Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 17
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Югоизточен двустаен апартамент с комуникативна локация в кв. Златен рог
гр. Ямбол , кв. "Златен рог"
Светъл и функционален дом с голяма тераса и мазе
Двустаен апартамент с площ от 67 кв. м. (без включена голяма тераса от 7 кв. м.), разположен в предпочитания квартал Златен рог. Жилището се намира в поддържана сграда построена през 1989 г. и е с практично разпределение, което осигурява удобство и комфорт.
Апартаментът се
78 000 €(152 554,74 лв.)
(1 164 €/м2) (2 276,94 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Пакетна оферта - ресторант и двустаен апартамент в комплекс „Боров Рид“
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Готов бизнес и жилище в подножието на Рила, близо до Боровец
Представяме за продажба атрактивно пакетно предложение от два имота в затворения комплекс „Боров Рид“, разположен в живописното село Маджаре – в сърцето на Рила планина, само на 14 км от Боровец и на 11 км от Самоков.
Комплексът предлага спокойствие, чист въздух и целогодишен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 139 900 €(от 273 620,62 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 63.32 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Отлично жилище с удобно разпределение в хубав район
Ако търсите да наемете просторен имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Напълно готово и обзаведено жилище в хубав район, с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото, парк „Овча купел“ и спортните терени на стадион Славия.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
За частни лица
Плаж на 800 м
Компактен двустаен апартамент в гр. Бяла, на 800 м от плажа
гр. Бяла (Варна)
Жилище за ремонт в комплекс с басейн и озеленен двор
Предлагаме за продажба компактен двустаен апартамент, разположен в малък и уютен комплекс в гр. Бяла, само на 800 метра от плажа.Без такса поддръжка.
Имотът се намира на 3-ти етаж в 5-етажна сграда с асансьор и Акт 16, и предлага спокойна среда с озеленен двор, басейн и зона
45 000 €(88 012,35 лв.)
(696 €/м2) (1 361,37 лв./м2)Площ: 64.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Двустаен апартамент в Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлично разположение в спокойната и предпочитана зона на Сарафово
Предлагаме за продажба двустаен преходен апартамент с площ 52 кв.м, разположен на втори етаж в сграда с 4 етажа в кв. Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа. Имотът предлага удобен и функционален план, като е с много добро разположение.
Разпределение:
• светъл хол с
71 900 €(140 624,18 лв.)
(1 383 €/м2) (2 704,31 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен комплекс с Акт 14 в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Начин на живот с перспектива - енергиен клас А, комфорт, устойчивост и инвестиционен потенциал
Изберете своя нов дом в южната част на София, разположен в район с ниско застрояване и усещане за простор. Сградата е с издаден Акт 14, което гарантира сигурност за бъдещите собственици и инвеститори. Големите прозорци и озеленените външни пространства създават светла и спокойна
от 109 362 €(от 213 893,48 лв.)
(2 064 - 5 000 €/м2)(4 036,83 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 49.71 - 153.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент с отделна кухня до центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Обзаведено жилище под наем на ул. „Оборище“ на минути от Морската градина
Предлагаме двустаен апартамент под наем с отделна кухня, разположен на ул. „Оборище“ в кв. Възраждане, гр. Бургас – локация с отлична комуникация и бърз достъп до централната част на града.
Имотът се намира само на около 5 минути пеша от центъра и Морската градина, което го
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Южен апартамент с гледка към града – отличен избор за живеене или инвестиция
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново, разположен на комуникативно и престижно място, което съчетава удобството на градската среда с приятна атмосфера и красива гледка.
Жилището е с обща площ от 71 кв. м., от които 56 кв. м. чиста площ, 5 кв. м. мазе и 10 кв.
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 106 €/м2) (4 119,10 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Двустаен апартамент под наем във вилно селище Боров Рид / Pine Ridge
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Уютен планински дом с южно изложение сред борови гори, на минути от Боровец
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен във вилно селище Боров Рид / Pine Ridge в китното село Маджаре – място, което съчетава чист въздух, спокойствие и лесен достъп до водещи ски дестинации.
Имотът е с обща площ 69.92 кв. м. (58.71 кв. м. чиста
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(4,29 €/м2) (8,39 лв./м2)Площ: 69.92 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
изгодно
За частни лица
Двустаен тухлен апартамент с отделна кухня в кв. Херсон
гр. Шумен , кв. "Херсон"
Просторно жилище с южно изложение и отлична локация
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в кв. Херсон в Шумен – район с отлична инфраструктура и удобен достъп до централната част на града.
Локацията е изключително комуникативна – в близост до булевардите „Велики Преслав“, „Славянски“ и
96 000 €(187 759,68 лв.)
(1 391 €/м2) (2 721,15 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в малка сграда в местност Ален мак
, гр. Варна
Разчупен апартамент с гледка към басейн недалеч от Варненски Свободен университет
Имаме удоволствието да предложим под наем разчупен двустаен апартамент в малка сграда, недалеч от Варненски Свободен университет в местност Ален мак, близо до автобусна спирка (150 м) на две спирки от плаж Кабакум. Имотът е подходящ за целогодишно живеене, като в двора има басейн
430 €/месец(841,01 лв./месец)
(7,82 €/м2) (15,29 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Висок клас строителство в центъра на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
16-етажна сграда с модерна архитектура и просторни апартаменти
Още едно архитектурно бижу в централна част на град Пловдив.
Жилищна сграда с модерна архитектура изцяло насочена към удовлетворяването на потребностите на съвременния човек в динамиката на града. Комфортни домове с централна локация, съчетаващи изискан и модерен дизайн,
от 294 872 €(от 576 719,50 лв.)
(2 220 €/м2) (4 341,79 лв./м2)Площ: 132.83 - 132.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Добруджански, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Напълно обзаведен, светъл и готов за нанасяне имот
Предлагаме за продажба стилен двустаен разширен апартамент в кв. Добруджански, гр. Шумен. Подходящ е както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището е с площ от 65 кв.м., разположено на 4-ти етаж от 8 в панелна сграда с асансьор и контролиран
155 000 €(303 153,65 лв.)
(2 385 €/м2) (4 663,90 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно обзаведен апартамент в луксозен голф комплекс на 5 км от Балчик
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен от три професионални голф игрища, само
61 500 €(120 283,55 лв.)
(961 €/м2) (1 879,43 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен комплекс в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Комфортни градски апартаменти в най-зеления квартал на Пловдив
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-зелените и предпочитани райони на Пловдив, на втора линия от главна улица, което гарантира спокойствие, тишина и същевременно отлична комуникация с града. В непосредствена близост ще откриете училище, супермаркети,
от 62 200 €(от 121 652,63 лв.)
(1 149 - 1 827 €/м2)(2 247,25 - 3 573,30 лв./м2)Площ: 48.76 - 141.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 км
Двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Каварна , гр. Балчик
Обзаведен апартамент с красива гледка в престижен комплекс
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort / Лайтхаус Голф & СПА Ризорт – модерен ваканционен имот, разположен в един от най-предпочитаните комплекси по Северното Черноморие. Жилището е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
64 000 €(125 173,12 лв.)
(853 €/м2) (1 668,97 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна