Имоти за продажба в България без комисионна от купувача - страница 14
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-100%
Лукс
Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6
к.к. Слънчев бряг , Супермаркет Младост
Модерни студиа, двустайни и тристайни апартаменти на 15 мин от морето и плажа
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти във ваканционен комплекс Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6 в Слънчев Бряг. Представяме Ви най-новият ексклузивен и привлекателен проект от затворен тип на българското Черноморие – Sweet Homes 6 New Line.
Великолепен ансамбъл с елегантен
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Четиристаен апартамент в комплекс Естебан / Esteban в кв. Аурелия
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Последен наличен изискан ваканционен апартамент с обзавеждане в работещ комплекс близо до плажа
"Естебан" / Esteban е елегантен и модерен ваканционен комплекс, разположен на 300 м. от плажа (5 мин пеша). Той е част от приятна и тиха местност между Равда и Несебър, като отстои на 5 км от Слънчев Бряг. Комплексът се характеризира с приятна за окото архитектура, а предлаганите
366 500 €(716 811,70 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,09 лв./м2)Площ: 229.08 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в BlackSeaRama/Блек Сий Рама
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведен апартамент с голяма тераса в луксозен комплекс близо до Балчик
Двустаен апартамент в един oт най-големите луксозни голф комплекси в България намиращ се близо до Балчик - Блек Сий Рама. Разположен на 35 км от международното летище в гр. Варна, комплексът е заобиколен от непокътната природа, спиращи дъха изгреви над блестящ пясък и спокойно
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 974 €/м2) (3 860,19 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Луксозен мезонет със собствен басейн в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилен апартамент на 200 м. от плажа
Представяме на вашето внимание уникален мезонет в луксозния комплекс "Феникс" / Fenix, в престижния курорт Свети Влас. Комплексът е построен на 5 етажа и разполага с общо 59 апартамента. Разположен е на втора линия от красив пясъчен плаж на курорта и на 200 м от яхтено пристанище
Продажба
Парцели за продажба в Окол Лейк Парк/Okol Lake Park
с. Горни окол , Язовир Искър
Самостоятелни парцели с напълно изградена инфраструктура в ново и модерно населено място
Какво представлява OKOL Lake Park?
OKOL Lake Park е нов мащабен комплекс от типа ‘Residential & Golf Community’ и ще включва голф игрище, петзвезден хотел, паркови и жилищни зони със семейни и ваканционни имоти. Проектът е разположен в района на язовир Искър, само на 30 км от
Продажба
Нов магазин с Акт 16 в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна 6-етажна сграда до бул. България и Околовръстен път
Луксозен Магазин2, ново строителство в кв. "Манастирски ливади". Намира се на първи етаж в 6-етажен затворен жилищен комплекс, разположен на площ от 4 754 кв.м с отлична локациа до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул.
Продажба
Голям магазин в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна сграда до бул. България и Околовръстен път
Голям магазин3, ново строителство в кв. Манастирски ливади до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул. „България“ и Околовръстен път за директен достъп до по-голямата част на града. Инфраструктурата на района е много добре
287 000 €(561 323,21 лв.)
(1 951 €/м2) (3 815,15 лв./м2)Площ: 147.13 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Търговски имот ново строителство в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комуникативен магазин в южен квартал с отлични перспективи за развитие
Предлагаме за продажба просторен Магазин1 в хармоничен и уреден 6-етажен затворен жилищен комплекс в кв. „Манастирски ливади“ с детска площадка, красиво озеленен кът за отдих, подземен паркинг, до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост
Продажба
Двуетажна къща в гр. Созопол
гр. Созопол , Хармани
Къща с 8 спални в новата част на града
Предлагаме ви за продажба двуетажна къща с двор в гр. Созопол. Обзаведен имот, готов за отдаване под наем през летния сезон. Намира се на 100 м от плаж Хармани, в близост до два хранителни магазина и търговската улица.
Имотът се състои от два етажа и сутерен (къщата е
Продажба
Панорамни апартаменти в к.к. Ален Мак - Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилища с отличен инвестиционен потенциал
Жилища с прекрасна гледка в к. к. Ален мак - тих и спокоен район в близост до плаж Кабакум, курорта Златни пясъци и град Варна, с целогодишен регулярен транспорт и работещи целогодишно супермаркети. Имотите са част от новострояща се сграда с висококачествени материали. Купувайки
от 103 000 €(от 201 450,49 лв.)
(1 807 - 1 965 €/м2)(3 534,18 - 3 843,21 лв./м2)Площ: 57.00 - 57.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда с Акт 15 на 800 метра от НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Нови жилища с отлична локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на
от 129 999 €(от 254 255,94 лв.)
(2 450 - 3 377 €/м2)(4 791,78 - 6 604,84 лв./м2)Площ: 38.50 - 151.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 800 м
Жилищна сграда в квартал Мисаря
гр. Созопол
Стилни апартаменти в новоизграждаща се сграда, до плажа и морето
Модерни и просторни апартаменти в новоизграждаща се жилищна сграда в тихия квартал "Мисаря" на град Созопол, който се радва на бърз и лесен достъп до романтичния Стар Град с неговите малки магазинчета, хубави кафенета и романтични ресторанти.
Парцелът се намира на асфалтов
от 42 800 €(от 83 709,52 лв.)
(1 045 - 1 301 €/м2)(2 043,84 - 2 544,53 лв./м2)Площ: 38.21 - 136.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-27%
Парцел с одобрен проект за продажба в гр. Банско
гр. Банско
Парцел с разрешение за строеж само на 500 м от старинния център на гр. Банско
Предлагаме за продажба този атрактивен парцел с одобрен план и с разрешение за строеж за жилищна сграда в гр. Банско. Имотът е с отлична локация - в близост до хотели "Балмакс" и "Тане" както и на един километър от кабинковия лифт.
Парцелът е с обща площ от 550 кв.м. и с
110 000 €150 000 €215 141,30 лв.293 374,50 лв.
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 550.00 м2
Тип на имота:
Парцел с проект
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 250 м
Последен апартамент в комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , Хипермаркет Меркурий
Обзаведен имот с хубави гледки и перфектно местоположение в курорта на 250 м от плажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в комплекс с перфектно местоположение в Свети Влас.
Съчетанието на морски и планински въздух, липсата на промишлени предприятия, близостта на красивия град-музей Несебър и курорта Слънчев бряг, наличието на удобни комуникации и
от 124 700 €(от 243 892 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,79 лв./м2)Площ: 99.76 - 99.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Апартамент с хубава гледка в елитния комплекс „Олимпия Бийч“
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Тристайно жилище в комплекс на първа линия в популярното курортно селище Равда
„Олимпия Бийч“ / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
142 800 €(279 292,52 лв.)
(1 320 €/м2) (2 582,46 лв./м2)Площ: 108.15 м2 Етаж: 5
Южен апартамент до плажа в Обзор
Двустаен апартамент в луксозен морски комплекс на 3 минути разстояние от идеалния център на Обзор с градски удобства.
Жилището 57.43 кв.м. (нетна площ 50 кв.м.) се намира на 2/4 етаж и се състои от:
• Коридор
• Дневна с тераса с гледка море
• Спалня
• Санитарен възел
За
88 788 €(173 654,23 лв.)
(1 546 €/м2) (3 023,75 лв./м2)Площ: 57.43 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Резервиран
Студио в луксозен комплекс с директен достъп до плажа
гр. Обзор
Опция за обзавеждане с висококачествени мебели и уреди
Предлагаме Ви студио в луксозен морки комплекс, разположено на първи етаж с площ от 41.70 кв.м. Жилището се състои от:
• Входно антре
• Стая
• Оборудвана баня
• Тераса с директен изход към басейна
По ваше желание апартаментът може да бъде обзаведен с мебелните пакети,
54 158 €(105 923,84 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,14 лв./м2)Площ: 41.70 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Адмирал / Admiral
гр. Свети Влас , На 200 м от море, плаж и яхтено пристанище
Последен апартамент в модерен комплекс на 200 м. от море, плаж и яхтено пристанище
"Адмирал" / Admiral е изискан и луксозен ваканционен комплекс, който се намира в изключително
луксозния курорт Свети Влас. Комплексът отстои на 200 м от плажа, морето и яхтеното пристанище "Марина Диневи", което е с капацитет за над 300 яхти.
В комплекса е свободен само един
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(745 €/м2) (1 456,57 лв./м2)Площ: 335.69 - 335.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Вила Виа Долче
Близо до к.к. Слънчев бряг , Недалеч от Слънчев Бряг и Несебър
Прекрасна вила
Вила "Виа Долче" е прекрасен имот за ваканции или постоянно ползване, разположен недалеч от Слънчев бряг и Несебър. Елегантна постройка с класическа архитектура, декорирана с акценти от Средиземноморието - едно истинско бижу, което да допълни стилът на вашия живот.
От
Продажба
Лукс
Вила "Долче Вита"
к.к. Слънчев бряг , На 2.5 км от плажа на Слънчев Бряг
Вила "Долче Вита": разкошна къща, част от модерен комплекс
Вила "Долче Вита" е разкошна къща, част от комплекс "Идън Парк", разположена в най-големия български курорт – Слънчев бряг. Вила "Долче Вита" се радва на класическа средиземноморска архитектура, семпла и с елегантни решения. Автентично изпълнените детайли добавят към колорита и
Продажба
Лукс
Вила Версай близо до Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , На минути от морския бряг с кола
Уникална луксозна вила
Уникална къща в ексклузивен нов комплекс само недалеч от Слънчев бряг. Вилата се радва на земна архитектура с елегантни решения , които са съчетани със слънцето и морето. Автентично изпълнените детайли в традицията на средиземноморската архитектура, както и хармонията от уют и
Продажба
Просторен магазин в комплекс Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 500 м от "Какао Бийч"
Голям магазин на партерен етаж до плаж "Какао"
Три магазина на една линия, на партерен етаж, част от изградения и работещ комплекс Sunny View Central. Помещенията се намират в топ курорта Слънчев Бряг, на около 500 м от "Какао Бийч". Два от магазините са свързани, а третият е долепен за тях и може също да бъде свързан към
Продажба
Лукс
Обзаведен пентхаус в Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 300 м от "Какао Бийч"
Луксозен четиристаен апартамент до плаж Cacao Beach
Изключително луксозен и просторен пентхаус апартамент с три спални и три бани (апт. 99), част от комплекс Sunny View Central. Комплексът се намира на 300 метра от два плажа "Какао Бийч" и "Бедрум", като е недалеч от най-добрите ресторанти, кафенета и магазини в центъра на
298 529 €(583 871,97 лв.)
(1 275 €/м2) (2 493,79 лв./м2)Площ: 234.13 м2
Тип на имота:
Четиристайни апартаменти
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Олимпия / Olympia
Близо до гр. Созопол , На 200 м от плажа на къмпинг Каваци
Луксозни ваканционни вили на плажа на къмпинг Каваците
"Олимпия" / Olympia е ексклузивен комплекс от луксозни ваканционни вили, разположен на 200 м от къмпинг Каваците край град Созопол. Семейните къщи за почивка предоставят прекрасни удобства, които ще ви накарат да се потопите в комфортния свят на лукс и първокласно обслужване, за
Продажба
Лукс
Три парцела за строителство на вили, на територията на комплекс Трейшън Клифс
Близо до гр. Балчик , Голф игрище Трейшън Клифс
Три парцела с уникална гледка към море, езеро и голф игрище
За първи път комплекс Трейшън Клифс пуска за продажба парцели за строителство на вили, на територията на самия комплекс. И трите парцела са разположени на места, които предлагат уникална, 180-градусова гледка към голф игрището, морето и езерото.
Парцелите са както
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Къща сред зеленина с панорамна гледка към Стара Загора и борова гора
гр. Стара Загора , кв. "м-т Беш Бунар"
Модерна къща с три спални и дворно място във вилна зона на гр. Стара Загора
Къща на два етажа с дворно място в новостроящия се комплекс „Верея вила парк“. Модерен, затворен комплекс във вилна зона на гр. Стара Загора, богато озеленен с панорамна гледка към град Стара Загора и борова гора. Уникално местоположение сред живописна природата, и едновременно с
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт
к.к. Боровец
Просторен мезонет с 2 спални и обзавеждане в ски курорт Боровец
Обзаведен планински мезонет с две спални в затворен комплекс Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort, част от популярния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата София.
Апартаментът е с обща площ от 126.62 м2 (чиста площ: 101.16 м2
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 185 €/м2) (2 316,97 лв./м2)Площ: 126.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Последен апартамент в нов жилищен комплекс с Акт 16 в Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Три чучура - север"
Новострояща се сграда до борова гора
Представяме Ви нов жилищен комплекс, разположен в западната част на град Стара Загора, точно до борова гора. Комплексът е в процес на строителство.
Намира се в непосредствена близост до детска ясла, детска градина, училище, както и новоизградения градски парк и спортна
от 99 900 €(от 195 387,42 лв.)
(887 €/м2) (1 735,08 лв./м2)Площ: 112.61 - 112.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора