Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)

ТРАНСПОРТ

  • Автобусна спирка "УЛ. БАЕВИЦА" на 204 м. (3 мин.) - Автобус No: 63зм
  • УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Детска градина "Uvekind" на 456 м. (6 мин.)
  • Училище "52 ОУ "Цанко Церковски"" на 575 м. (7 мин.)
  • Училище "Частно Основно Училище "Света София"" на 1.1 км. (14 мин.)
  • ЛЕЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • Болница "Детско-юношеска психиатрична клиника" на 1.2 км. (15 мин.)
  • Медицински център "Детско-юношеска психиатрична клиника" на 1.2 км. (15 мин.)
  • ПАЗАРУВАНЕ

  • Хранителен магазин "Оптима" на 327 м. (4 мин.)
  • Супермаркет "Фантастико" на 1.1 км. (14 мин.)
  • УСЛУГИ

  • Банка "Банка Пиреос България АД" на 344 м. (5 мин.)
  • Аптека на 296 м. (4 мин.)
  • Поща/Куриер "Български пощи АД" на 356 м. (5 мин.)
  • Поща/Куриер "Български пощи ЕАД" на 718 м. (9 мин.)
  • Химическо чистене "Сенк а Сек" на 323 м. (4 мин.)
  • Ветеринарен лекар "Ветеринарна амбулатория Викрито" на 916 м. (12 мин.)
  • ЗАВЕДЕНИЯ

  • Ресторант "Да поседнем" на 421 м. (6 мин.)
  • Ресторант "Лимончето" на 490 м. (6 мин.)
  • Кафене на 717 м. (9 мин.)
  • Бар на 1.2 км. (15 мин.)
  • СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ

  • Плувен басейн на 141 м. (2 мин.)
  • Спортен терен на 1.2 км. (15 мин.)
  • Тенис корт на 1.1 км. (13 мин.)
  • Музей "Национален исторически музей" на 1.2 км. (15 мин.)
  • ПРИРОДА И ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ

  • Парк на 736 м. (9 мин.)
  • Градина на 768 м. (10 мин.)
  • АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ

  • Паркинг на 702 м. (9 мин.)
  • Автомивка на 665 м. (9 мин.)
  • ОБЩЕСТВЕНИ СГРАДИ И ИНСТИТУЦИИ

  • Църква "Св. Пантелеймон" на 249 м. (3 мин.)

Изпратете запитване

Тази оферта е невалидна

Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.

Тази оферта е невалидна

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ Реф. номер: Sfa 76675

При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.

Богдан Тончев

Богдан Тончев

Офис София
гр. София, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7 Всички оферти (95)

Изпратете запитване

Още имоти в кв. Бояна

Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша гр. София , кв. "Бояна" Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша - Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
1 100 (2 151,41 лв.)
(11 €/м2)(21,51 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна - Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
800 (1 564,66 лв.)
(13 €/м2)(26,08 лв./м2)Площ: 60.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Наем
Лукс
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор гр. София , кв. "Бояна" Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор - Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
800 (1 564,66 лв.)
(11 €/м2)(22,35 лв./м2)Площ: 70.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна - Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
Продажба
Лукс
Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Просторен апартамент с гледки към София и Витоша Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна - Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
965 000 (1 887 375,95 лв.)
(3 971 €/м2)(7 766,98 лв./м2)Площ: 243.00 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Продажба
изгодно За частни лица
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна - Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна - Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти гр. София , кв. "Бояна" Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти - Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
от 276 140 (от 540 082,90 лв.)
(2 972 €/м2 - 3 713 €/м2)(5 812,73 лв./м2 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
Продажба
Лукс
Двуетажна еко къща с двор в кв. Бояна гр. София , кв. "Бояна" Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване Двуетажна еко къща с двор в кв. Бояна - Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
1 095 348 (2 142 314,48 лв.)
(2 423 €/м2)(4 739,63 лв./м2)Площ: 452.00 м2
Виктор Вучелийски Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Вижте всички

Още имоти в гр. София

Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! гр. София , кв. "Банишора" Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.! Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 (от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов Старши брокер, София
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
Продажба
ЕксклузивноХит Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София гр. София , кв. "Манастирски ливади" Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 244 894 (от 478 971,03 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
Продажба
Ексклузивно Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток гр. София , кв. "Манастирски ливади" Жилищен проект, създаден за модерен градски живот SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
от 130 000 (от 254 257,90 лв.)
(2 492 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 873,93 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река гр. София , кв. "Сухата река" Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река - Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
от 152 820 (от 298 889,94 лв.)
(1 850 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 618,29 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
 Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона гр. София , кв. "Малинова долина" Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 160 872 (от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2)(4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА гр. София , кв. "Малинова долина" Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 (от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Продажба
ново Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 гр. София , кв. "Княжево" Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 - Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
от 220 000 (от 430 282,60 лв.)
(2 009 €/м2 - 3 539 €/м2)(3 929,26 лв./м2 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия гр. София , кв. "Малинова долина" Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 134 461 (от 262 982,86 лв.)
(2 500 €/м2 - 3 000 €/м2)(4 889,58 лв./м2 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 гр. София , кв. "Център" Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 173 652 (от 339 633,79 лв.)
(2 550 €/м2 - 2 900 €/м2)(4 987,37 лв./м2 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Продажба
Имот на седмицата За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро гр. София , кв. "Младост 4" Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4 Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 223 341 (от 436 817,03 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 705 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток гр. София , кв. "Манастирски ливади" Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада гр. София , кв. "Кръстова вада" Последни налични жилища в най-новите сгради! Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 (от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 2 715 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк гр. София , кв. "Кръстова вада" Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16 Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 (от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 гр. София , кв. "Малинова долина" Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 (от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова Старши брокер, София
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ гр. София , кв. "Красна поляна 1" Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“ - Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
225 000 (440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2)(4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2
Иван Каменов Старши брокер, София
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Продажба
ново
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина гр. София , кв. "Малинова долина" Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина - Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
123 500 (241 545,01 лв.)
(1 761 €/м2)(3 444,25 лв./м2)Площ: 70.13 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Наем
ново За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“ гр. София , кв. "Овча купел 2" Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2 Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“ - Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
Продажба
ново
Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина гр. София , кв. "в.з.Малинова долина" Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина - Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
125 000 (244 478,75 лв.)
(131 €/м2)(256 лв./м2)Площ: 955.00 м2
инж. Даниела Тотева Старши брокер, София
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Наем
ново За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4 гр. София , кв. "Надежда 4" Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4 - Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Продажба
ново изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк гр. София , кв. "Свобода" Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк - Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
119 900 (234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2)(3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2
Михаил Кръстев Брокер , София
Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Наем
ново За частни лица
Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон гр. София , кв. "Бъкстон" Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон - Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
2 500 (4 889,58 лв.)
(14 €/м2)(27,25 лв./м2)Площ: 179.41 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума гр. София , кв. "Хиподрума" Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума - Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
520 (1 017,03 лв.)
(12 €/м2)(22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Продажба
ново Ексклузивно Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View гр. София , кв. "Кръстова вада" Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View - Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
429 000 (839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2)(5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2
Магдалена Тошева Старши брокер, София
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Наем
ново
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10 гр. София , кв. "Люлин 10" Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе Едностаен апартамент под наем в Люлин 10 - Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
370 (723,66 лв.)
(9,58 €/м2)(18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2
Николай Попов Старши брокер, София
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Наем
ново За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов гр. София , кв. "Медицинска академия" Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов - Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
1 900 (3 716,08 лв.)
(12 €/м2)(22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2
Иванка Стойкова Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Вижте всички

Вижте още имоти на ул. Беловодски път:

Вижте още имоти в кв. "Бояна" в град София:

Вижте още имоти в град София:

Изпратете запитване