Горещи оферти с намалени цени за продажба и под наем - страница 4
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-3%
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-11%
Лукс
Резервиран
Обзаведен двустаен апартамент на бул. Дондуков до Министерски съвет и Президентството
гр. София , кв. "Център"
Отличен имот в идеалния център на София
Имот с уникално местоположение в историческия център на гр. София до Министерски съвет и Президентството и в близост до много архитектурни забележителности - Антична София, Храм ротонда „Св. Георги“ и много др. Имотът се намира в добре поддържана тухлена сграда (1940 г.) с
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(11 €/м2) (21,90 лв./м2)Площ: 71.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-14%
За частни лица
Ски лифт на 900 м
Тристаен апартамент в комплекс Маунтвю Лодж / Mountview Lodge
гр. Банско
Напълно обзаведен апартамент с удобен достъп до ски зоната и центъра на Банско
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен във ваканционния комплекс Mountview Lodge (Маунтвю Лодж), на ул. „Бандерица“ – отлична локация в близост до ски зоната, околовръстната улица „Явор“ и центъра на Банско. Имотът се намира на 900 м от началната станция на
95 000 €110 000 €185 803,85 лв.215 141,30 лв.
(1 234 €/м2) (2 413,66 лв./м2)Площ: 76.98 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
-6%
Ремонтирана двуетажна къща с цветна градина в село Дряново
Близо до гр. Ямбол , гр. Дряново (Ямбол)
Обзаведено жилище с голям двор и малка винарна в спокоен район близо до областния град Ямбол
Имаме атрактивно предложение за вас – ремонтирана двуетажна къща (144 кв.м.) с двор (1500 кв.м.) и малка винарна в село Дряново, което се намира на по-малко от 30 минути от областния град Ямбол и едва на 23 км от гр. Елхово. На 3 км от селото в Маломир има 2 ресторанта, кафене, 4
Продажба
-23%
Продава се къща за ремонт в кв. Христо Ботев, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Имот с потенциал в търсен район на морската столица
Представяме ви отлична възможност за покупка на имот в района на Колхозния пазар – един от най-комуникативните и търсени квартали на гр. Варна. Къщата е подходяща за ремонт и преустройство, което ви дава възможност да създадете дом по ваш вкус и нужди.
Застроената площ на
Продажба
-11%
За частни лица
Резервиран
Двуетажна къща с голям двор и лятна кухня до гр. Първомай
Близо до гр. Първомай , с. Драгойново
Реновирана къща с нов покрив и инсталации, спокойна локация и панорамни гледки
Ремонтиран имот в края на китното село Драгойново, на 15 км от Първомай и на 55 км от Пловдив, близо до река.
Имотът се състои от двуетажна къща (144 кв.м.), конструкция камък-гредоред, с лятна кухня и голям двор (2165 кв.м.) с кладенец. Жилищната площ се разпределя между:
•
Продажба
-41%
Ексклузивно
Просторна къща с 5 спални, дворно място и прекрасна гледка в Родопите
Близо до гр. Пловдив , с. Нареченски бани
Имот в живописно село на 18 км от Асеновград и 37 км от Пловдив
Просторна къща с 5 спални, двор и незабравими гледки – отлична възможност за семеен дом или къща за гости!
Къщата се намира на главен път Пловдив-Смолян и е само на 39 километра от Пампорово.
Представяме ви триетажна къща с площ от 286 кв. м., разположена в живописно село в
Наем
-28%
Просторна къща с 4 спални под наем в местност Свети Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Модерна къща с морска панорама, градина, съвременни удобства и комфорт
Предлагаме под наем просторна самостоятелна къща с приятно южно изложение и впечатляваща морска панорама, 4 спални, 3 бани, веранда, градина, 3 паркоместа, със спокойна локация в местност Свети Никола, на 5 км от центъра на Варна и на 2.5 км от плажа Св. Константин и Елена или 20
Продажба
-12%
Ексклузивно
Прекрасна къща за гости в полите на Родопите
Близо до гр. Пловдив , с. Бойково
Живописен имот с красива градина, басейн, детска площадка, барбекю, фитнес със сауна, гараж
Уникална къща за гости, разположена върху 3 000 кв.м. парцел, на достъпен асфалтов път, в полите на централните Родопи, на 23 км от Пловдив и 1 100 м. надморска височина, с уникален панорамен изглед над Тракийската равнина и културната столица Пловдив.
Имотът, построен 2005,
Продажба
-8%
Двуетажна къща с работещ бизнес
Близо до гр. Бургас , с. Караново
Имот с огромен двор на 30 мин от гр. Бургас
Представяме ви изключителен имот за продажба в живописното село Караново, разположено на едва 8 км от град Айтос. Районът съчетава спокойствието на селската среда с близостта до добре развита градска инфраструктура – магазини, аптеки, заведения и всички необходими удобства за
Продажба
-2%
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Левски В
гр. София , кв. "Левски В"
Имот с потенциал, нуждаещ се от освежителен ремонт, в близост до бъдеща метростанция
Просторен двустаен апартамент в един от спокойните и зелени квартали на София – Левски В.
Жилището се намира в поддържан панелен блок от 1992 година, разположен на втори етаж от общо шест. Апартаментът е изцяло среден, с площ от 72.39 кв. м. и впечатлява с големината и
167 000 €170 000 €326 623,61 лв.332 491,10 лв.
(2 307 €/м2) (4 512 лв./м2)Площ: 72.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-13%
За частни лица
Лукс
Завършени къщи "до ключ" в местност Зеленика, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Зеленика"
Просторни самостоятелни къщи с впечатляваща морска и горска панорама на 10 мин от центъра на Варна
Предлагаме за продажба изключително просторни самостоятелни къщи, част от бутиков затворен комплекс от три сгради. Всяка от къщите е с еднакво разпределение и идентична РЗП от 375 кв.м. Две от тях са разположени върху парцели от по 1000 кв.м, а третата – върху парцел от 650 кв.м.
Продажба
-10%
Ексклузивно
Ски лифт на 200 м
Просторен двустаен апартамент до ски лифта в Банско с гледка към Пирин
гр. Банско
Обзаведен имот в комплекс с басейн и СПА, на пешеходно разстояние от пистите и Стария град
Представяме ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в поддържан комплекс в близост до ски лифта в Банско – отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и летния сезон.
От имота се разкриват красиви гледки
80 000 €89 000 €156 466,40 лв.174 068,87 лв.
(1 057 €/м2) (2 067,75 лв./м2)Площ: 75.67 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-2%
Тухлен апартамент в предпочитан район близо до училище и детска градина
гр. Стара Загора , кв. "Опълченски"
Обзаведен апартамент с две спални до Крайречен булевард
Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент в кв. "Опълченски", близо до учичлище, детска градина, супермаркет, и много други градски удобства. Отлична локация недалеч от пешеходната зона на града, и парк Бедечка.
Жилището се намира на четвърти (последен) етаж в тухлен
92 700 €95 000 €181 305,44 лв.185 803,85 лв.
(1 182 €/м2) (2 311,98 лв./м2)Площ: 78.42 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
-5%
Просторен имот с дворно място в село Маломир
Близо до гр. Елхово , с. Маломир
Завършен имот в голямо село близо до Ямбол и Елхово
Предлагаме абсолютно завършен имот, завършен до ключ в село Маломир, само на 20 мин. от град Ямбол.
Къщата е построена и реновирана през 2022 г. като основите ѝ са 60 см. зидан камък с външна топлоизолация и е изцяло с PVC дограма.
Площта е 114 кв. м. РЗП и е със
Продажба
-3%
Лукс
Луксозно обзаведен тристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с две спални и кабинет в престижен централен район на столицата
Представяме ви просторен и дизайнерски завършен апартамент с две спални и кабинет, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени централни зони на София – район „Буката“. Имотът съчетава изключителна локация, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-23%
Двуетажна къща с голям двор в село Робово
Близо до гр. Елхово , Робово
Къща в живописно село - спокойствие, чист въздух и връзка с природата
Просторен имот с голям двор и безкрайни възможности в село Робово – живописно кътче на България, само на 28 км от областния град Ямбол и 82 км от морската перла Бургас. Локацията е изключително благоприятна – достатъчно близо до градските удобства, но в същото време предоставя
Продажба
-9%
Лукс
Луксозна къща с модерни удобства на 13 км от Асеновград
Близо до гр. Асеновград , с. Долнослав
Обзаведена къща с гараж, сауна, лятна кухня, барбекю, външен басейн
Имаме удоволствието да представим за продажба просторна къща (298 кв.м.) с двор (742 кв.м.) и модерни удобства близо до центъра на китно село в полите на Родопите, едва на 13 км от Асеновград.
Къщата е строена през 2005 година, с изложение изток-юг и следното разпределение:
•
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент в комплекс Амадеус 5/Amadeus 5
к.к. Слънчев бряг
Ваканционно жилище с ниска такса поддръжка в сърцето на в к.к. Слънчев Бряг
Предлагаме за продажба посторен апартамент с 1 спалня в комплекс Амадеус 5, разположен в сърцето на Слънчев бряг, само на 700 метра от плажа (10-15 минути пеша) и близо до Аквапарка, медико-дентален център Viva Clinic, изключителни места за забавления и отдих, магазини, пазари,
77 745 €79 875 €152 056 лв.156 221,92 лв.
(1 212 €/м2) (2 370,69 лв./м2)Площ: 64.14 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-2%
Нов двустаен апартамент в кв. Малинова долина до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент с функционално разпределение и отлична локация, подходящ за лично ползване или инвестиция
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА – една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“,
179 400 €183 900 €350 875,90 лв.359 677,14 лв.
(2 816 €/м2) (5 508,26 лв./м2)Площ: 63.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-7%
Просторно жилище в планинското градче Елена
гр. Елена
Апартамент на тихо и спокойно място близо до центъра на града
Представяме ви просторен апартамент в китното планинско градче Елена, сгушено в полите на Стара планина – място с неподправено очарование, чист въздух и богато културно-историческо наследство. Районът е предпочитан за туризъм и отдих през цялата година, благодарение на
70 000 €75 000 €136 908,10 лв.146 687,25 лв.
(761 €/м2) (1 488,13 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-35%
Частично обзаведена къща с двор близо до град Елхово
Близо до гр. Елхово , с. Бояново
Имот след ремонт, с кладенец и отличен достъп от две улици
Къща за продажба в село Бояново, разположено в удобна близост до град Елхово и областния център Ямбол. Имотът се намира на ъглов парцел с достъп от две улици, което осигурява отлична функционалност. Има отворени входове/изходи към къщата, като има и портал за леки и товарни
Наем
-13%
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент под наем в Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен и уютен апартамент с две спални, на отлична локация в София
Представяме на вашето внимание просторен тристаен апартамент под наем, разположен в квартал Манастирски ливади, една от най-желаните и бързо развиващи се локации на столицата. Жилището предлага площ от 100 кв.м., разпределени изключително функционално и удобно.
Апартаментът се
700 €/месец800 €1 369,08 лв./месец1 564,66 лв.
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Ексклузивно За частни лица
Апартамент с отлично разпределение близо до Борисова градина и х-л „Плиска“
гр. София , кв. "Изток"
Тристаен апартамент с потенциал и перфектна локация в престижен квартал на столицата
Просторен тристаен апартамент в ж.к. Изток, разположен на трети етаж в добре поддържана тухлена сграда. Локацията е изключително предпочитана, благодарение на удобния достъп до основни пътни артерии, разнообразие от услуги и близост до Борисова градина – едно от най-зелените и
349 000 €360 000 €682 584,67 лв.704 098,80 лв.
(3 260 €/м2) (6 376,91 лв./м2)Площ: 107.04 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-16%
Къща с уникална панорама към скали и залези над Тетевенската долина
гр. Тетевен
Имот с огромен потенциал и нужда от внимание в сърцето на Стара планина
Уникален имот в сърцето на Тетевенския Балкан, разположен само на 2 км от центъра на града и с невероятни гледки към планината и залезите над Тетевенската долина. Тетевен е малко райско кътче в подножието на върховете Петрахиля, Трескавец, Острич и Червен, само на час и половина
Продажба
-38%
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Комуникативен имот с отличен бизнес потенциал до пътен възел с автомагистрала Тракия
Близо до гр. Стара Загора , с. Загоре
Регулиран парцел за инвестиции с лице на асфалтов път в околностите на град Стара Загора
Отлично предложение за покупка на голям парцел с площ от 8436 кв.м., подходящ за инвестиция и развитие на вашият бизнес. Теренът е равен, с много комуникативна локация на около 2 минути от пътен възел с магистрала Тракия до град Стара Загора, в центъра на България.
Парцелът е
210 900 €337 520 €412 484,55 лв.660 131,74 лв.
(25 €/м2) (48,90 лв./м2)Площ: 8 436.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
-6%
Къща в живописно село на 26 км от Стара Загора
с. Сладък кладенец , гр. Стара Загора
Имот за реновиране в село Сладък Кладенец
Предлагаме на Вашето внимание селска къща с площ 70 кв.м. и дворно място 801 кв.м., на 27 км от центъра на областния град Стара Загора. Районът е тих и спокоен, с красива природа, с гледка към планината и към селото.
Къщата е тухлена, с гредоред и бетонна плоча, строена през
Продажба
-3%
Плаж на 1.4 км
Чудесно обзаведена къща в комплекс Алмонд хил до Слънчев Бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , Almond Hill Villas
Хубава къща в добре подържан комплекс за целогодишно ползване
Чудесна двуетажна къща за спокойни семейни почивки в затворен комплекс „Алмонд Хил Вилас“ /Almond Hill Villas във вилна зона Чолакова чешма, разположен на хълм с красиви морски гледки, в близост до Слънчев Бряг (1 км) и на 30 км от летище Бургас.
Къщата (143 кв.м.) е
Продажба
-14%
За частни лица
Южен двустаен апартамент на ПРОМО цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерна архитектура, доказан инвеститор и панорамна гледка към Витоша
Предлагаме изключително атрактивен изцяло южен двустаен апартамент с неповторима гледка към Витоша и Копитото, разположен в една от най-търсените и динамично развиващи се зони на София – кв. Манастирски ливади.
Жилището се отличава с функционално и удобно разпределение,
154 995 €179 995 €303 143,87 лв.352 039,62 лв.
(2 454 €/м2) (4 800,38 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София