BULGARIAN PROPERTIES предлага богат избор от имоти на морето за продажба и под наем в различни ценови граници. Имот на морето е подходящ за тези, които предпочитат морския бриз, шумът на вълните и широките плажове.
Едни от най-търсените локации по морето за покупка или наем на имот в България са Златни пясъци, Слънчев бряг, Свети Влас, Св. Св. Константин и Елена, Варна, Бургас и др.
Инвестицията в апартамент, къща, вила или ваканционен имот на морето остава една от най-изгодните, тъй като можете да отдавате имота си под наем през летния сезон и да получавате приход от него.
Имоти на морето продава и отдава под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Оазис на спокойствието на метри от плажа
гр. Созопол , Плаж Каваци
Обзаведени и оборудвани студиа и двустайни апартаменти до плажовете Каваци и Смокиня
Предлагаме ви жилища в работещ комплекс, разположен само на 300 метра от едни от най-хубавите плажове - Каваци и Смокиня! Спокойствие в комбинация с плажни забавления, само на 3 км от Созопол.
Комплексът ще ви плени със своята уникална атмосфера и прекрасни гледки към целия
от 57 900 €(от 113 242,56 лв.)
(929 - 1 472 €/м2)(1 816,97 - 2 878,98 лв./м2)Площ: 43.73 - 84.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Висок клас жилищен проект с топла връзка с Grand Plaza Mall
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Жилища в модерен комплекс от затворен тип в кв. Хоризонт
Жилища, в които ще искате да останете завинаги!
Започна продажбата на жилища и във втория етап – сгради 6 и 7!
Иновативен комплекс проектиран така, че да предложи комплексно решение за съвременен начин на живот – удобно, енергийно ефективно, социално свързано и изцяло
от 95 002 €(от 185 807,76 лв.)
(1 537 - 1 697 €/м2)(3 006,11 - 3 319,04 лв./м2)Площ: 60.44 - 117.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустайни и тристайни апартаменти в Лили Бийч Ризорт / Lily Beach Resort
гр. Созопол
Самостоятелни жилища в завършен комплекс на 150 м от плаж Каваци в Созопол
Двустайни и тристайни апартаменти в целогодишен затворен комплекс, който се състои от самостоятелни частни апартаменти и хотелска част, разположен в красивия залив Каваци-Веселие, само на 150 метра от плажната ивица на един от най-красивите и предпочитани плажове по българското
от 86 000 €(от 168 201,38 лв.)
(1 202 - 1 696 €/м2)(2 350,91 - 3 317,09 лв./м2)Площ: 55.96 - 118.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Да живееш на върха!
Дом в небостъргач в морската ни столицата това вече не е само мечта.
Издадено разрешително за строеж.
Изберете имот в уникален комплекс, състоящ се от две 18-етажни сгради разположени на парцел от 10 дка в квартал Младост на гр. Варна. Продажбите в
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 - 1 751 €/м2)(2 968,95 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Последни наличности на мезонети с фронтална морска гледка и тристаен апартамент в премиум жилищен комплекс от затворен тип с Акт 16 и функциониращ басейн, построен върху парцел с площ 8 500 кв.м. Разположен е само на минути от град Варна по булеварден път, с лесен достъп до
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 - 2 100 €/м2)(2 345,04 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Парцел с виза за проектиране и всички комуникации на 400 метра от плаж
к.к. Слънчев бряг
Парцел в близост до хотел Фламинго в к. к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1 800 кв. м. в близост до хотел Фламинго, Слънчев бряг. Прекрасен имот с отличен потенциал. Разполага с виза за проектиране и всички комуникации.
Показателите на застрояване са както следва:
• кинт 1.5
• плътност 30%
• кота
700 000 €(1 369 081 лв.)
(389 €/м2) (760,60 лв./м2)Площ: 1 800.00 м2
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен апартамент с две спални на първа линия в Ахелой
гр. Ахелой
Обзаведено жилище с прекрасна гледка към морето и плажа в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“
Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот – просторен тристаен апартамент на първа линия море в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“ в Ахелой. С площ от 155 кв. м., разположен на 5-ти етаж в сграда с асансьор, този дом впечатлява с простор, комфорт и
148 000 €(289 462,84 лв.)
(955 €/м2) (1 867,50 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Представяме ви нов модерен жилищен проект в курортния град Поморие – едно от най-предпочитаните места за живеене и инвестиция по българското Черноморие.
Сградата е разположена в тих и спокоен район, който същевременно предлага отлична инфраструктура и удобства. Само на няколко
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 - 1 300 €/м2)(2 444,79 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 67.27 - 101.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 50 м
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Предлагаме на Вашето внимание стилен мезонет в престижния комплекс Саут Бей, разположен в квартал Аспарухово, гр. Варна. Комплексът е с контролиран достъп, видеонаблюдение, охрана 24/7, басейн и фитнес, осигуряващи спокойствие и комфорт за всички жители.
Жилището е завършено
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в комплекс „Олимп“ (Olymp) с гараж – отлична инвестиция на 300 м от плажа
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас
Стилен и функционален двустаен апартамент с обща площ от 63.15 кв. м., разположен на първи етаж в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас – комплекс „Олимп“ (Olymp). Имотът е с източно изложение, което осигурява приятна естествена светлина през по-голямата част от деня и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 296 €/м2) (4 490,82 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Продажба
ново
Нов жилищен комплекс в ж.к. Изгрев, Бургас
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Апартаменти с гледка към парк и отлична градска локация
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в централната част на ж.к. Изгрев – един от най-желаните и динамично развиващи се квартали на Бургас. Локацията съчетава удобството на изградената градска инфраструктура с усещането за простор, зеленина и спокойствие.
Сградата
от 138 790 €(от 271 449,65 лв.)
(1 830 - 2 013 €/м2)(3 579,17 - 3 937,09 лв./м2)Площ: 0.00 - 137.43 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в комплекс Sunflower в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл, функционално разпределен апартамент с красива гледка към басейна и зелената паркова зона
Двустаен апартамент, съчетаващ спокойствие, пространство и светлина, разположен в северната част на престижния морски курорт Слънчев бряг, на 600 м от плажа.
Имотът впечатлява с комфортна атмосфера, функционално разпределение и усещане за простор. Жилището е разположено на 4/5
88 100 €(172 308,62 лв.)
(1 377 €/м2) (2 692,32 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Атрактивен парцел с впечатляващ потенциал, разположен на първа линия море в местност Кротиря – една от най-перспективните и динамично развиващи се зони между Поморие и Ахелой.
Имотът е с площ от 9 004 кв. м. и предлага рядката възможност за реализация на проект в
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)(без ДДС)
(230 €/м2) (449,64 лв./м2)Площ: 9 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Модерен жилищен проект в ж.к. Славейков, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Съвременни двустайни и тристайни жилища, и мезонети с отлична локация и висок клас изпълнение
Представяме ви нов жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Славейков. Локацията съчетава удобство, отлична инфраструктура и бърз достъп до всички ключови точки на града.
Сградата е позиционирана на мястото на бившата „Деметра“ и се
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 200 - 2 000 €/м2)(2 347 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 74.62 - 314.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 96 585 €(от 188 903,84 лв.)
(1 377 - 1 550 €/м2)(2 693,18 - 3 031,54 лв./м2)Площ: 66.61 - 101.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 600 м
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба напълно обзаведени апартаменти в модерен жилищен комплекс, разположен в западната част на к.к. Златни пясъци, в непосредствена близост до красива широколистна гора и само на няколко метра от автобусна спирка.
Комплексът работи целогодишно и предлага
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 - 1 850 €/м2)(1 955,83 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг