв. Крайморие, само на минути пеша от морския бряг (500 м). Общ РЗП на проекта - 1584 кв.м. Имотът представлява перфектен баланс между природа и градски
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Обзаведен двустаен апартамент до южния плаж в Приморско
гр. Приморско
Ваканционен имот с гледка море в луксозен затворен комплекс Грийн Парадайз/Green Paradise
Стилно обзаведен двустаен апартамент в луксозна бутикова сграда от затворен тип, която се намира на първа линия в централната част на град Приморско, пред Южния плаж, само 2 минути пеш до централния площад и всички удобства.
Функционално разпределеният апартамент (60 кв.м.) е
133 000 €(260 125,39 лв.)(без ДДС)
(2 217 €/м2) (4 335,42 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Двустаен апартамент на втора линия
гр. Поморие
Апартамент с акт 16 и гледка море в Поморие
Двустаен апартамент с прекрасна морска гледка в Поморие.
Апартаментът е с площ 62 кв.м., разположен на 3 етаж в нова тухлена сграда с асансьор и луксозни общи части:
• Антре
• Всекидневна с кухненски бокс
• Спалня
• Баня с тоалетна
• Мокро помещение
• Тераса
Имотът
122 000 €(238 611,26 лв.)
(1 968 €/м2) (3 848,57 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 450 м
Луксозна жилищна сграда с Акт 16 в Поморие
гр. Поморие
Апартаменти луксозно ново строителство в сграда на 450 м от морето