Имоти за продажба в България без комисионна от купувача - страница 6
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
гр. Приморско
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Мащабен жилищен комплекс от ново поколение в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Съвременни апартаменти с впечатляваща архитектура и отлична локация близо до летището, бизнес зоните и Цариградско шосе
Представяме ви модерен и мащабен жилищен комплекс, създаден с ясната философия да предложи уют, простор и комфорт, отговарящи на изискванията на съвременния градски начин на живот. Архитектурната концепция е фокусирана върху максимално ефективно усвояване на пространството,
от 220 537 €(от 431 332,88 лв.)
(2 507 - 3 593 €/м2)(4 903,27 - 7 027,30 лв./м2)Площ: 75.31 - 177.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Малка жилищна сграда в Созопол
гр. Созопол
Сграда без такса поддръжка на 500 метра от плаж Хармани, местност Мисарите
Нова бутикова жилищна сграда в Созопол – комфорт, стил и морска панорама!
Представяме ви елегантен нов проект в сърцето на новия град в Созопол, разположен само на 500 метра от плаж „Хармани“ и на 7 минути пеша от „Веселата уличка“. Сградата предлага уникална морска панорама,
от 54 098 €(от 105 806,49 лв.)
(1 653 - 1 902 €/м2)(3 232,99 - 3 719,99 лв./м2)Площ: 32.73 - 66.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторен мезонет с 3 спални в бутикова сграда до Paradise Center и Южен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в новострояща се сграда с 10 апартамента в кв. Кръстова вада
Представяме ви отлична възможност за семеен дом - мезонет с 3 спални в новострояща се бутикова сграда, разположена в престижния столичен квартал Кръстова вада – само на няколко минути от метростанция „Витоша“, Paradise Center и Южен парк.
Локация с всички предимства на
639 000 €(1 249 775,37 лв.)
(3 399 €/м2) (6 647,74 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти и паркоместа до Парадайс Център в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна сграда на пешеходно разстояние от метростанция Витоша
Нова жилищна сграда със стилен дизайн и внимание към детайла, разположена в предпочитания столичен квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до Южен парк и Парадайс център. Районът се характеризира с успешно съчетание от спокойна жилищна среда в близост до планината, с
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(3 451 - 4 512 €/м2)(6 749,57 - 8 824,70 лв./м2)Площ: 55.41 - 115.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с паркоместа в нова сграда в кв. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Апартаменти с една, две или три спални в съвременен проект в близост до удобства
Изберете нов дом построен и съобразен с най-съвременните и добри интериорни и функционални решения в света на строителството.
В близост до сградата са разположени детски учебни заведения, плувен басейн, различни големи и квартални супермаркети, както и няколко спирки на
от 192 355 €(от 376 213,68 лв.)
(1 609 - 1 828 €/м2)(3 146,93 - 3 575,26 лв./м2)Площ: 112.27 - 150.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Нови апартаменти със съвременна архитектура и престижна локация, от доказан строител
Представяме ви съвременен жилищен комплекс висок клас строителство, разположен в квартал Манастирски ливади – Изток, един от най-добре развитите и бързо развиващи се райони на София. Сградата е с обща площ от 21 000 кв.м, проектирана с внимание към детайла и съвременния начин на
от 182 607 €(от 357 148,25 лв.)(без ДДС)
(2 319 - 3 179 €/м2)(4 535,57 - 6 217,58 лв./м2)Площ: 71.50 - 193.67 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Плаж на 450 м
Нов жилищен комплекс на улица "Одеса" – на 450 метра от плажа
гр. Созопол
Уютни апартаменти, студиа, паркоместа и гаражи в престижна курортна зона
Представяме ви нов жилищен комплекс, разположен на улица "Одеса", само на кратко разстояние от плажа. Този комплекс предлага разнообразие от имоти, включително апартаменти, студиа, апартаменти с една спалня, гаражи и паркоместа, които са проектирани да отговорят на различни
от 52 944 €(от 103 549,46 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 44.12 - 68.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Пентхаус с панорамни тераси и зеленина в район Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Луксозен тристаен апартамент между Зоопарка и Ловен парк
Представяме ви луксозен пентхаус, разположен в район Лозенец, между Зоологическата градина и Борисова градина, близо до търговски център Paradise Center. Този изключителен имот предлага панорамни тераси, гарантиращи комфорт и изисканост.
Пентхаусът (230.20 кв.м.) се състои
490 000 €(958 356,70 лв.)(без ДДС)
(2 129 €/м2) (4 163,15 лв./м2)Площ: 230.20 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременен комплекс с отлична локация, зелена среда и дългосрочна инвестиционна стойност
Представяме висок клас жилищен проект, разположен в Манастирски ливади – изток – един от най-динамично развиващите се и перспективни квартали на София, предпочитан от активни градски хора и млади семейства. Проектът е част от модерен жилищен комплекс с обща площ от 21 000 кв. м.,
от 163 827 €(от 320 417,76 лв.)(без ДДС)
(2 260 - 3 075 €/м2)(4 420,18 - 6 014,18 лв./м2)Площ: 71.40 - 180.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Последни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Погреби, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Малка бутикова сграда с южно изложение и гледка към морето
Предлагаме последни налични апартаменти в новострояща се жилищна сграда в кв. Погреби – Варна, разположена в комуникативен и предпочитан градски район с бърз достъп до центъра, главни булеварди и всички удобства на града.
Строителството е започнало, като към момента обектът е
от 102 570 €(от 200 609,48 лв.)
(1 750 - 2 011 €/м2)(3 422,70 - 3 933,17 лв./м2)Площ: 51.00 - 151.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Азимут Ринг – новият модерен жилищен квартал на Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Мащабен градски проект с визия за бъдещето
Азимут Ринг е нов, съвременен жилищен проект, който поставя началото на изцяло нов градски квартал в Бургас. Проектиран като модерна, зелена и многофункционална среда за живот, проектът обединява жилищни сгради, апартаментен хотел, търговски обекти, подземна инфраструктура и
от 61 167 €(от 119 632,25 лв.)
(1 450 - 1 670 €/м2)(2 835,95 - 3 266,24 лв./м2)Площ: 38.47 - 127.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерен жилищен проект в Кайсиева градина – функционален дизайн, комфорт и високо качество
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Съвременна сграда с модерна архитектура, просторни жилища и отлично местоположение
Представяме Ви новия жилищен проект в един от най-предпочитаните за живеене райони на Варна – кв. Кайсиева градина. Сградата впечатлява с модерна архитектура, функционални разпределения и съвременни удобства, съобразени с нуждите на съвременния градски човек.
Жилищната сграда
от 87 900 €(от 171 917,46 лв.)
(991 - 1 378 €/м2)(1 938,23 - 2 695,13 лв./м2)Площ: 70.56 - 162.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Уютен апартамент с югоизточно изложение и гледка към зеленина в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведен апартамент с една спалня подходящ за целогодишно живеене или инвестиция
Уютен и светъл двустаен апартамент, който впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина. Жилището съчетава функционалност, стил и усещане за спокойствие, като предлага перфектен баланс между живот в града и близост до природата.
Апартаментът
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Висок клас строителство близо до Колхозен пазар
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нова жилищна сграда на 7 етажа с Акт 14, очакван Акт 16 – юни, 2026 година, предлагаща комфортни жилища, включително студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и подземни паркоместа. Сградата е проектирана, за да
от 76 500 €(от 149 621 лв.)
(1 650 - 1 994 €/м2)(3 227,12 - 3 899,93 лв./м2)Площ: 38.50 - 92.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 157 091 €(от 307 243,29 лв.)
(800 - 2 700 €/м2)(1 564,66 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Поддържан имот с хубава гледка в живописно родопско село на 55 км. от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Белица
Къща с четири спални в село на левия бряг на река Беличенска
Предлагаме на вашето внимание двуетажна къща, разположена в живописно село в Родопите на 55 км. от Пловдив. Селото се намира на левия бряг на река Беличенска, между ридовете Градище и Крушевска планина. Безспорно преимущество на имота е хубавата гледка, която се открива и
Продажба
Лукс
Премиум жилища енергиен клас А в столицата
гр. София , кв. "Витоша"
Апартаменти в изключителна сграда близо до Ловен парк, Зоопарк София и Витоша
Изключителен комплекс ново строителство с отлична локация, гледки към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Впечатляващ проект, включващ две хармонично допълващи се сгради, обединени от обширно зелено
от 201 000 €(от 393 121,83 лв.)(без ДДС)
(2 653 - 3 322 €/м2)(5 188,82 - 6 497,27 лв./м2)Площ: 67.65 - 300.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
NV Residences - лукс, качество и впечатляваща архитектура
гр. София , кв. "Дианабад"
Изключителни имоти в комплекс, хармонизиращ с динамичната градска среда
Не пропускайте шанса да придобиете имот от най-висок клас в сграда с отличаваща се модерна архитектура, великолепно вписваща се в динамичната градска среда. NV Residencеs е иновативен проект за многофункционална сграда, разположена в атрактивна зона в югоизточната част на град
от 846 230 €(от 1 655 082,02 лв.)(без ДДС)
(3 850 - 4 200 €/м2)(7 529,95 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 210.73 - 243.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Апартаменти от висок клас на топ цени в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Боян Българанов 2"
Бутиков жилищен комплекс в сърцето на града
Представяме ви нов, бутиков жилищен комплекс — изключително предложение в сърцето на град Шумен, в предпочитания квартал „Боян Българанов 2“. Този модерен комплекс се отличава с изключително качество на строителството, съчетано с внимателно подбран дизайн и функционалност, което
от 57 428 €(от 112 319,41 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 41.02 - 89.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
Последен мезонет с 3 спални в сграда ново строителство в центъра на столицата
гр. София , кв. "Център"
Жилище в малка сграда с удобна локация до театри, училища и магазини
Предлагаме на вашето внимание последен мезонет с 3 спални в новострояща се сграда в централната част на София, на тихо и спокойно място, в непосредствена близост до парк. Станете собственик на ново жилище в сграда от най-висок клас в район без аналог в столицата.
Сградата е на
от 563 000 €(от 1 101 132,29 лв.)
(3 069 €/м2) (6 002,03 лв./м2)Площ: 183.46 - 183.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 до Парк-хотел „Санкт Петербург“
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведени двустайни и тристайни жилища в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание студиа, двустайни и тристайни апартаменти, магазини и паркоместа в модерна бутикова сграда, разположена до хотел „Санкт Петербург“, в кв. Кършияка. Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия,
от 231 067 €(от 451 927,77 лв.)
(2 990 €/м2) (5 847,93 лв./м2)Площ: 77.28 - 156.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"