Имоти за продажба в България без комисионна от купувача - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Плаж на 200 м
Нов жилищен комплекс на 200 м от морето в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Модерна сграда с разнообразие от апартаменти и отлична локация
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Бургас – кв. Сарафово, разположена само на 200 метра от плажа.
Проектът предлага разнообразие от жилища – студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и паркоместа за
от 63 000 €(от 123 217,29 лв.)
(874 - 1 501 €/м2)(1 709,40 - 2 935,70 лв./м2)Площ: 44.37 - 165.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
гр. Приморско , Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент в Приморско
гр. Приморско
Апартамент в предпочитан комплекс на 500 м от морето
Предлагаме за продажба уютен тристаен апартамент с югозападно изложение, разположен на втори етаж в поддържан комплекс в Приморско, само на 500 метра от морето. Локацията е тиха и обгърната от зеленина – от прозорците се разкрива единствено гледка към гъста дъбова гора, която
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 705 €/м2) (3 333,80 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент без такса поддръжка до плаж Каваци
гр. Созопол
Новопостроен апартамент с фронтална гледка море и паркомясто в Созопол
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня с впечатляваща площ от 141 кв.м, разположен на първи жилищен етаж, със складово помещение, фронтална морска гледка и включено собствено паркомясто. Имотът се предлага без такса поддръжка – значително предимство при покупка
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 312 €/м2) (2 566,16 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 14 на ул. „Одрин“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Модерен дом с отлична локация до метро, парк и центъра на София
Двустаен апартамент в новострояща се сграда на ул. „Одрин“, разположен в изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“. Локацията осигурява бърз достъп до централната част на София, както и удобство в ежедневието с всичко
183 000 €(357 916,89 лв.)
(2 601 €/м2) (5 087,66 лв./м2)Площ: 70.35 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-1%
Плаж на 450 м
Судио сред дъбова гора в Приморско
гр. Приморско
Спокойствие, зеленина и СПА удобства на минути от морето
Завършено студио, разположено в петата фаза на целогодишен затворен комплекс в курортния град Приморско. Комплексът е ситуиран сред естествена дъбова гора, обграден от високи дървета, гъста зеленина и тишина, които създават усещане за уединение и чист горски въздух – рядко
47 500 €47 999 €92 901,93 лв.93 877,88 лв.
(1 638 €/м2) (3 203,51 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-12%
Двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Панорамно жилище в предпочитан район на гр. Пловдив
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс, разположен в сърцето на кв. Тракия – един от най-предпочитаните и най-добре устроени райони на Пловдив. Имотът е подходящ както за комфортно лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочен потенциал,
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(1 597 €/м2) (3 123,90 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-23%
За частни лица
Сграда луксозно ново строителство в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Двустайни апартаменти до Стоматологичния факултет в гр. Пловдив
Предлагаме за продажба просторни и функционално разпределени двустайни апартаменти в новострояща се луксозна жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – до Стоматологичния факултет и на метри от Медицинския университет. Локацията е изключително
81 259 €105 480 €158 928,79 лв.206 300,95 лв.
(1 500 - 1 630 €/м2)(2 933,75 - 3 188 лв./м2)Площ: 50.16 - 70.32 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 450 м
Тристаен апартамент с обширна тераса в Приморско
гр. Приморско
Партерно жилище с модерно оборудвана баня, гледка към борова гора и Акт 16
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна сграда с Акт 16, в тиха и зелена среда, непосредствено до борова гора. Имотът се отличава с изключително голяма тераса, югозападно изложение и усещане за уединение и комфорт,
129 900 €(254 062,32 лв.)
(680 €/м2) (1 330,17 лв./м2)Площ: 191.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Студио в комплекс на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведено студио в непосредствена близост до плаж Ахтопол
Уютно и напълно обзаведено студио с площ от 33 кв. м., разположено на 3-ти етаж от 4 в затворен комплекс на първа линия в Ахтопол. Имотът е в отлично състояние и е готов за незабавно ползване – идеален както за лично ваканционно жилище, така и за инвестиция с потенциал за доход
72 424 €(141 649,03 лв.)
(2 195 €/м2) (4 292,39 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Прекрасна къща на три нива в местност Косанин дол с Акт 15
с. Панчарево , комплекс Бяла черква
Комфортна редова къща със слънчево южно изложение и самостоятелен двор в район Панчарево
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на къща на три нива в затворен комплекс пред Акт 16 в спокойния и зелен район Панчарево, с добре изградена комуникация с ключови точки в столицата.
Къщата е с обща площ от 260.80 кв.м., разпределена между:
• Сутерен (80.99
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Комплекс от къщи във Владая - стил и естетика в хармония с природата!
с. Владая , гр. София
Комплекс от къщи едва на 15 минути от динамиката на столицата
Стил и естетика в единство с природата.
Добре дошли там, където забързаният график и животът на „висока скорост“ спират и се превръщат в спокойствие и приятни мигове със семейството всичко, което ни прави истински щастливи! Този комплекс е създаден да върне естествения баланс
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в нова сграда в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено студио сред дъбова гора в Приморско
Студиото се намира в петата фаза от строителството на целогодишен затворен комплекс. Комплексът се намира в дъбова гора сред високи дървета, гъста зеленина, тишина и горски въздух, сред цветя, храсти и дървета, както и прекрасни декорации. Комплексът е 5-етажна сграда с
59 000 €(115 393,97 лв.)
(1 974 €/м2) (3 860,62 лв./м2)Площ: 29.89 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в кс. Меден рудник - зона Б
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Б"
Новострояща се сграда на главен булевард в град Бургас
Открийте своето идеално място за живеене в нова сграда в ж.к. "Меден Рудник", Бургас. Този модерен комплекс е стратегически позициониран в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин "Анет4", Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Тих и
от 119 000 €(от 232 743,77 лв.)
(1 302 - 1 396 €/м2)(2 546,49 - 2 730,34 лв./м2)Площ: 90.26 - 95.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 139 053 €(от 271 964,03 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 94.42 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда в централната част на гр. Китен
гр. Китен
Модерни морски апартаменти без такса поддръжна на 200 м от плажа
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в самия център на гр. Китен – един от най-привлекателните курорти по българското Черноморие, едва на 200 м от плажа.
Модерният и елегантен комплекс съчетава комфорт и функционалност, създавайки идеална среда за целогодишно
от 40 469 €(от 79 150,48 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 31.13 - 252.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Пентхаус в модерна 7-етажна сграда с Акт 16 в централен район на София
гр. София , кв. "Център"
Луксозен имот в сграда, номинирана за "Сграда на годината 2024"
Представяме ви ексклузивен тристаен апартамент в престижна сграда, финалист в конкурса "Сграда на годината 2024". С уникален дизайн, първокласна архитектура и отлична локация, този имот съчетава лукс и удобство за съвременния живот.
Самостоятелен апартамент, заемащ целия етаж
567 630 €(1 110 187,78 лв.)(без ДДС)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 126.14 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТСки лифт на 12 км
Свободни парцели за застрояване близо до Pirin Golf & Country Club
гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Вилно селище в полите на Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен проект, който може да завършите и превърнете в печеливш бизнес в живописен зимен курорт в България или вашият бъдещ дом. Районът е известен с много възможности за зимни спортове, селски туризъм, планинарство, лов, риболов, спа
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Висок клас жилища в бързоразвиващ се район с ново строителство
Изберете своя нов дом с една или две спални с отлична локация в кв. Кючук Париж, до ул. Коматевско шосе, удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркет, ритейл парк, бул. Александър Стамболийски, с удобен достъп до Младежки хълм и Факултет по
от 96 750 €(от 189 226,55 лв.)
(908 - 1 118 €/м2)(1 775,89 - 2 186,62 лв./м2)Площ: 106.52 - 129.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив