Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 5 км
Сграда ново строителство в луксозен комплекс в квартал Азимут
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Апартаменти от висок клас на 5 км от морето в Бургас
Представяме Ви изключителна сграда ново строителство, част от квартал „Азимут“ – най-бързо развиващата се зона в Бургас. Локацията е отлична, само на 5 км от морето, с бърз достъп до основните пътни артерии и модерна нова инфраструктура.
Сградата е създадена с мисъл за
от 67 733 €(от 132 474,23 лв.)
(1 550 - 1 750 €/м2)(3 031,54 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 41.05 - 101 474.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Жилища в Olympia Residence / Олимпия Резиденс на плажа в Равда
с. Равда , плаж Олимпийски надежди
Апартаменти на първа линия в елитен комплекс в процес на строителство на топ място в морския курорт
Olympia Residence / “Олимпия Резиденс” е луксозен комплекс на първа морска линия непосредствено до един от най-красивите и чисти плажове на българското Черноморие – „Олимпийски надежди“. Разположен е на 3 км от историческата част на Несебър – град в списъка на ЮНЕСКО за световно
от 193 200 €(от 377 866,36 лв.)
(1 675 - 2 899 €/м2)(3 276,02 - 5 669,95 лв./м2)Площ: 115.35 - 316.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Отличен комплекс от ново поколение, създаден с мисъл за модерния градски човек, който търси баланс между динамиката на града и спокойствието на природата. С перфектна локация – в близост до Ботаническата градина и морския курорт „Св. Св. Константин и Елена“ – проектът съчетава
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 - 3 256 €/м2)(4 420,18 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
гр. Приморско
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Новопостроена сграда с Акт 16 на 100 м от морето в гр. Созопол
гр. Созопол
Разкошен затворен комплекс с басейн на втора линия, близо до плаж Смокиня
Не пропускайте тази уникална възможност да притежавате комфортно обзаведен апартамент на втора линия в Созопол, с панорамни гледки, на 100 м от морето, в непосредствена близост до плаж Смокиня и до едни от най-забележите и класни ресторанти и барове в района, включително „Noir
от 152 064 €(от 297 411,33 лв.)
(2 154 - 2 200 €/м2)(4 212,86 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 69.12 - 107.06 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа
Радваме се да ви представим изключително висок клас имоти на първа линия море, на метри от плажа в Шкорпиловци. Разкошен комплекс, разположен в непосредствена близост до един от най-красивите плажове на черноморския бряг и био резервата „Камчийски пясъци“. Един проект,
от 79 900 €(от 156 270,82 лв.)
(1 083 - 1 712 €/м2)(2 118,16 - 3 348,38 лв./м2)Площ: 66.45 - 111.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Мезонети с една спалня в комплекс Сий Даймънд/Sea Diamond
к.к. Слънчев бряг , Cacao Beach
Обзаведени мезонети в комплекс за целогодишно ползване в района на Cacao Beach
Предлагаме на вашето внимание светли и просторни мезонети в комплекс "Сий Даймънд" в Слънче бряг. Комплексът се намира на 600 метра от плажа, в близост до центъра на курортния комплекс, на 950 метра от Несебър и само на 500 метра от ресторанти, барове, дискотеки и нощния живот на
от 95 113 €(от 186 024,86 лв.)
(1 123 - 1 136 €/м2)(2 196,40 - 2 221,82 лв./м2)Площ: 83.71 - 103.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Пететажна сграда с Акт 16 на 700 м от морето в гр. Поморие
гр. Поморие
Последно жилище до училище, детска градина и други градски удобства
Комфортни апартаменти в нова сграда с Акт 16 и отлична локация, на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
Проектът представлява жилищна сграда, изградане в
от 89 775 €(от 175 584,64 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 66.50 - 66.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Къщи и просторни апартаменти в Еко комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комплекс в стил „стара българска къща“ с морска панорама
Станете собственик на изключителен морски имот без аналог в екологична среда на брега на морето - комплекс от най-висок клас в Свети Влас. Имоти с панорамна гледка към морето и заобикалящата зеленина. Великолепна среда, съчетаваща морски бриз и горска прохлада на метри от плажа.
от 105 080 €(от 205 518,62 лв.)
(1 800 - 4 320 €/м2)(3 520,49 - 8 449,19 лв./м2)Площ: 51.51 - 312.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в централен район на София с Акт 16
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в уникална сграда с комуникативна локация между Сточна гара и Лъвов мост
Двустаен нов апартамент в жилищна сграда с Акт 16 в централния столичен район Сердика, близо до ул. “Раковска”, бул. “Сливница”, бул."Княгиня Мария Луиза", до няколко учебни заведения - Софийска математическа гимназия, Първа английска езикова гимназия, Софийска професионална
294 240 €(575 483,42 лв.)(без ДДС)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 73.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 700 м
Новострояща се 6-етажна сграда на пешеходно разстояние от морето
гр. Поморие
Апартаменти ново строителство в гр. Поморие
Апартаменти в сграда ново строителство на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
На партерния етаж се разполага луксозно входно фоайе, складове и гаражи. На 5
от 93 056 €(от 182 001,72 лв.)
(1 350 - 1 450 €/м2)(2 640,37 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 68.36 - 122.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Kомплекс от затворен тип без такса поддръжка в района на Гранд Мол
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се жилищна сграда
Представяме нов жилищен проект на доказан инвеститор, разположен в района на Гранд Мол. Проектът се състои от пет жилищни сгради в комплекс от затворен тип без такса поддръжка.
Първите три сгради вече са въведени в експлоатация и напълно разпродадени! За покупка се предлагат
от 157 000 €(от 307 065,31 лв.)
(1 612 - 2 446 €/м2)(3 152,80 - 4 783,96 лв./м2)Площ: 67.68 - 117.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Предлагаме за продажба сграда с Акт 16 на бул. Рожен на много комуникативно място в столицата. Имотът се намира близо до стадион „Локомотив“ на 200 метра от Стоков Базар Илиянци. В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара. На разположение е и редовен
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 195 000 €(от 381 386,85 лв.)
(2 766 - 3 165 €/м2)(5 409,83 - 6 190,20 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-престижните и предпочитани зони на Варна – м-т Салтанат, в непосредствена близост до Морската градина. Имотът съчетава спокойна паркова среда, близост до морето и отлична градска
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 272 €/м2) (4 443,72 лв./м2)Площ: 79.18 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна