Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Двустаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе. Локацията е отлично балансирана между градска динамика и зелена среда, в непосредствена
101 730 €(198 966,59 лв.)
(1 381 €/м2) (2 701,15 лв./м2)Площ: 73.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент във Винярдс СПА Ризорт/ Vineyards SPA Resort
Близо до гр. Ахелой , гр. Каблешково
Уютно обзаведен ваканционен дом със собствен двор на 2 км от плажа
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент със собствено дворно място, разположен в престижния комплекс Vineyards SPA Resort, в близост до град Ахелой. Имотът съчетава комфорт, спокойствие и отлични условия за почивка или целогодишно живеене, като същевременно предлага и
64 500 €(126 151,04 лв.)
(1 041 €/м2) (2 036,67 лв./м2)Площ: 61.94 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Просторно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент
гр. Черноморец
Голям имот „до ключ“ в затворен комплекс с удобства в гр. Черноморец
Предлагаме за продажба просторно студио с площ 86 кв.м, разположено в затворен комплекс в Черноморец. Имотът предоставя отлична възможност за преустройство в двустаен апартамент, благодарение на просторната площ и функционално разпределение.
Жилището е завършено „до ключ“ – с
112 300 €(219 639,71 лв.)
(1 306 €/м2) (2 553,95 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-2%
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
157 000 €161 000 €307 065,31 лв.314 888,63 лв.
(2 309 €/м2) (4 515,67 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
154 000 €(301 197,82 лв.)
(2 750 €/м2) (5 378,53 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Уютен апартамент в комплекс с басейн и зелени площи в Свети Влас
гр. Свети Влас
Функционален двустаен имот за целогодишно ползване до морето
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в спокоен и отлично поддържан комплекс в гр. Свети Влас, разположен на приблизително 250 метра от плажа. Локацията съчетава близост до морето, зеленина и тишина – среда, която е все по-предпочитана както за ваканционен имот, така и за
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 249 €/м2) (2 441,91 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Анита с басейн
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище с приятна гледка и удобства, на 200 м от плажа
Светло и функционално жилище с красива гледка, разположено в поддържан затворен комплекс (2011) с басейн, фитнес и контролиран достъп – отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.
Двустайният апартамент с площ 66 кв.м. съчетава удобство,
102 650 €(200 765,95 лв.)
(1 556 €/м2) (3 043,75 лв./м2)Площ: 65.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг