Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 18
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 2.9 км
Автентична механа в центъра на Каварна
гр. Каварна
Заведение в традиционен български стил с готова концепция за бизнес в Каварна
Представяме за продажба заведение с характер и атмосфера – механа, разположена в самия център на Каварна. Локацията е изключително удобна и комуникативна, с постоянен поток от хора и лесен достъп, което създава отлични условия за развитие на успешен ресторантьорски
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Комуникативен регулиран парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с жилищен проект с отлична локация на 400 м от централния плаж
Предлагаме за продажба атрактивен регулиран парцел, разположен в една от най-предпочитаните части на град Бяла, само на около 400 метра от централния плаж. Локацията съчетава удобството на близостта до морето с добре развита градска среда.
Имотът се намира в урбанизирана зона,
105 000 €(205 362,15 лв.)
(233 €/м2) (456,36 лв./м2)Площ: 450.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в района на южния плаж на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с морска гледка и възможност за инвестиция в морски курорт с потенциал за развитие
Предлагаме за продажба просторен парцел, разположен в курортната зона, над най-просторния плаж в град Бяла, над Прокуратурата, в близост до ресторанти и супермаркет. Парцелът гарантира морска гледка поради неговото разположение на височина спрямо предходните парцели.
Парцелът
110 000 €(215 141,30 лв.)
(75 €/м2) (145,86 лв./м2)Площ: 1 475.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Урбанизиран поземлен имот с идеен проект
гр. Созопол
Урбанизиран парцел в район Мапи, до къмпинг Каваци и гр. Созопол
Представяме за продажба урбанизиран поземлен имот, разположен в района Мапи – Каваци, в близост до Созопол – една от най-предпочитаните локации по Южното Черноморие.
Имотът представлява обединение от пет самостоятелни урегулирани поземлени имота, които се предлагат като
375 000 €(733 436,25 лв.)
(142 €/м2) (276,77 лв./м2)Площ: 2 650.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-2%
ново
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Външно паркомясто за продажба с отлична локация близо до главен път
гр. Варна , кв. "Виница"
Паркомясто на 150 метра от пътя Виница – Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба паркомясто, разположено в нова сграда в района между квартал Виница и курорта Св. Св. Константин и Елена, само на около 150 метра от главния път. Локацията е изключително удобна и с лесен достъп, което прави имота подходящ както за собствени нужди, така и
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Търговско помещение с офис обзавеждане в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Хотел Берлин
Готов бизнес имот с отлична видимост в оживен район с постоянен поток от хора
Предлагаме за продажба напълно оборудвано търговско помещение, разположено в един от най-предпочитаните курорти по Южното Черноморие – Свети Влас, в непосредствена близост до хотел „Берлин“ и едва на 100 м от плажа.
Имотът е позициониран на комуникативно място с целогодишен
215 000 €(420 503,45 лв.)
(2 048 €/м2) (4 004,79 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Парцел на 400 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Отлична възможност за строителство на ваканционен или целогодишен дом
Предлагаме за продажба парцел, разположен само на 400 метра от плажа в Бяла, област Варна – спокоен морски град, предпочитан както за почивка, така и за целогодишно живеене.
Имотът е с правилна форма и се намира в регулация, с налични вода и канализация на улицата. За
Наем
Лукс
Плаж на 100 м
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие
гр. Поморие
Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Предлагаме под наем четиристаен апартамент, разположен в близост до плажа (100 м) в гр. Поморие. Имотът е напълно обзаведен и оборудван, като се отдава за летните месеци.
Жилището е с площ от 100 кв.м и разполага с функционално разпределение:
• две спални
• просторен хол
•
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 139 900 €(от 273 620,62 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 63.32 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел с морска панорама на близо до плаж Каваци
гр. Созопол
Отлична възможност за ваканционен проект в района на Созопол
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 749 кв. м., разположен в местността Синетудис, в близост до гр. Созопол – район, който се утвърждава като предпочитана дестинация за ваканционни имоти и инвестиции край морето.
Парцелът се намира само на около 5 минути пешеходно
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Имот за строителство на къща в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с комуникации и пешеходен достъп до плажа
Парцел с партиди за ток и вода, находящ се на асфалтова, тиха улица в морския град Бяла, област Варна.
Парцелът (582 кв.м.) е подходящ за изграждане на нова къща с две паркоместа в двора и централна локация до магазини и супермаркети, на пешеходно разстояние до плажа (800 м),
Продажба
Инвестиционен парцел до магазин Джъмбо в Бургас
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Земеделска земя с отлична локация и потенциал за бизнес развитие
Предлагаме за продажба атрактивен поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в местност „Дванадесетте“, в непосредствена близост до магазин JUMBO и главния път Бургас – София път.
Имотът се намира на вътрешен път с удобен достъп и отлични транспортни връзки, което го
340 000 €(664 982,20 лв.)
(26 €/м2) (51,18 лв./м2)Площ: 12 992.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
За частни лица
Плаж на 800 м
Компактен двустаен апартамент в гр. Бяла, на 800 м от плажа
гр. Бяла (Варна)
Жилище за ремонт в комплекс с басейн и озеленен двор
Предлагаме за продажба компактен двустаен апартамент, разположен в малък и уютен комплекс в гр. Бяла, само на 800 метра от плажа.Без такса поддръжка.
Имотът се намира на 3-ти етаж в 5-етажна сграда с асансьор и Акт 16, и предлага спокойна среда с озеленен двор, басейн и зона
45 000 €(88 012,35 лв.)
(696 €/м2) (1 361,37 лв./м2)Площ: 64.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Урегулиран парцел в Каварна
гр. Каварна , гр. Добрич
Парцел с проект за фамилна къща
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ 718 кв.м, разположен в тиха и спокойна част на гр. Каварна, с бърз достъп до центъра и морето.
Парцелът е равен, с правилна правоъгълна форма и лице на път от 18 метра, което го прави изключително подходящ за реализиране
Продажба
изгодно
Плаж на 5 км
Парцел в регулация в село Божурец на 3 км. Каварна
с. Божурец , гр. Добрич
Парцел за строителство на 5 км от плажа
Предлагаме за продажба урегулиран парцел, разположен в с. Божурец – само на 3 км от гр. Каварна и на около 5 км от плажа.
Имотът е с площ от 1619 кв.м и разполага с лице на път от 43 метра, което осигурява отлични възможности за застрояване и достъп.
Парцелът попада в
Продажба
Парцел за инвестиции с удобен достъп до плаж Каваци
гр. Созопол
Горски парцел с хубава локация и гледка море на асфалтов път
Атрактивно предложение за покупка на горски парцел с площ от 2772 кв.м. с отлична локация в гр. Созопол едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж Каваци.
Имотът е разположен на асфалтов път, на 20 м от електричество и вода. Разкрива прекрасна гледка към гора и морето.
249 000 €(487 001,67 лв.)
(90 €/м2) (175,69 лв./м2)Площ: 2 772.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Офис под наем на минути от Морската градина и центъра на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Офис с отлично разпределение в бизнес сграда
Функционален и светъл офис под наем с отлична локация в красивия и добре развит морски град Бургас. Имотът е част от добре поддържана, бизнес сграда с асансьор и охрана. Намира се до главен булевард в централна част на града на 2 минути пешеходно разстояние от Морската градина и
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)(без ДДС)
(9,03 €/м2) (17,66 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас