Гаражи продава и отдава под наем - страница 8
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Висок клас апартаменти в комплекс Етъра 4 в Свети Влас
гр. Свети Влас
Изискани жилища до ключ на втора линия от морето
Имаме удоволствието да представим за продажба двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти и ателиета в затворен комплекс Етъра 4, на втора линия от плажа в прекрасния морски курорт Свети Влас. Районът предлага отлични условия за пълноценна почивка, селски, ловен, риболовен,
от 160 500 €(от 313 910,72 лв.)
(1 560 - 2 304 €/м2)(3 051,09 - 4 506,23 лв./м2)Площ: 69.82 - 144.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 1.5 км
Нов жилищен комплекс в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Просторни апартаменти ново строителство в район Възраждане
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в нова жилищна сграда с магазин и гаражи и очакван Акт 16 в началото на 2026 година. Сградата има комуникативна локация в гр. Бургас, в близост детска градина, училище, няколко от професионалните гимназии, включително
от 97 299 €(от 190 300,30 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 51.21 - 71.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Малка жилищна сграда с 15 апартамента в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последен наличен изцяло обзаведен двустаен апартамент на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово
Последен наличен апартамент с пълно обзавеждане в нова сграда в кв. Аспарухово, състояща се от 15 апартамента, два двойни, два единични гаража и пет паркоместа. Сградата се намира на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово, близо до спирки, много комуникативно
от 147 000 €(от 287 507,01 лв.)
(1 879 €/м2) (3 675,15 лв./м2)Площ: 78.23 - 78.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с Акт 16 до Гребната база в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Избор апартаменти ново строителство в кв. Парк Отдих и Култура
Ако търсите модерна жилищна среда, богато озеленяване, спокойствие и безкомпромисно качество на купения имот - вижте тази оферта. Висок клас апартаменти в новострояща се сграда с напредващо строителство в елитен комплекс от затворен тип с Акт 16 в квартал “Парк Отдих и Култура”.
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 651 - 2 384 €/м2)(3 229,08 - 4 662,70 лв./м2)Площ: 62.99 - 205.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 до Парк-хотел Санкт Петербург
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Двустайни и тристайни жилища, магазини, подземни и наземни паркоместа в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание двустайни и тристайни апартаменти, магазини и паркоместа в модерна бутикова сграда, разположена до хотел "Санкт Петербург", в кв. "Кършияка". Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия,
от 202 773 €(от 396 589,52 лв.)
(1 590 - 2 990 €/м2)(3 109,77 - 5 847,93 лв./м2)Площ: 77.28 - 156.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Модерен жилищен комплекс в к.к. Слънчев ден
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Просторни семейни жилища качествено строителство до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка
Представяме ви модерен жилищен комплекс, разположен в гориста местност с чист въздух, на пешеходно разстояние до плажовете на к.к.Слънчев ден, в непосредствена близост до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка, с лесен достъп до други градски удобства.
Старт на
от 81 000 €(от 158 422,23 лв.)
(1 507 - 1 952 €/м2)(2 947,44 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 45.37 - 243.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Малка сграда с 13 апартамента в центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Просторни жилища с 1, 2 или 3 спални на пешеходно разстояние от всички удобства
Новострояща се луксозна сграда в центъра на Варна – модерни апартаменти с една, две и три спални.
Представяме ви уникална възможност за придобиване на апартамент в новострояща се сграда, разположена в сърцето на град Варна. Сградата се отличава със своето модерно строителство,
от 219 000 €(от 428 326,77 лв.)
(2 817 - 3 510 €/м2)(5 509,57 - 6 864,96 лв./м2)Площ: 66.09 - 164.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозни апартаменти в бутикова сграда в идеалния център на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Изискан семеен дом до Морската градина
Представяме на вашето внимание уникални, добре проектирани апартаменти с една или две спални и гаражи в бутикова 6-етажна сграда, разположена в престижен район в сърцето на град Варна, в непосредствена близост до ключови точки като централния вход на Морската градина, Градската
от 254 760 €(от 498 267,25 лв.)
(4 000 - 5 000 €/м2)(7 823,32 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 63.69 - 147.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Новострояща се луксозна сграда с елитна локация до Морската градина
гр. Варна , кв. "Чайка"
Многофункционална сграда с Акт 14 - бъдещата емблема на кв. Чайка
Представяме за продажба новострояща се луксозна сграда със смесено предназначение, състояща се от търговски площи, офиси, самостоятелни обекти за творческа и проектантска дейност и апартаменти с една с от най-елитните локации в град Варна – ж.к. Чайка, в близост до ДКЦ Чайка
от 198 200 €(от 387 645,51 лв.)
(2 459 - 3 173 €/м2)(4 809,39 - 6 205,85 лв./м2)Площ: 72.55 - 107.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с паркоместа и гаражи в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Градски имоти в най-зеления квартал на Пловдив
Нов жилищен проект от доказан строител в най-зеления квартал на града - Остромила. Тихо място с модерна инфраструктура, близо до супермаркет, аптека, болница, кафенета и ресторанти, както и спирки на градския транспорт. Центърът на града и търговски център Мол Пловдив се намират
от 97 300 €(от 190 302,26 лв.)
(848 - 1 382 €/м2)(1 658,54 - 2 702,96 лв./м2)Площ: 73.05 - 135.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Апартаменти в сграда без такса поддръжка в к-с. Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Нов жилищен проект до стадион Лазур
Комфортни апартаменти в нова сграда в кв. Лазур. Жилищата са подходящи както за живеене така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Сградата се намира близо до стадион Лазур, Гимназия за чужди езици „Васил Левски“, ПГ по строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“,
Продажба
Плаж на 50 м
Апартаменти до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Големи апартаменти в луксозен комплекс в Св. Св. Константин и Елена
Морски апартаменти до ключ в луксозен комплекс с локация без Аналог - само на 50 м от най-чистите плажове на Св. Св. Константин и Елена и само на 10 мин до центъра на град Варна.
Комплексът се състои от 2 сгради с красива морска панорама, закрит паркинг, богато озеленено
от 407 085 €(от 796 189,06 лв.)
(3 719 €/м2) (7 273,79 лв./м2)Площ: 109.46 - 109.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 250 м
Нова сграда над яхтеното пристанище в Созопол
гр. Созопол , Пристанище Созопол
Апартаменти с гледка към морето и яхтеното пристанища в Созопол
Не пропускайте възможността да станете собственик на имот в малка сграда в един от най-романтичните морски градове - Созопол. Центърът на стария град на Созопол и яхтеното пристанище са само на 10 минути от комплекса. Той се намира на 5 минути пеша от центъра на гр. Созопол и
от 131 616 €(от 257 418,52 лв.)
(1 800 - 2 000 €/м2)(3 520,49 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 73.12 - 99.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Малка сграда със само 16 апартамента и удобен излаз на бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни и тристайни апартаменти в нова сграда изпълнена с висок клас материали в кв. Малинова долина
Просторен, функционален и качествен дом, който е изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
Нова сграда с добра локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски
от 165 000 €(от 322 711,95 лв.)
(2 654 - 2 660 €/м2)(5 190,77 - 5 202,51 лв./м2)Площ: 62.16 - 96.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерна жилищна сграда в престижния район Свети Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Нов комплекс висок клас строителство с озеленен вътрешен двор и бърз достъп до центъра на Варна
Предлагаме за продажба панорамни апартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се бутикова сграда в района на Св. Никола, предлагаща европейско качество и комфорт. Комплексът ще разполага с голям вътрешен озеленен двор. Характеризира се с висок клас строителство с луксозни общи
от 417 600 €(от 816 754,61 лв.)
(2 195 €/м2) (4 293,74 лв./м2)Площ: 190.22 - 190.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда с Акт 15 на 800 метра от НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Нови жилища с отлична локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на
от 129 999 €(от 254 255,94 лв.)
(2 450 - 3 377 €/м2)(4 791,78 - 6 604,84 лв./м2)Площ: 38.50 - 151.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Нов жилищен комплекс с Акт 16 в район Южен на град Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Последен магазин в района на Коматевско шосе, до новостроящ се парк, стадион и модерна болница
Най-новото ни предложение от пазара за недвижими имоти влключва модерен жилищен комплекс с Акт 16 на строителна компания с богат опит и завършени многобройни обекти. Имотът се характеризира с топ локация в район "Южен" - на тихо, но същевременно достъпно и комуникативно място, в
Наем
Лукс
Офис в модерна бизнес сграда с лесен достъп до летище София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Офис с голяма площ до бул. Цариградско шосе в кв. Дружба 2
Ако търсите да наемете просторен офис в район с отлични транпортни връзки и бърза връзка с летище София - вижте този имот. Напълно завършен имот в бизнес комплекс клас „А“ в кв. Дружба 2, само на 10 минути от летище София (6 км) и на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“
4 263 €/месец(8 337,70 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 355.24 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Две подземни паркоместа в нова сграда близо до ул. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Паркoместа в малка сграда от 2010 г до Сердика център
Представяме ви две подземни паркоместа, разположени в модерна сграда от 2010 г., удобно разположена близо до ул. Оборище в сърцето на кв. "Оборище", София. Този имот предлага лесен достъп до ключови пътни артерии, включително бул. „Ситняково“ и бул. „Данаил Николаев“, както и
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Последен апартамент в нов жилищен комплекс с Акт 16 в Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Три чучура - север"
Новострояща се сграда до борова гора
Представяме Ви нов жилищен комплекс, разположен в западната част на град Стара Загора, точно до борова гора. Комплексът е в процес на строителство.
Намира се в непосредствена близост до детска ясла, детска градина, училище, както и новоизградения градски парк и спортна
от 99 900 €(от 195 387,42 лв.)
(887 €/м2) (1 735,08 лв./м2)Площ: 112.61 - 112.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Наем
ОТДАДЕН
Гараж с двойна врата и СОТ под наем в престижния кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Гараж близо до Плувен комплекс „Спартак“ и Южен парк
Предлагаме на вашето внимание гараж под наем с отлично местоположение в предпочитания кв. Лозенец, близо до плувен комплекс „Спартак“, 139 ОУ „Захарий Круша“, Частна Монтесори детска градина „Откривател“, ЦДГ 166 „Веселушка“, на 850 метра от хотел Маринела и на еднакво
Наем
ОТДАДЕН
Подземен гараж под наем в престижния кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Гараж с електрическа, ролетна щора с дистанционно управление
Предлагаме на вашето внимание гараж под наем с отлично местоположение в предпочитания кв. Лозенец, близо до 21 средно училище „Христо Ботев“, офис на Еконт, частна детска ясла „Аладин“ и на 500 метра от метростанция „Джеймс Баучър“. В района се намират множество посолства - на