Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 19
За частни лица
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Модерен апартамент с югоизточно изложение в нова сграда от 2025 г.
Представяме ви стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на Пловдив – кв. Южен. Имотът се намира на втори етаж от шест в нова жилищна сграда с модерна визия и висок клас изпълнение, въведена в
133 400 €(260 907,72 лв.)
(1 827 €/м2) (3 574,08 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Плаж на 300 м
Обзаведен двустаен апартамент в Ахелой
гр. Ахелой
Уютен имот в предпочитания комплекс „Шато 2“, на минути от морето
Представяме ви функционален и приветлив двустаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс „Шато 2“ в гр. Ахелой – спокойно крайморско градче с отлична локация между Поморие, Равда и Слънчев бряг. Имотът се намира само на няколко минути от плажа и предлага удобен достъп
69 999 €(136 906,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 043,38 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда в строеж в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Западно изложение, модерна визия и силен инвестиционен потенциал
Представяме ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Съдийски. Локацията предлага бърз и удобен достъп до централната част на града, ключови булеварди, учебни заведения,
142 560 €(278 823,12 лв.)
(1 980 €/м2) (3 872,54 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Жилищна сграда с Акт 16 на централна улица в Балчик
гр. Балчик
Нови двустайни и тристайни апартаменти с възможност за закупуване на външни паркоместа
Представяме жилищна сграда с Акт 16, разположена на централна улица в град Балчик, в утвърдена градска среда с бърз достъп до всички ежедневни удобства. Локацията е изключително практична – в непосредствена близост до Lidl, търговски обекти, услуги и основни градски артерии, като
от 64 700 €(от 126 542,20 лв.)
(1 100 - 1 200 €/м2)(2 151,41 - 2 347 лв./м2)Площ: 58.78 - 101.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в апарт-хотел Перелик Палас
Близо до к.к. Пампорово
Просторно жилище с изумителна планинска панорама до Пампорово
Предлагаме за продажба двустаен апартамен, разположен на 8-ми етаж в апарт-хотел с контролиран достъп и поддържани общи части, завършен през 2008 г. Имотът се намира на една от най-добрите позиции в сградата и впечатлява с панорамна гледка към гората и планината, създаваща
65 000 €(127 128,95 лв.)
(746 €/м2) (1 458,90 лв./м2)Площ: 87.14 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда с Акт 15 и отлична локация до НСА
Предлагаме за продажба двустаен апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – модерна сграда ново строителство, разположена в един от най-перспективните и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Националната спортна академия.
Имотът е с Акт
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 953 €/м2) (3 820,66 лв./м2)Площ: 56.31 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-4%
За частни лица
Плаж на 150 м
Мезонет с една спалня над Южния плаж в Обзор
гр. Обзор
Напълно обзаведен двустаен апартамент на две нива в затворен комплекс със СПА и басейн
Стилен мезонет с една спалня, разположен в затворен комплекс над Южния плаж на Обзор – едно от малкото места по българското Черноморие, където морето, планината и просторът се срещат в едно. Комплексът е изграден върху скалите над залива, с впечатляващи гледки към безкрайната
89 700 €93 600 €175 437,95 лв.183 065,69 лв.
(1 150 €/м2) (2 249,20 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 800 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в модерен СПА комплекс в Банско
гр. Банско
Готов за нанасяне имот с функционално разпределение и качествено обзавеждане
Напълно обзаведен двустаен апартамент готов за незабавно нанасяне. Имотът се продава с цялото налично обзавеждане, видимо на снимките, и е с изрядни документи за бърза сделка, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът е с обща
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 522 €/м2) (2 976,26 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент с гледка към гора в комплекс Панорама / Panorama
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Напълно обзаведен ваканционен имот с планинска атмосфера, на 300 метра от ски лифта в с. Стойките
Търсите уютен ваканционен дом сред природата на Родопите, с бърз достъп до ски писти и целогодишни възможности за отдих? Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в добре поддържания затворен комплекс „Панорама“ (Panorama) в с. Стойките – само на 300 метра
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 038 €/м2) (2 030,81 лв./м2)Площ: 62.60 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
За частни лица
Двустайни апартаменти в нова модерна сграда в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Висок клас строителство с отлична локация до парк и възлова улица в южната част на Пловдив
Предлагаме двустайни апартаменти в нова, модерна и представителна жилищна сграда, разположена в предпочитаната югозападна част на Пловдив – квартал Коматево. Локацията съчетава спокойствието на добре оформена жилищна среда с бърз и удобен достъп до централната градска част,
от 85 500 €(от 167 223,47 лв.)
(1 017 - 1 377 €/м2)(1 989,08 - 2 693,18 лв./м2)Площ: 75.19 - 84.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-14%
Обзаведен двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните голф и СПА комплекси по Северното Черноморие – Lighthouse Golf & Spa Resort, само на 5 км от гр. Балчик.
Жилището е ситуирано на 2-ри етаж от 5 в модерна тухлена сграда с
49 975 €57 900 €97 742,60 лв.113 242,56 лв.
(728 €/м2) (1 422,95 лв./м2)Площ: 68.69 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
Завършен апартамент до ключ в модерен комплекс в Приморско
гр. Приморско
Двустаен апартамент с югоизточно изложение в комплекс с удобен достъп до Южен плаж
Завършен двустаен апартамент с площ 60 кв. м., разположен на партерен етаж в модерен комплекс. Имотът предлага добро разпределение, хубав двор и приятна гледка – перфектно място за отдих и спокойствие. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията гарантира спокойна
72 000 €(140 819,76 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Висок клас жилищна сграда с магазини и детска площадка в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в сграда без такса поддръжка!
Отлични нови жилища, във висок клас сграда, подходящи за постоянно живеене, инвестиция, ваканционен дом за семейна ваканция и дългоочаквано приключение с любими хора. Районът е един от най-луксозните за Бургас, предлага идеалното съчетание между лазурно море, безкрайни плажове,
от 55 000 €(от 107 570,65 лв.)
(1 586 - 1 784 €/м2)(3 101,95 - 3 489,20 лв./м2)Площ: 31.41 - 102.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Новостроящ се жилищен комплекс в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни просторни апартаменти висок клас строителство без такса поддръжка
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект с последни налични светли и слънчеви апартаменти за целогодишно живеене, на 300 м от плажа в кв. Сарафово. Пететажната сграда е изработена от висококачествени материали, без такса поддръжка. Старт на строителството – май, 2024
от 99 312 €(от 194 237,39 лв.)
(1 250 - 1 263 €/м2)(2 444,79 - 2 470,21 лв./м2)Площ: 78.65 - 103.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в Гранд Плаза Резиденс Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Жилище без довършителни работи с двор в сграда ново строителство
Представяме ви двустаен апартамент с двор в престижния новостроящ се комплекс Grand Plaza Residence – първият в България жилищен проект с директна връзка към търговски център от най-ново поколение – Grand Plaza Mall. Разположен в ж.к. Хоризонт – една от най-тихите и озеленени
89 935 €(175 897,57 лв.)
(1 488 €/м2) (2 910,28 лв./м2)Площ: 60.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско
Стилен морски дом с централна локация и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозна бутикова сграда от затворен тип на първа линия, непосредствено пред Южен плаж Приморско, само на няколко минути пеша от централния площад и всички удобства на града.
Апартаментът е с площ 58.60
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 816 €/м2) (5 507,03 лв./м2)Площ: 58.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Студиа и двустайни апартаменти в новострояща се сграда в Созопол
гр. Созопол
Жилищна сграда без такса поддръжка – отлична локация близо до плажа
Представяме нова модерна жилищна сграда в един от най-желаните морски градове в България – Созопол. Сградата е четириетажна, с елегантна визия, луксозни общи части и без такса поддръжка, което я прави особено атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна
от 57 780 €(от 113 007,86 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 42.80 - 63.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно жилище до ключ в луксозен голф комплекс с модерни удобства
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за нанасяне двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на промоционална цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище с южно изложение и панорамна гледка към Витоша и Копитото
Предлагаме на вниманието ви изключително атрактивен двустаен апартамент, част от модерен жилищен проект с доказан инвеститор, съвременна архитектура и отлична локация. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива впечатляваща панорама към Витоша и Копитото.
Апартаментът (обща
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 763 €/м2) (5 403,67 лв./м2)Площ: 65.15 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен имот с хубава гледка в един от най-престижните голф комплекси в България
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент, част от елитния затворен комплекс Lighthouse Golf & Spa Resort – международно признат проект, разположен в живописната крайморска зона между Балчик и Каварна, с директен достъп до едно от най-добрите голф игрища в
65 000 €(127 128,95 лв.)
(878 €/м2) (1 717,96 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Сграда без такса поддръжка в кв. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Дувстайни, тристайни апартаменти, офиси и магазини на бул. Янко Комитов
Представяме ви нов многофункционален проект в динамично развиващия се район ж.к. Славейков, на бул. „Янко Комитов“ – една от ключовите локации в град Бургас. Сградата е проектирана с внимание към детайла, съчетавайки функционалност, естетика и съвременна визия, като отговаря на
от 94 833 €(от 185 477,23 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 54.19 - 194.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Изцяло ремонтиран апартамент с панорама в кв. Тракия, Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Готов за нанасяне дом с ново обзавеждане и след основен ремонт
Двустаен апартамент разположен на последен 8-ми етаж в поддържан жилищен блок с асансьор в Шумен, кв. Тракия – район с добра инфраструктура, училища, магазини и удобен градски транспорт.
Жилището е с площ 56 кв. м. и е изцяло ремонтирано през 2025 г., като ремонтът е изпълнен
94 490 €(184 806,38 лв.)
(1 687 €/м2) (3 300,11 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен