Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 19
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Ски лифт на 600 м
ОТДАДЕН
Апартамент на пешеходно разстояние от ски съоръженията в Банско
гр. Банско , Перун Лодж
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс със СПА център
Предлагаме под наем напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс на тиха улица, само на пешеходно разстояние от ски лифта в гр. Банско. Жителите на сградата могат да се възползват (срещу заплащане) от модерен СПА център, фитнес, джакузи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,37 лв./м2)Площ: 55.32 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Уютен двустаен апартамент с панорамна гледка в Тетевен
гр. Тетевен
Обзаведено и ремонтирано жилище с инвестиционен потенциал в кв. Пеновото
Представяме ви напълно обзаведен, ремонтиран двустаен апартамент в гр. Тетевен, кв. Пеновото, близо до центъра на града, хранителен магазин, детска градина, пекарна, Изи пей каса, училища и други градски удобства. Имотът съчетава спокойна жилищна среда, впечатляващи планински
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 113 €/м2) (2 176,69 лв./м2)Площ: 67.39 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент на 50 метра от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с морска гледка в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла. Имотът се намира само на 50 метра от плажа, което го прави отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под
79 000 €(154 510,57 лв.)
(924 €/м2) (1 806,51 лв./м2)Площ: 85.53 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Луксозно обзаведен двустаен апартамент в централната част на Смолян
гр. Смолян
Комфортно жилище с балкон и мазе в кв. „Невястата“
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район на Смолян – квартал Невястата. Локацията е изключително удобна, в близост до централната част на града, с лесен достъп до магазини, заведения, административни услуги и всички
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 713 €/м2) (3 349,76 лв./м2)Площ: 54.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
Двустаен апартамент в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Обзаведено жилище в малка тухлена кооперация в гр. Пловдив
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Кючук Париж в Пловдив. Имотът се намира в малка тухлена кооперация с шест етажа и поддържана жилищна среда, която предлага спокойствие и комфорт за ежедневието.
Апартаментът е с обща площ от 56
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,93 €/м2) (17,46 лв./м2)Площ: 56.00 м2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-5%
За частни лица
Лукс
Партерен апартамент с дворно място в нов комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Двустайно жилище с удобен достъп до Околовръстния път и центъра на Пловдив
Представяме ви двустаен апартамент за продажба в най-новия бутиков комплекс в Пловдив – проект, съчетаващ модерна архитектура, комфорт на обитаване и отлична локация, само минути от Околовръстния път и центъра на града.
Това е предложение с висока добавена стойност както за
122 080 €128 100 €238 767,73 лв.250 541,82 лв.
(1 606 €/м2) (3 141,68 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Уютно обзаведен апартамент в затворен комплекс на 5 минути от плажа
Комфортен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град), на 100 метра до ресторант, в който се сервират български ястия и на 400 метра до магазини и други
55 000 €(107 570,65 лв.)
(758 €/м2) (1 482,71 лв./м2)Площ: 72.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Двустаен апартамент в близост до плажа в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Напълно обзаведен апартамент с морска гледка, спокойна локация и 6 месеца предплатена телевизия и интернет
Светъл и просторен апартамент в Сарафово + 6 месеца предплатени интернет и телевизия
Отдава се напълно обзаведен апартамент с площ 55 кв.м в кв. Сарафово. Жилището е светло и функционално, с удобно разпределение и просторна тераса. Подходящо е за сам човек или двойка,
384 €/месец(751,04 лв./месец)
(6,98 €/м2) (13,66 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
За частни лица
Плаж на 100 м
ОТДАДЕН
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Аурелия, Равда
с. Равда
Обзаведено жилище с два балкона на 100 м от плажа
Предлагаме под наем светъл и просторен двустаен апартамент (72 кв.м.), разположен на втория етаж в затворен комплекс в спокойния кв. Аурелия. Тук ще откриете перфектната комбинация от ваканционен дух и домашна топлина.
Апартаментът се състои от:
• Напълно оборудвана кухня:
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Мащабна инвестиционна възможност в Априлци – хотелски комплекс с потенциал и панорама към вр. Ботев
гр. Априлци
Отличен потенциал за развитие на СПА и туристически комплекс
Представяме на Вашето внимание мащабен имот с уникален потенциал за развитие, разположен в сърцето на Стара планина. Имотът съчетава готов жилищен фонд с възможност за изграждане на модерен СПА център и увеселителна зона върху голям равен терен, идеален за изграждане на
Продажба
За частни лица
Ново строителство в центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Сграда с офис и апартаменти на 1 минута от идеалния център
Предлагаме за продажба обекти в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на тиха улица в централната част на Шумен – само на минута пеша от идеалния център на града.
Сградата е с общо осем апартамента, модерна архитектура, стилна фасада и отлично функционално разпределение.
от 98 500 €(от 192 649,26 лв.)
(1 422 - 1 586 €/м2)(2 781,19 - 3 101,95 лв./м2)Площ: 62.09 - 110.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент в комплекс Royal Bay със собствен плаж
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Ваканционен апартамент на първа линия с директна морска гледка
Комфортно обзаведен и оборудван двустаен апартамент с прекрасна морска гледка в затворен комплекс Роял Бей/Royal Bay, разположен на първа линия от морето и разполагащ със собствен плаж. Луксозният апарт комплекс е построен през 2009 година в средиземноморски стил, в един от
106 800 €(208 882,64 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,84 лв./м2)Площ: 82.21 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Две модерни бутикови сгради в кв. Захарна Фабрика
гр. Пловдив , кв. "Захарна фабрика"
Висок клас двустайни и тристайни апартаменти на бул. България близо до Пловдивски университет
Представяме на вашето внимание ограничен брой двустайни и тристайни апартаменти в две модерни бутикови 6-етажни сгради с изключително комуникативна локация, в близост до спирка на градски транспорт, училище, магазини, Пловдивски университет, УМБАЛ Пловдив, реката, стадион
от 82 350 €(от 161 062,60 лв.)
(1 012 - 1 208 €/м2)(1 979,30 - 2 362,64 лв./м2)Площ: 68.19 - 125.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Южен двустаен апартамент на 150 м от плажа в Обзор
гр. Обзор
Модерно обзаведен имот в комплекс сред борове
Представяме ви стилен двустаен апартамент с южно изложение, разположен в утвърден морски комплекс в гр. Обзор – само на 150 метра от плажната ивица. Имотът съчетава спокойствието на природата с удобствата на модерното ваканционно жилище и предлага усещане за уединение сред борова
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 311 €/м2) (2 565,02 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Модерен апартамент с югоизточно изложение в нова сграда от 2025 г.
Представяме ви стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на Пловдив – кв. Южен. Имотът се намира на втори етаж от шест в нова жилищна сграда с модерна визия и висок клас изпълнение, въведена в
133 400 €(260 907,72 лв.)
(1 827 €/м2) (3 574,08 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Плаж на 300 м
Обзаведен двустаен апартамент в Ахелой
гр. Ахелой
Уютен имот в предпочитания комплекс „Шато 2“, на минути от морето
Представяме ви функционален и приветлив двустаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс „Шато 2“ в гр. Ахелой – спокойно крайморско градче с отлична локация между Поморие, Равда и Слънчев бряг. Имотът се намира само на няколко минути от плажа и предлага удобен достъп
69 999 €(136 906,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 043,38 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда в строеж в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Западно изложение, модерна визия и силен инвестиционен потенциал
Представяме ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Съдийски. Локацията предлага бърз и удобен достъп до централната част на града, ключови булеварди, учебни заведения,
142 560 €(278 823,12 лв.)
(1 980 €/м2) (3 872,54 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Жилищна сграда с Акт 16 на централна улица в Балчик
гр. Балчик
Нови двустайни и тристайни апартаменти с възможност за закупуване на външни паркоместа
Представяме жилищна сграда с Акт 16, разположена на централна улица в град Балчик, в утвърдена градска среда с бърз достъп до всички ежедневни удобства. Локацията е изключително практична – в непосредствена близост до Lidl, търговски обекти, услуги и основни градски артерии, като
от 64 700 €(от 126 542,20 лв.)
(1 100 - 1 200 €/м2)(2 151,41 - 2 347 лв./м2)Площ: 58.78 - 101.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в апарт-хотел Перелик Палас
Близо до к.к. Пампорово
Просторно жилище с изумителна планинска панорама до Пампорово
Предлагаме за продажба двустаен апартамен, разположен на 8-ми етаж в апарт-хотел с контролиран достъп и поддържани общи части, завършен през 2008 г. Имотът се намира на една от най-добрите позиции в сградата и впечатлява с панорамна гледка към гората и планината, създаваща
65 000 €(127 128,95 лв.)
(746 €/м2) (1 458,90 лв./м2)Площ: 87.14 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Луксозно обзаведен двустаен апартамент до Северен плаж Приморско
гр. Приморско
Апартамент в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
Предлагаме за продажба просторен, напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозния петзвезден комплекс „Приморско дел Сол“ – само на 50 метра от Северния плаж на Приморско. Това е отлична възможност за закупуване на ваканционен имот в един от най-предпочитаните
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас