Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Добре поддържан градски имот с обзавеждане и комуникативна локация близо до пазар
Представяме на вашето вимание просторен имот с комуникативна локация в центъра на Велико Търново, на пет минути от пазара.
Апартаментът (101 кв.м) е разположен на 3/4 етаж в добре поддържан блок, като се разпределя между:
• Коридор
• Четири стаи
• Кухненски бокс
• Баня
•
154 500 €(302 175,74 лв.)
(1 530 €/м2) (2 991,84 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-7%
Многостаен апартамент в района на Баня Пиперка
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с три спални за ремонт близо до центъра на града
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с три спални, отделен кухненски бокс, хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на четвърти етаж в 5-етажна сграда без асансьор и ремонтиран покрив,
140 000 €150 000 €273 816,20 лв.293 374,50 лв.
(1 207 €/м2) (2 360,48 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 99 782 €(от 195 156,63 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 69.29 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Мезонет в топ комплекс до Ловен парк в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Луксозен апартамент в сграда с номинация за Сграда на годината 2022 г
Търсите безкомпромисно качество, лукс и топ локация в столицата до Борисова градина и Ловен парк? Вижте този имот! Луксозен мезонет в VMV Residence в кв. Дианабад.
Комплекс с изключително модерна визия, номиниран за Сграда на годината за 2022 г. в категория за обекти с РЗП над
743 942 €(1 455 024,08 лв.)
(2 318 €/м2) (4 532,79 лв./м2)Площ: 321.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Мезонет
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен мезонет в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Атрактивен имот до Районния съд
Предлагаме за продажба хубав, изпълнен с естествена светлина апартамент - мезонет 205 кв.м. на 4-ти и 5-ти етаж в нова жилищна сграда.
Имотът е с разрешително за офис и е ситуиран в идеалния център на град Велико Търново, до Районния съд.
Мезонетът разполага с електрическо
246 000 €(481 134,18 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 4
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Просторен апартамент на Колхозен Пазар във Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Комуникативно многостайно жилище близо до Катедралата и Колхозен пазар
Южен четиристаен апартамент с прекрасен изглед към Аспаруховия мост и с комуникативна локация във Варна, близо до центъра на града, на 5-6 минути от Катедралата, до супермаркет, главна автобусна спирка в двете посоки на града, медицински център, полицейски участък, бул. Христо
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(4,18 €/м2) (8,18 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Четиристаен апартамент в историческа сграда с морска гледка
гр. Бургас , кв. "Център"
Апартамент в сграда обявена за културно наследство
Представяме ви рядка находка на пазара на недвижими имоти в Бургас – четиристаен апартамент, разположен на последния етаж в една от емблематичните исторически сгради в идеалния център, построена през 1913 г. и обявена за културно наследство. Локацията е безкомпромисна – само на
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 693 €/м2) (3 311,58 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Предлагаме за продажба просторен многостаен имот, разположен в Поморие, на 600 м от плажа, съчетаващ функционалност, гъвкавост и отлична инвестиционна стойност. Жилището е организирано на две нива и на практика включва два самостоятелни апартамента, което го прави идеално решение
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,42 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен апартамент с три спални на първа линия до яхтеното пристанище "Марина Диневи"
гр. Свети Влас
Обзаведено жилище с джакузи и невероятна гледка към морето
Предлагаме за продажба луксозно обзаведен апартамент в престижния комплекс "Манастира 2", разположен на абсолютна първа линия до морето и само на крачки от яхтеното пристанище "Марина Диневи". Апартаментът се отличава с впечатляваща морска панорама, просторна тераса с джакузи и
400 000 €(782 332 лв.)
(2 923 €/м2) (5 717,55 лв./м2)Площ: 136.83 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Жилище с красива гледка в предпочитан квартал на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Акация"
Просторен апартамент с гараж и няколко прилежащи помещения
Имаме удоволствието да ви представим отличен имот – просторен апартамент с гараж и допълнителни помещения, разположен в един от най-предпочитаните квартали на град Велико Търново – кв. Акация. Районът е добре уреден, с бърз достъп до центъра, много зелени площи, училища, детски
205 000 €(400 945,15 лв.)
(1 767 €/м2) (3 456,42 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Плаж на 1.2 км
Многостаен апартамент в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , Екшън Аквапарк Слънчев Бряг
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с 3 спални, гледка към курорта в жилищна сграда без такса поддръжка. Имотът е подходящ, както за постоянно живеене, така и за отдаване под наем, предвид удобната локация с всички предимства, които се намират в района. Намира се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(869 €/м2) (1 699,65 лв./м2)Площ: 126.58 м2 Етаж: 4
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Висок клас строителство до Аквапарк Санкт Петербург в кв. Кършияка
Нова жилищна сграда висок клас строителство в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства. Дата на завършване -
от 137 373 €(от 268 678,23 лв.)
(1 201 - 2 134 €/м2)(2 348,95 - 4 173,74 лв./м2)Площ: 83.38 - 396.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Просторен пентхаус на две нива с 3 спални и тераса с прекрасна морска панорама в луксозния затворен комплекс Ла Мер / La Mer, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж
980 000 €(1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2) (3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен многостаен aпартамент в морски курорт Свети Влас
гр. Свети Влас
Прекрасен имот с премиум обзавеждане и впечатляващ дизайн на 50 м от морето
Предлагаме за продажба изключителен многостаен имот, формиран от два обединени апартамента, разположен само на 50 метра от морския бряг в престижния курорт Свети Влас. Имотът е създаден за клиенти, които ценят пространството, високото качество на изпълнение и елегантния, завършен
321 000 €(627 821,43 лв.)
(2 076 €/м2) (4 059,63 лв./м2)Площ: 154.65 м2 Етаж: 3
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Апартаменти, гаражи и паркоместа с комуникативна локация в Пловдив
Нов жилищен проект в кв. Гагарин, в близост до парк „Рибница“, супермаркет „Кауфланд“, МБАЛ „Св. Иван Рилски“, до училища и детски градини и ключовите булеварди „България“ и „Васил Левски“ в Пловдив.
Отлична сграда, чието завършване и планирано за началото на 2027
от 106 500 €(от 208 295,90 лв.)
(1 303 - 1 669 €/м2)(2 548,45 - 3 264,28 лв./м2)Площ: 71.12 - 203.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Многостаен апартамент в к-с Възраждане в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Многостаен апартамент на пешеходно разстояние от ул. Александровска
Представяме Ви отлична възможност за покупка на многостаен апартамент, разположен в един от най-търсените жилищни квартали на гр. Бургас – комплекс „Възраждане“. Имотът се намира на спокойно място, на пешеходно разстояние от ул. „Александровска“ и централната градска част, като
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Христо Смирненски с акт 14
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
9-етажна сграда с разнообразни по разпределение и изложение двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти
Апартаменти е нова, жилищна сграда с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия с красиво аранжиран вътрешен двор. Концепцията е вдъхновена от стремежа за създаване на комфортна и балансирана градска среда. Изисканата му елегантност, лукс и високото ниво на изпълнение
от 110 400 €(от 215 923,63 лв.)
(1 546 - 1 607 €/м2)(3 023,71 - 3 143,02 лв./м2)Площ: 68.89 - 138.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Прекрасен мезонет в кв. Лозенец с панорамна гледка към Южен парк
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен четиристаен апартамент с простор, естествена светлина и престижна локация
Търсите нов дом в един от най-желаните райони на столицата, съчетаващ зеленина, простор и удобства? Представяме ви впечатляващ мезонет в кв. Лозенец – на метри от Южен парк, с лесен достъп до бул. „Арсеналски“ и в близост до Плувен басейн Спартак.
Жилището е разположено в
800 000 €(1 564 664 лв.)
(3 704 €/м2) (7 243,81 лв./м2)Площ: 216.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие
гр. Поморие
Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
Предлагаме за продажба многостаен апартаменти с Акт 16 в сърцето на Стария град на Поморие, в непосредствена близост до пешеходната зона и разкошната крайбрежна алея на морския град. Поморие е разположен на около 20 км северно от Бургас и на около 18 км южно от Обзор. Разделен е
178 200 €(348 528,91 лв.)
(1 503 €/м2) (2 939,44 лв./м2)Площ: 118.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Промо
Модерен комплекс с 4 блока съчетаващ удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Жилища с 1, 2, 3 спални и студиа в нов комплекс на бул. Северен в кв. Гагарин
Твоят дом те очаква в комплекс, който се отличава с модерна архитектура, просторни апартаменти, осигуряващи комфорт и високо качество на живот.
Ако сте мечтали да живеете на комуникативно място с модерна инфраструктура, до всички удобства тогава определено трябва да
от 56 351 €(от 110 212,98 лв.)
(988 - 1 508 €/м2)(1 932,36 - 2 949,39 лв./м2)Площ: 47.79 - 237.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Обзаведен апартамент с три спални в района на Гранд Мол Варна
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Жилище в добре поддържана сграда на комуникативно място до ежедневни удобства
Предлагаме за продажба просторен апартамент в добре поддържана сграда в района на Гранд Мол Варна. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 083 €/м2) (4 074,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Трапезица Резидънс - нов жилищен комплекс с прекрасни гледки в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Студиа, жилища с 1, 2 или 3 спални с лесен достъп до централните части на Бургас
Трапезица Резидънс – новаторски проект със смесено предназначение, който задава висок стандарт на съвременното градско строителство в Бургас. Това е топ локация и отлична възможност за покупка на жилище в комплекс, който съчетава модерна архитектура, функционалност и
от 81 504 €(от 159 407,97 лв.)
(1 650 - 2 837 €/м2)(3 227,12 - 5 548,69 лв./м2)Площ: 42.89 - 138.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен имот за инвестиция с топ локация в кв. Борово
гр. София , кв. "Борово"
Два модерно обзаведени мезонета с възможност за покупка на гараж
Предлагаме на вашето внимание интересен и рядко срещан имот в един от предпочитаните южни райони на София – кв. Борово. Имотът представлява два мезонета с общ вход, функционално организирани така, че да осигуряват удобство както за едно по-голямо семейство, така и за две отделни
480 000 €(938 798,40 лв.)
(2 525 €/м2) (4 938,45 лв./м2)Площ: 190.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 335 €/м2) (2 611,73 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско