Горещи оферти с намалени цени за продажба и под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-6%
Ексклузивно
изгодно
Резервиран
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в близост до метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилище на висок етаж с усвоени пространства и отлична локация в близост до 42 ОУ „Хаджи Димитър“ и спирка на градски транспорт
Предложение, което рядко се среща на пазара и съчетава съвременен дизайн, функционалност и качествено изпълнение. Апартамент, в който всеки детайл е премислен, а всяко пространство е усвоено с идея за максимален комфорт и уют.
Разположен в един от най-комуникативните райони на
139 500 €149 000 €272 838,29 лв.291 418,67 лв.
(2 823 €/м2) (5 520,81 лв./м2)Площ: 49.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Нова къща с четири спални и двор в централната част на кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Къща в един от най-предпочитаните варненски квартали
Предлагаме Ви за продажба модерна къща ново строителство, разположена в централната част на един от най-предпочитаните варненски квартали – Виница. Имотът съчетава просторно и функционално вътрешно разпределение, висококачествено строителство и добре планиран двор, което го
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-7%
Плаж на 200 м
Обзаведено студио на бул. Алеко Богориди в Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Едностаен апартамент с отделна кухня в топ центъра на града и на 200 м от плажа
Предлагаме за продажба готов за нанасяне едностаен апартамент с отделна кухня и топ локация в сърцето на Бургас, на 200 метра от плажа, на пешеходно разстояние до Морската градина, музеи, банки, държавни учреждения и ключови инфраструктурни обекти, магазини, ресторанти, аптеки и
120 000 €129 000 €234 699,60 лв.252 302,07 лв.
(3 333 €/м2) (6 519,43 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-3%
Плаж на 4 км
Нова двуетажна къща в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нова двуетажна къща с използвани най-нови технологии за енергийна ефективност и нескриваема морска панорама
Предлагаме за продажба двуетажна къща в жк. Виница, близо до възловата ул. Цар Борис III, на 4 км от плажа. Изложението на къщата е южно, с нескриваема морска панорама.
Имотът е с обща разгъната площ от 174 кв. м., намиращ се в парцел от 410 кв.м. Къщата се състои от:
•
Продажба
-8%
Имот близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Добри дял
Къща за реновиране с двор в центъра на село
Предлагаме за продажба имот в село, разположен само на 18 км от Велико Търново и 15 км от Горна Оряховица – отлична възможност за хора, които търсят спокойствие, пространство и потенциал за създаване на дом по собствен вкус, с удобен достъп до големи градове.
Имотът се намира
Продажба
-5%
изгодно
Дворно място на 28 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Ковач
Парцел със съборена стара къща в село Ковач
Представяме ви дворно място със съборена стара къща с площ 67 кв.м., разположена в тихо и живописно село, само на 30 км от град Стара Загора. Този имот е идеално място за бягство от градската суматоха, съчетавайки спокойствие, чист въздух и красива природа.
Допълнителни
6 200 €6 500 €12 126,15 лв.12 712,90 лв.
(5,02 €/м2) (9,82 лв./м2)Площ: 1 235.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-9%
За частни лица
Дизайнерски двустаен апартамент в центъра на кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозен слънчев апартамент до магазин Макао, автобусна спирка, детска градина и училище
Представяме на вашето внимание дизайнерски завършен, изключителен светъл, изцяло източен двустаен апартамент в идеален център на ж-к Виница, срещу магазин Макао, на 1 минута от спирка, до детска градина и училище, на 5 минути с кола до комплекс Св. Константин и Елена и плажната
155 000 €171 000 €303 153,65 лв.334 446,93 лв.
(2 153 €/м2) (4 210,47 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-8%
Лукс
Прекрасен семеен дом на 5 км от центъра на гр. Тетевен
гр. Тетевен , Полатен
Обзаведена и реновирана приказна къща с веранда и панорама на брега на река
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание красив дом в перфектно състояние, на брега на река, само на 5 км от центъра на живописния Тетевен и едва на час и половина от София. Имотът съчетава лесен достъп до удобствата на града и магията на живот сред спокойствие и
Продажба
-3%
Лукс
Плаж на 400 м
Обзаведен апартамент над яхтеното пристанище
гр. Созопол
Двустаен апартамент с веранда в Созопол
Предлагаме на вашето внимание този изключително уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в престижна сграда, намираща се само на няколко крачки от яхтеното пристанище в Созопол. Имотът е с площ от 67.80 кв.м и разполага с просторна веранда, от
140 000 €145 000 €273 816,20 лв.283 595,35 лв.
(2 090 €/м2) (4 086,81 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-7%
Ски лифт на 2 км
Слънчево студио с камина и паркомясто до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Уютен планински имот в модерна сграда с ниска такса поддръжка
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, съчетаващо удобството на съвременното жилище с чара на планинския стил. Имотът е разположен в жилищен комплекс Breeze, само на 5 минути от централните точки на ски курорта Банско, на входа на града откъм София. Локацията е
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(646 €/м2) (1 262,60 лв./м2)Площ: 65.06 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-2%
За частни лица
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент с морска гледка
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда ново строителство без асансьор
Представяме на вашето внимание слънчев и уютен тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тухлена сграда в предпочитания за живеене варненски квартал Виница. Имотът съчетава усещане за комфорт, функционално разпределение и отлично местоположение – идеален
156 000 €159 900 €305 109,48 лв.312 737,22 лв.
(1 631 €/м2) (3 190,85 лв./м2)Площ: 95.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-5%
Обзаведена двуетажна къща с голям двор в кв. Черно море
гр. Бургас , кв. "Черно море"
Уютен и функционален имот с южно изложение и просторни помещения
Предлагаме за продажба масивна, напълно обзаведена двуетажна къща, разположена в тихата и зелена зона на кв. Черно море. Имотът съчетава спокойствието на извънградския живот с удобството на лесен достъп до града и морето.
Къщата е с обща жилищна площ от 160 кв.м, разпределена
Наем
-12%
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент до Икономически университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Отлично жилище в района на Червен площад с морска гледка
Предлагаме под наем готов за нанасяне тристаен апартамент с комуникативна централна локация до бул. Цар Освободител, ВИНС, Червен площад, Младежки дом Орбита, галерии, музеи, магазини, кафенета и ресторанти, главна спирка на редовния градски транспорт за връзка с разнообразие от
570 €/месец650 €1 114,82 лв./месец1 271,29 лв.
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-16%
Ексклузивно
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Перфектното уединение - 3 къщи с огромен двор с дървета и лози
Близо до гр. Ябланица , с. Голяма Брестница
Имот с потенциал на 5 км от магистрала Хемус
Предлагаме за продажба изключителен имот, разположен върху 4 декара равен и слънчев терен, потънал сред лозя, овошки и тишина. Имотът е с благоприятно северозападно изложение, което разкрива спиращи дъха гледки към златистите залези всеки следобед – естествен фон за спокойствие и
Продажба
-24%
За частни лица
Къща с двор, гараж и допълнителни постройки в гр. Вълчи дол
гр. Вълчи дол
Просторен имот в тих район, подходящ за семейно жилище или инвестиция
Предлагаме за продажба къща в спокоен и уреден район на Вълчи дол, отличен избор за хора, които търсят уют, пространство и по-балансиран начин на живот извън големия град.
Имотът включва жилищна сграда с площ от 130 кв.м, гараж (20 кв.м) и стопанска постройка (8 кв.м),
Продажба
-1%
Четиристаен апартамент в новострояща се сграда в ж.к. „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Слънчев и просторен имот с три изложения и включен склад в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент в динамично развиващия се ж.к. „Хаджи Димитър“ в София. Имотът е разположен на четвърти етаж от общо седем в модерна сграда в процес на строителство, достигнала етап трета плоча, и впечатлява с отлична архитектура,
400 920 €405 678 €784 131,36 лв.793 437,20 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,48 лв./м2)Площ: 156.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-5%
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 600 м
Просторно студио близо до пистите в Банско
гр. Банско
Студио в целогодишен комплекс със СПА център и външен басейн
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено в подножието на Пирин планина, в целогодишно работещия и отлично поддържан комплекс Green Life в гр. Банско. Имотът съчетава удобствата на модерен ваканционен комплекс с усещането за уют, спокойствие и чист
57 000 €59 900 €111 482,31 лв.117 154,22 лв.
(1 141 €/м2) (2 231,88 лв./м2)Площ: 49.95 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-4%
изгодно
Каменна къща в тихо и спокойно село сред живописна природа
Близо до гр. Стара Загора , с. Винарово
Селски имот в хълмист район близо до Стара Загора
Уникална възможност да съхраните и запазите за себе си късче автенчиност с топлото усещане на селския бит от стари времена.
Предлагаме Ви каменна къща, разположена в края на село Винарово, в хълмист район сред красива природа, отдалечен на само 24 км от обласния град Стара
Продажба
-7%
Къща с потенциал в кв. Христо Ботев – отлична локация и инвестиционна възможност
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Имот с две просторни спални и двор на минути от центъра на Варна
Предлагаме ви отлична възможност за покупка на имот с потенциал в един от добре уредените и комуникативни квартали на Варна – кв. Христо Ботев. Районът е предпочитан заради удобната инфраструктура, близостта до центъра, училища, магазини и транспортни връзки, което прави имота
Продажба
-3%
Нов двустаен апартамент в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Функционално разпределено жилище в един от най-бързоразвиващите се райони
Представяме Ви двустаен апартамент в новопостроена сграда с очакван Акт 16 до края на 2026 г., разположен в квартал Южен. Локацията предлага отлично съчетание на спокойствие и удобства, като е близо до удобен градски транспорт, детски градини, училища, болници и
85 800 €88 500 €167 810,21 лв.173 090,96 лв.
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-6%
За частни лица
Плаж на 12 км
Просторна и слънчева къща на 12 км от плаж в района на Варна
Близо до гр. Бяла (Варна) , с. Юнец
Къща със съвременна архитектура, светли и просторни стаи и дворно място
Просторна и слънчева къща на 12 км от плаж в района на Варна. Къщата е ново строителство, разположена в спокойно и живописно село, на 12 км от плажовете на Шкорпиловци и Бяла. Интересът към района и голям и обоснован – природата е комбинация между море, планина, река,
Продажба
-4%
Ексклузивно
Едностайно ателие с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Имот с възможност за преустройство в двустаен апартамент
Предлагаме за продажба просторно едностайно ателие, разположено в квартал Банишора, в близост до централната част на София. Районът е добре развит и предлага отлична инфраструктура, удобен градски транспорт, магазини, училища и всички необходими удобства за комфортно
125 000 €130 000 €244 478,75 лв.254 257,90 лв.
(2 703 €/м2) (5 287,17 лв./м2)Площ: 46.24 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Двустаен апартамент в района на Аязмото в Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Аязмото"
Обзаведен апартамент с една спалня в поддържана сграда
Апартамент с две стаи с бокс, разположен в добре устроен район в близост до парк Аязмото– подходящ както за уютен семеен дом, така и като инвестиция с добра доходност. Жилището се намира на първи етаж в тринадесететажна сграда, която предлага спокойна жилищна среда, добра
106 000 €110 000 €207 317,98 лв.215 141,30 лв.
(1 738 €/м2) (3 398,66 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
гр. Царево
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-19%
Голям парцел с отлична локация на 15 км от центъра на София
с. Бистрица , гр. София
Парцел с отлична локация с 100 метра лице на улица
Представяме ви голям парцел в с. Бистрица. Селото се намира на 15 км от центъра на София, на 5 км от Околовръстното шосе и на 57 км от популярния ски курорт Боровец. Живописният район предоставя отлични условия за селски туризъм и планинарство. Село Бистрица има добре изградена
312 300 €386 002 €610 805,71 лв.754 954,29 лв.
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 3 123.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-1%
Уютно обзаведен хотел с басейн, в сърцето на Стара планина
Близо до гр. Троян , с. Чифлик
Разработен и функциониращ семеен бизнес, близо до град Троян
Имаме удоволствието да представим на Вашето внимание съвременен семеен комплекс, който отваря врати за своите гости през декември 2013 година. Хотелът разполага с 24 + 6 места, разпределени между 9 стаи / апартаменти всяка със санитарен възел и балкон, откъдето се открива
Продажба
-20%
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Земя с потенциал в землището на град Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Просторен равен терен между Велико Търново и Горна Оряховица
Представяме на вашето внимание парцел с потенциал, подходящ както за жилищни нужди, така и за бизнес начинания. Имотът е разположен на главен път.
Площта на парцела е 4 183 кв.м., подходящ е за широка гама от инвестиционни цели.
Отличава се с отлично местоположение в град
163 000 €205 000 €318 800,29 лв.400 945,15 лв.
(39 €/м2) (76,21 лв./м2)Площ: 4 183.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
-11%
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Къща за гости в сърцето на Балкана на брега на планински поток
Близо до гр. Троян , с. Балканец
Бизнес имот с 12 легла на брега на река
Представяме ви атрактивен имот, разположен в живописното планинско село Балканец – част от Стара планина, само на 5 км от град Троян и на 10 км от ски-курорта Беклемето. Районът е предпочитана дестинация за туризъм през всички сезони, благодарение на чистия въздух, природните