Едностайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 9
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 1.5 км
Нов жилищен комплекс в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Просторни апартаменти ново строителство в район Възраждане
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в нова жилищна сграда с магазин и гаражи и очакван Акт 16 в началото на 2026 година. Сградата има комуникативна локация в гр. Бургас, в близост детска градина, училище, няколко от професионалните гимназии, включително
от 97 299 €(от 190 300,30 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 51.21 - 71.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Модерна жилищна сграда близо до Гребна база, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Висок клас апартаменти в кв. Западен с удобен достъп до бул. Пещерско шосе
Изберете своя нов дом в новострояща се модерна жилищна сграда в спокойна и бързо развиваща се част на Пловдив, среда богато озеленяване, спокойствие и същевременно бърз и лесен достъп до разнообразие от обществени удобства. Намира се на 5 минути пеша до Гребен канал, на 7 минути
Продажба
Модерен жилищен комплекс в к.к. Слънчев ден
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Просторни семейни жилища качествено строителство до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка
Представяме ви модерен жилищен комплекс, разположен в гориста местност с чист въздух, на пешеходно разстояние до плажовете на к.к.Слънчев ден, в непосредствена близост до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка, с лесен достъп до други градски удобства.
Старт на
от 81 000 €(от 158 422,23 лв.)
(1 507 - 1 952 €/м2)(2 947,44 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 45.37 - 243.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Резервиран
Ремонтирана гарсониера с централна локация в гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Център"
Комфортен апартамент с отделна кухня до езикова гимназия, супермаркет, болница
Представяме на вашето внимание ремонтиран едностаен апартамент с отделна кухня и приятна гледка към озеленени междублокови пространства, в близост до училище, болница, ресторант, супермаркет, бензиностанция, възлови пътни артерии, хотел Триумф и други градски удобства. Градът
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 122 €/м2) (2 195,32 лв./м2)Площ: 49.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Клиф Бийч и Спа резорт / Cliff Beach and Spa Resort
гр. Обзор
Модерни ваканционни апартаменти на първа линия от плажа в Обзор
Ваканционни апартаменти в 5-звездния затворен комплекс Клиф Бийч и Спа резорт / Cliff Beach and Spa Resort на първа линия от плажа в Обзор - черноморски град, който се намира в югоизточната част на България в Стара планина. Курортният град има една от най-дългите плажни ивици,
от 64 500 €(от 126 151,04 лв.)
(838 - 1 039 €/м2)(1 638,99 - 2 032,11 лв./м2)Площ: 64.00 - 126.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Ски лифт на 12 км
Студио под наем в СПА комплекс до Банско
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Студио с прекрасна гледка за дългосрочен наем
Просторно студио под наем в СПА Комплекс „Грийн Ууд“ – Вашият уютен дом в сърцето на природата!
Предлагаме на вашето внимание стилно обзаведено студио за дългосрочен наем, разположено в СПА Комплекс „Грийн Ууд“, който предлага несравнимо съчетание от комфорт и удобства, само
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,68 €/м2) (15,02 лв./м2)Площ: 52.08 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Едностаен апартамент в сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Обзаведен имот на 600 м от ски лифта
Готов за нанасяне едностаен апартамент в модерен комплекс на 600 м от ски зоната и кабинковия лифт, 7 км от минералните басейни в село Баня и град Добринище.
Разпределение:
• Голяма стая с кухненски бокс, зона за отдих и трапезария
• Баня с тоалетна
• Балкон
Пълното
74 150 €(145 024,79 лв.)
(1 572 €/м2) (3 074,51 лв./м2)Площ: 47.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Нова сграда в един от най-комуникативните райони на Варна
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Студиа, двустайни и тристайни жилища близо до всички удобства
Предлагаме за продажба апартаменти в комплекс от две новостроящи се сгради в кв. Владислав Варненчик. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
от 106 525 €(от 208 344,79 лв.)
(1 440 - 1 584 €/м2)(2 816,40 - 3 098,03 лв./м2)Площ: 67.30 - 94.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Обзаведени апартаменти в комплекс Грийн Парадайз
гр. Приморско
Готови за ползване жилища в предпочитания морски курорт Приморско
Предлагаме на вашето внимание готови за нанасяне апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз 2 и 3. От имота се разкрива гледка към вътрешен двор и басейн, към гора и града. Намира се само на 10 минути пеш до предпочитания Южен плаж на Приморско и 500 метра от центъра на
от 107 000 €(от 209 273,81 лв.)
(1 801 - 1 969 €/м2)(3 522,45 - 3 851,03 лв./м2)Площ: 59.41 - 59.41 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-100%
Лукс
Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6
к.к. Слънчев бряг , Супермаркет Младост
Модерни студиа, двустайни и тристайни апартаменти на 15 мин от морето и плажа
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти във ваканционен комплекс Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6 в Слънчев Бряг. Представяме Ви най-новият ексклузивен и привлекателен проект от затворен тип на българското Черноморие – Sweet Homes 6 New Line.
Великолепен ансамбъл с елегантен
Наем
-1%
Ексклузивно
Едностайно жилище в хотелска сграда в кв. Горна Баня
гр. София , кв. "Горна баня"
Обзаведен апартамент под наем с контролиран достъп и панорамна гледка
Днешното ни предложение включва наем на едностайно жилище в хотелска сграда в столичния квартал Горна Баня, до парк, минерална вода, сладкарница, хранителни магазини, автобусни спирки и други градски удобства.
Апартаментът (30 кв.м.) е разположен на 2/9 етаж с просторна гледка
560 €/месец563 €1 095,26 лв./месец1 101,13 лв.
(19 €/м2) (36,51 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерно обзаведено студио в топ центъра на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Идеален център"
Нов едностаен апартамент с предпочитана локация до търговски център и други градски удобства
Напълно обзаведено компактно студио очаква своите първи наематели. Имотът се характеризира с отлична локация в идеалния център на гр. Благоевград, в непосредствена близост до Мол Благоевград, Била и други супермаркети, училище, детска градина, паметник на Васил Левски, Градска
100 000 €(195 583 лв.)
(2 778 €/м2) (5 432,86 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Панорамни апартаменти в к.к. Ален Мак - Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилища с отличен инвестиционен потенциал
Жилища с прекрасна гледка в к. к. Ален мак - тих и спокоен район в близост до плаж Кабакум, курорта Златни пясъци и град Варна, с целогодишен регулярен транспорт и работещи целогодишно супермаркети. Имотите са част от новострояща се сграда с висококачествени материали. Купувайки
от 103 000 €(от 201 450,49 лв.)
(1 807 - 1 965 €/м2)(3 534,18 - 3 843,21 лв./м2)Площ: 57.00 - 57.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 800 м
Жилищна сграда в квартал Мисаря
гр. Созопол
Стилни апартаменти в новоизграждаща се сграда, до плажа и морето
Модерни и просторни апартаменти в новоизграждаща се жилищна сграда в тихия квартал "Мисаря" на град Созопол, който се радва на бърз и лесен достъп до романтичния Стар Град с неговите малки магазинчета, хубави кафенета и романтични ресторанти.
Парцелът се намира на асфалтов
от 42 800 €(от 83 709,52 лв.)
(1 045 - 1 301 €/м2)(2 043,84 - 2 544,53 лв./м2)Площ: 38.21 - 136.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Обзаведено студио в комплекс „Никеа Парк“ на Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци
Южен апартамент под наем на 300 метра от плажа
Комплексът се състои от 154 луксозни апартаменти с красива гледка към морето и вътрешния двор на комплекса. Предлага различни развлечения - голям басейн с бар, СПА център и фитнес салон, магазин, ресторант, медицински център. Комплексът разполага още с 24 часова охрана,
35 €/нощ(68,45 лв./нощ)
(0,97 €/м2) (1,90 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Резервиран
Студио в луксозен комплекс с директен достъп до плажа
гр. Обзор
Опция за обзавеждане с висококачествени мебели и уреди
Предлагаме Ви студио в луксозен морки комплекс, разположено на първи етаж с площ от 41.70 кв.м. Жилището се състои от:
• Входно антре
• Стая
• Оборудвана баня
• Тераса с директен изход към басейна
По ваше желание апартаментът може да бъде обзаведен с мебелните пакети,
54 158 €(105 923,84 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,14 лв./м2)Площ: 41.70 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 100 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora до ски-пистата в Боровец
к.к. Боровец , Ски лифт
Ваканционен имот в комплекс с всички удобства сред зеленина и чист въздух
Обзаведено студио с гледка към борова гора в комплекс Флора, разположен само на 50 метра от ски-пистата в най-стария български зимен курорт. Комплексът предлага пълна гама от най-добрите СПА удобства, включително модерен център със закрит басейн, финландска сауна, парна баня,
130 000 €(254 257,90 лв.)
(3 138 €/м2) (6 137,05 лв./м2)Площ: 41.43 м2 Етаж: 3
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с отлична локация в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Обзаведено жилище в панелна сграда с добре поддържани общи части
Топъл и функционален имот в кв. Младост 1. Имотът е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, контрол на достъп, в непосредствена близост до градски транспорт, много хранителни магазини и заведения. Локацията е изключително
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
ПРОДАДЕН
Стилно студио в Tarsis Nova в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен ваканционен имот с отличен потенциал за отдаване под наем
Предлагаме за продажба светло и функционално студио, разположено на трети етаж в комплекс Tarsis Nova – част от популярния Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг.
Жилището е проектирано с акцент върху практичността и комфорта – оптимално организирано пространство, добра естествена
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 824 €/м2) (3 566,67 лв./м2)Площ: 30.16 м2 Етаж: 3
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с голяма тераса и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне имот на 5 минути пеша от плажа, включено паркомясто
Представяме ви преустроено светло студио с впечатляваща, просторна тераса и красива гледка към морето, разположено в малък и добре поддържан комплекс в град Бяла, област Варна.
Имотът се намира в зелена и спокойна зона над пристанището на Бяла – място, което съчетава тишина,
84 200 €(164 680,89 лв.)
(1 365 €/м2) (2 669,92 лв./м2)Площ: 61.68 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 50 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в комплекс Флора/Flora
к.к. Боровец
Планински имот на 50 м от ски лифта в центъра на Боровец
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио, разположено в емблематичния комплекс Флора/Flora, в самия център на курорта Боровец и само 50 метра от ски лифта. Имотът е отличен избор както за лично ползване и ваканции, така и за инвестиция с цел отдаване под наем в
110 000 €(215 141,30 лв.)
(2 792 €/м2) (5 460,44 лв./м2)Площ: 39.40 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Студио за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Отлично състояние, партер с веранда и свободно паркиране в комплекса
Предлагаме за продажба студио апартамент в престижния Lighthouse Golf Resort, разположен на партерен етаж в сграда ново строителство, въведена в експлоатация през 2009 година. Имотът е в много добро състояние и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
29 000 €(56 719,07 лв.)
(527 €/м2) (1 031,26 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Студио с панорамна гледка към планината в комплекс Cornelia/Корнелия
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент след основен ремонт близо до Пирин Голф и Банско
Предлагаме на вашето внимание студио след основен ремонт, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia, в непосредствена близост до Пирин Голф и Кънтри Клуб. Локацията е изключително атрактивна – само на 12 км от Банско и на около 150 км от София, което прави имота
46 500 €(90 946,10 лв.)
(1 432 €/м2) (2 800,93 лв./м2)Площ: 32.47 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна