Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 21
За частни лица
Двустаен апартамент в идеалния център на Разград
гр. Разград , кв. "Център"
Слънчево жилище с таван, мазе и хубава гледка
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с обзавеждане и топ локация в идеалния център на Разград, близо до магазини, ресторанти, училище, бул. Априлско въстание и бул. България, Изложението на жилището е югоизток, с просторен и хубав изглед.
113 000 €(221 008,79 лв.)
(1 314 €/м2) (2 569,87 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в 5-звездния Premier Luxury Mountain Resort
гр. Банско
Луксозно жилище със стилно обзавеждане и оборудване в ски курорт Банско
Стилно завършен двустаен апартамент в 5-звездния комплекс в Банско - Premier Luxury Mountain Resort, разположен на 10 минути пеш от ски-лифта и на 15 минути пеш от центъра на планинския курорт. Хотелът разполага с всичките удобства за 5 звездно обслужване и предлага на
121 900 €(238 415,68 лв.)
(1 253 €/м2) (2 449,81 лв./м2)Площ: 97.32 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 100 м
Нова бутикова сграда в красивия град Созопол
гр. Созопол
Последни налични двустаен апартамент и студио с Акт 16 на 100 м от плаж Харманите
Изберете своя нов дом - студио или двустаен апартамент в нова компактна сграда висок клас строителство с Акт 16 в новия град на Созопол, едва на 100 метра от плаж Харманите, близо до училище, главната улица, много магазини и ресторанти.
Сградата е на три жилищни етажа с
от 69 900 €(от 136 712,52 лв.)
(1 485 - 1 678 €/м2)(2 904,41 - 3 281,88 лв./м2)Площ: 47.06 - 61.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Изцяло обзаведено ваканционно жилище с Акт 16
Представяме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в комплекс от затворен тип с Акт 16 до самия плаж (100 м) в Обзор, близо до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част. Годишната такса поддръжка е 675 евро/1320.19 лв.
Панорамното
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 286 €/м2) (2 514,64 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 700 м
Обзаведен офис в централната част на град Созопол
гр. Созопол
Имот в нова сграда пред Акт 16 на 700 м от плаж Харманите
Представяме имот с отличен потенциал за жилищно или бизнес ползване, разположен в централната част на Созопол, в предпочитания квартал Мисаря, само на 700 метра от плаж Харманите. Районът е нов, добре уреден и развиващ се, с планирани инфраструктурни подобрения — в непосредствена
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Поддържан морски имот с ново обзавеждане в крайбрежната зона на Каварна, на 5 минути от плажа
Представяме за продажба новообзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги и
55 000 €(107 570,65 лв.)
(887 €/м2) (1 735,01 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент в комплекс с много удобства в Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент на 200 метра от плажа в Обзор
Представяме ви компактен и стилен апартамент с морско излъчване, разположен в уютен ваканционен комплекс в гр. Обзор, само на крачки от златистата плажна ивица и в прегръдката на борова гора.
Жилището е с площ от 63 кв. м. Разположено е на трети етаж от пететажна сграда с
65 500 €(128 106,87 лв.)
(1 040 €/м2) (2 033,44 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апаратамент с гледка към басейн и море
гр. Обзор
Готово за обзавеждане жилище в модерен нов комплекс на брега на морето в Обзор
Предлагаме за продажба просторен, завършен "до ключ" апартамент в луксозен нов комплекс на метри от плажа в гр.Обзор. Апартаментът е с площ от 76.90 и се намира на 3-ти етаж. Има следното разпределение:
• Антре
• Хол с кухненски бокс
• Спалня с ниша за гардероб
• Модерно
142 284 €(278 283,32 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,77 лв./м2)Площ: 76.90 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Погребите, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Светъл и функционален имот с подобрения, в сграда с асансьор
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в панелна сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в предпочитания за живеене квартал Погребите, гр. Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж и предлага удобно разпределение и функционално
134 500 €(263 059,14 лв.)
(2 242 €/м2) (4 384,32 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Новострояща се сграда в район на Пети километър, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Жилища качествено строителство в тих и спокоен район до основна артерия, водеща към центъра на града
Изберете своя нов дом в комплекс от затворен тип без такса поддръжка в гр. Бургас, район Пети километър, близо до спирка на градския транспорт, множество хипермаркети, които могат да задоволят нуждите на всяко домакинство, както и до основна пътна артерия, водеща към центъра на
от 79 400 €(от 155 292,90 лв.)
(1 267 - 1 382 €/м2)(2 478,04 - 2 702,96 лв./м2)Площ: 60.50 - 103.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент до ключ с морска гледка в нов комплекс във Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с отлично разпределение в модерна сграда с контрол на достъпа и Акт 16
Представяме ви отличен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в нов, модерен затворен комплекс във Виница – с Акт 16 и красива морска гледка. Имотът е завършен до ключ, което ви дава възможност да го обзаведете по ваш вкус и да се нанесете бързо и без допълнителни ремонтни
150 360 €(294 078,60 лв.)
(1 966 €/м2) (3 845,67 лв./м2)Площ: 76.47 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Слънчев апартамент с панорамна гледка в централната част на Шумен
гр. Шумен , кв. "Болницата"
Без комисионна от купувача - напълно ремонтирано жилище в предпочитан район
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 43 кв.м., разположен в централната част на Шумен, в един от най-предпочитаните и облагородени райони — кв. Болницата. Сградата е ЕПК конструкция с асансьор и добре поддържани общи части.
Апартаментът се намира на 9-ти етаж от 10 и
81 295 €(158 999,20 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,66 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Красива и функционална новострояща се сграда на 500 м от морето
гр. Поморие
Сграда в тих и спокоен квартал в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация на Поморие
Функционално разпределени апартаменти с 1 или 2 спални в новострояща се жилищна сграда с гаражи в тих и спокоен квартал на град Поморие, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация.
Компактните жилища предлагат оптимално използване на
от 88 920 €(от 173 912,40 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.28 - 106.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Многофункционална жилищна сграда в сърцето на кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Съвременен стил, отлична локация и функционални жилища в централната част на града
Нова шестетажна многофункционална жилищна сграда, разположена в един от най-търсените и динамично развиващи се райони на града — кв. Възраждане. Проектът съчетава модерен архитектурен дизайн, високо качество на строителство и изключително комуникативна локация, което го превръща
от 245 404 €(от 479 968,51 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 129.16 - 129.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Сграда с последни апартаменти с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни апартаменти за продажба на метри от пристанище „Сарафово“
Жилищен комплекс на пет етажа отличаващ се с модерна и красива фасада. Удобна локация, в старата част на квартал Сарафово, място подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция. В изключителна близост се намира един от най-хубавите плажове на квартала. Комфортно и
от 188 000 €(от 367 696,04 лв.)
(1 138 - 1 456 €/м2)(2 225,73 - 2 847,69 лв./м2)Площ: 129.11 - 316.33 м2
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Двустайно жилище в комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Апартамент в морски комплекс с множество удобства
Представяме ви двустаен апартамент в модерен морски комплекс с Акт 16, разположен в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум – един от най-красивите плажове на Северното Черноморие. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
113 600 €(222 182,29 лв.)
(1 450 €/м2) (2 835,77 лв./м2)Площ: 78.35 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 700 м
Нов обзаведен апартамент в центъра на Слънчев бряг — в близост до автогарата
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Модерен имот в комплекс Domeniko
Представяме Ви чисто нов, стилно обзаведен апартамент с една спалня, разположен в сърцето на Слънчев бряг, в района на центъра и автогарата — отлична локация както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището се намира в модерния комплекс
105 000 €(205 362,15 лв.)
(2 019 €/м2) (3 949,27 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Нов дизайнерски двустаен апартамент в кв. Победа
гр. Варна , кв. "Победа"
Стилно обзаведено жилище близо до Гранд Мол Варна
Предлагаме на вашето внимание дизайнерски двустаен апартамент с уникални тераси, oбзаведен с вкус и стил в нова сграда (2023) с асансьор до Гранд Мол Варна, детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, бул. Сливница, бул. Цар Освободител, супермаркет Билла и други
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 339 €/м2) (4 574,12 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
Модерно обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Ваканционен дом сред дъбова гора с прекрасна гледка към басейна и зеленината на комплекса
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен двустаен апартамент (53.28 кв.м.), характеризиращ се с комфорт и стил, част от модерен затворен комплекс в гр. Приморско, с прекрасна гледка към басейн и зеленина, на 450 м от плажа.
Вашето ново място за отдих
87 000 €(170 157,21 лв.)(без ДДС)
(1 633 €/м2) (3 193,64 лв./м2)Площ: 53.28 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент с морска атмосфера в Обзор – 150 м от плажа
гр. Обзор
Уютен имот в модерен комплекс сред природа и спокойствие
Предлагаме ви компактен и функционален двустаен апартамент с площ от 62 кв.м, разположен в модерен ваканционен комплекс в град Обзор, само на 150 метра от плажа. Имотът се намира на втория етаж от пететажна сграда с асансьор и постоянна жива охрана, което осигурява комфорт и
65 500 €(128 106,87 лв.)
(1 092 €/м2) (2 135,11 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартаменти, офиси и магазини в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Жилищна сграда до Бургаските солници и морската градина
Представяме ви многофункционална жилищна сграда в ж.к. Изгрев, разположена в един от най-предпочитаните райони на Бургас. Проектът съчетава жилищни и търговски площи с удобна инфраструктура и отлична комуникация.
Сградата ще разполага с двустайни, тристайни и многостайни
от 84 834 €(от 165 920,88 лв.)
(1 100 - 1 350 €/м2)(2 151,41 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 62.84 - 286.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в морски комплекс на 250 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Обзаведено жилище с гледка към парка за целогодишно обитаване
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с обща площ 71 кв.м, разположен на пети етаж в поддържан затворен комплекс в спокойния морски град Бяла. Районът е известен със своята чиста природа, зеленина и близост до плажа – само 250 метра пешеходно разстояние. Комплексът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 056 €/м2) (2 066,02 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна