Едностайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 7
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Студио в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец
Уютно жилище до ключ с Акт 16 и прекрасна гледка към борова гора
Предлагаме за продажба уютен студио апартамент с Акт 16 от 30.09.2023 г., разположен на 4-ти етаж от общо 7 в напълно завършен и целогодишно функциониращ комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец.
Имотът е с обща площ от 59.00 кв.м (чиста площ 42.45 кв.м +
68 145 €(133 280,04 лв.)
(1 155 €/м2) (2 258,98 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Уютен апартамент с директна морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Предлагаме за продажба уютно студио, разположено в комплекс July Morning, на първа линия, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на Каварна. Намира се на 15 км от нос Калиакра, на 20 км от красивия град Балчик, с
34 500 €(67 476,14 лв.)
(860 €/м2) (1 681,86 лв./м2)Площ: 40.12 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 500 м
ПРОДАДЕН
Комфортно обзаведено студио в комплекс Предела 2 / Predela 2
гр. Банско
Студио след освежителен ремонт на метри от ски лифта
Предлагаме за продажба уютно и напълно обзаведено студио, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Predela 2, в курортния град Банско. Имотът се намира само на около 500 метра от ски лифта, на приблизително 1 км от Стария град и на около 2 км от жп гарата, което осигурява
49 500 €(96 813,59 лв.)
(1 240 €/м2) (2 425,19 лв./м2)Площ: 39.92 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Мащабна инвестиционна възможност в Априлци – хотелски комплекс с потенциал и панорама към вр. Ботев
гр. Априлци
Отличен потенциал за развитие на СПА и туристически комплекс
Представяме на Вашето внимание мащабен имот с уникален потенциал за развитие, разположен в сърцето на Стара планина. Имотът съчетава готов жилищен фонд с възможност за изграждане на модерен СПА център и увеселителна зона върху голям равен терен, идеален за изграждане на
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио в комплекс Семирамида Гардън / Semiramida Garden
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено студио за целогодишно живеене, с потенциал за двустаен апартамент с удобен достъп до морето
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио с възможност за преустройство в двустаен апартамент, разположено в добре поддържания комплекс „Семирамида Гардън“ в кв. Чайка, Слънчев бряг. Локацията съчетава близост до центъра на курорта и спокойна среда, само на
60 900 €(119 110,05 лв.)
(1 088 €/м2) (2 126,97 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща за гости в Черноморец
гр. Черноморец
Осем самостоятелни стаи с отличен инвестиционен потенциал край морето
Предлагаме за продажба два самостоятелни етажа от функционираща къща за гости, разположена в спокойния и предпочитан морски град Черноморец. Имотът представлява отлично структурирана туристическа единица с готова база за настаняване и възможност за бързо развитие на доходоносен
Продажба
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент с морска гледка на 200 метра от плажа в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведен апартамент в поддържана жилищна сграда
Обзаведен едностаен апартамент, разположен в спокойна и предпочитана част на гр. Ахтопол, само на около 200 метра от морето. Имотът се намира в жилищна сграда с асансьор, построена през 2003 г.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири и е с източно изложение, което
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,36 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Висок клас жилищна сграда с магазини и детска площадка в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в сграда без такса поддръжка!
Отлични нови жилища, във висок клас сграда, подходящи за постоянно живеене, инвестиция, ваканционен дом за семейна ваканция и дългоочаквано приключение с любими хора. Районът е един от най-луксозните за Бургас, предлага идеалното съчетание между лазурно море, безкрайни плажове,
от 55 000 €(от 107 570,65 лв.)
(1 586 - 1 784 €/м2)(3 101,95 - 3 489,20 лв./м2)Площ: 31.41 - 102.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Едностаен апартамент до Гребната база в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Компактен и функционален имот в бързо развиващ се район с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме едностаен апартамент в модерна жилищна сграда на бул. Пещерско шосе, в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски. Локацията съчетава удобен градски живот с близост до зелени зони и ключови удобства, сред които
82 870 €(162 079,63 лв.)
(1 389 €/м2) (2 716,72 лв./м2)Площ: 59.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 500 м
Студиа и двустайни апартаменти в новострояща се сграда в Созопол
гр. Созопол
Жилищна сграда без такса поддръжка – отлична локация близо до плажа
Представяме нова модерна жилищна сграда в един от най-желаните морски градове в България – Созопол. Сградата е четириетажна, с елегантна визия, луксозни общи части и без такса поддръжка, което я прави особено атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна
от 57 780 €(от 113 007,86 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 42.80 - 63.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 5 км
Едностайно ателие за продажба в района на Лятно кино „Тракия“
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Напълно обзаведено студио с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностайно ателие (студио), разположено в предпочитания и добре уреден район Лятно кино „Тракия“. Имотът се намира на 6-ти (последен) етаж в тухлена, добре поддържана сграда, построена около 2000 г.
Жилището е с площ от 30 кв.м и представлява мансарда, с
69 000 €(134 952,27 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Едностаен апартамент в кв. Добруджански, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Светло жилище с южно изложение и отличен потенциал за преустройство
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панелна конструкция, разположен в предпочитания квартал Добруджански в гр. Шумен. Имотът се намира на 2-ри етаж от 7-етажна сграда с асансьор, построена през 1989 г., с добре поддържани общи части.
Жилището е с площ 42 кв.м и се
73 600 €(143 949,09 лв.)
(1 752 €/м2) (3 427,36 лв./м2)Площ: 42.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
Резервиран
Напълно обзаведен апартамент под наем в малка сграда в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Болницата"
Жилище под наем в близост до Болницата и хипермаркет Kaufland
Предлагаме под наем обзаведен едностаен апартамент с площ от 50 кв.м., разположен в бутикова жилищна сграда в предпочитан район на град Шумен – в близост до Болницата и хипермаркет Kaufland. Локацията е изключително удобна за ежедневието, с бърз достъп до основни пътни артерии,
282 €/месец(551,54 лв./месец)
(6,27 €/м2) (12,26 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Едностаен апартамент в затворен комплекс „Флора Бийч Резорт“
гр. Поморие
Обзаведен апартамент в луксозен комплекс на 100 метра от плажа в Поморив
Открийте своя кът на спокойствие с този новоизграден луксозен имот, предлагащ невероятна панорама към морето и природата. Студиото е с площ от 40 кв. м и югоизточно изложение, което гарантира светлина през целия ден.
Основни характеристики:
• Напълно обзаведено и готово за
110 000 €(215 141,30 лв.)
(2 750 €/м2) (5 378,53 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 600 м
Обзаведено студио в сграда Pirin Sense, Банско
гр. Банско
Модерно студио без такса поддръжка, близо до ски зоната
Предлагаме за продажба обзаведено студио в модерната жилищна сграда Pirin Sense, разположена в централен и предпочитан район на град Банско. Имотът съчетава качествено ново строителство, функционално разпределение и едно от най-търсените предимства на пазара – липса на такса
81 200 €(158 813,40 лв.)
(1 704 €/м2) (3 332,22 лв./м2)Площ: 47.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Обзаведено студио в комплекс Пирин Сенс/Pirin Sense
гр. Банско
Планински имот с отлична локация близо до лифта и центъра на Банско
Предлагаме за продажба готово за нанасяне студио в съвременната жилищна сграда Pirin Sense, разположена в централен и предпочитан район на гр. Банско. Имотът съчетава качествено строителство и удобна локация - отличен избор както за лично ползване, така и за
80 200 €(156 857,57 лв.)
(1 700 €/м2) (3 325,37 лв./м2)Площ: 47.17 м2 Етаж: 3
Близо до гр. Банско
Напълно обзаведено студио в елитен спа комплекс
Представяме на вашето внимание прекрасен едностаен апартамент с югоизточно изложение в тих и спокоен комплекс с денонощна охрана и ежедневно почистване и поддръжка на общите части. Greenwood се намира на 5 км от красивия планински град Разлог, само на няколко километра от
48 500 €(94 857,76 лв.)
(1 318 €/м2) (2 578,36 лв./м2)Площ: 36.79 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
гр. Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено слънчево студио в гр. Приморско
гр. Приморско
Комфортен апартамент на 100 м от Южния плаж
Готово за нанасяне студио на първа линия (100 м) от плаж в гр. Приморско. Имотът е част от новопостроен комплекс, проектиран така, че всяко жилище да се радва на панорамна гледка – към Южния плаж с пясъчните дюни, Дяволския залив и вековните гори на Странджа.
Апартаментът (74
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 892 €/м2) (3 700,22 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент под наем в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище с голяма тераса на 200 метра от плаж
Предлагаме под наем просторно студио с площ 43 кв. м., разположено на първия етаж на сграда в непосредствена близост до плажа. Апартаментът разполага с голяма тераса, която осигурява прекрасна открита гледка и чудесно място за релакс. Поморие е известен със своите широки, чисти
320 €/месец(625,87 лв./месец)
(7,44 €/м2) (14,56 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Нова бутикова сграда в красивия град Созопол
гр. Созопол
Последни налични двустаен апартамент и студио с Акт 16 на 100 м от плаж Харманите
Изберете своя нов дом - студио или двустаен апартамент в нова компактна сграда висок клас строителство с Акт 16 в новия град на Созопол, едва на 100 метра от плаж Харманите, близо до училище, главната улица, много магазини и ресторанти.
Сградата е на три жилищни етажа с
от 69 900 €(от 136 712,52 лв.)
(1 485 - 1 678 €/м2)(2 904,41 - 3 281,88 лв./м2)Площ: 47.06 - 61.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас