Тук ще намерите нашата селекция на платени обяви на имоти в морски курорти. Предлагаме изгодни платени оферти на ваканционни имоти на морето, на парцели на морския бряг и близо до него, на къщи и вили и на търговски обекти, където можете да развиете вашия бизнес на морето.
В момента имате отлична възможност да закупите или наемете имот на морето на много ниска цена, каквато преди 1-2 години не сме и помисляли, че можем да ви предложим. Разгледайте нашите предложения и ако не можете да намерите това, което търсите свържете се с нас, ние ще ви предложим още атрактивни оферти.
Платени обяви на имоти в морски курорти за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ЕксклузивноХит
Лукс
AMur Gardens - висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини в Костинброд
Близо до гр. София , BILLA
Жилища с 1, 2, 3 спални - идеалният баланс между близост до София и спокойствието на малкия град
Домът, който наистина заслужавате!
AМur Gardens е повече от място за живеене – това е начин на живот, който съчетава комфорт, качество и удобства. Това е вашият дом – в малък град близо до динамиката на столицата. Инвестирайте в бъдещето си още днес!
Комплексът е с
от 105 043 €(от 205 446,25 лв.)
(1 670 - 2 218 €/м2)(3 266,24 - 4 338,03 лв./м2)Площ: 58.52 - 175.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Представяме ви Corner Park – нов ексклузивен жилищен комплекс в кв. Сухата река, разположен в един от най-перспективните райони на София, над гара Подуяне и на пешеходно разстояние от бул. „Мадрид“ и бул. „Ситняково“.
Проектът съчетава модерен градски дизайн, висок стандарт на
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 - 2 500 €/м2)(3 618,29 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Направете своя избор между функционално разпределени апартаменти с 1, 2 или 3 спални с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, близо до до бул. Сливница и ул. Братя Миладинови, бул. Христо Ботев, II МБАЛ, недалеч от метростанции Лъвов мост,
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 - 2 900 €/м2)(4 987,37 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Топ локация с изглед към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Сградата е решена 11 етажа с уникални апартаменти в 3 типа - двустаен, тристаен и четиристаен. За покупка се предлагат последните два магазина на
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)(без ДДС)
(3 356 - 4 189 €/м2)(6 563,77 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Самостоятелна търговска сграда в голямо и оживено село на 15 км от град Стражица
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Търговска сграда с мазе, веранда и дворно място
Представяме ви самостоятелна търговска сграда, разположена в голямо и оживено село с отличен достъп и инфраструктура – чудесна възможност за развиване на собствен бизнес на село или за инвестиция с добра възвръщаемост.
Имотът включва земя с площ от 730 кв.м., заедно с масивна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Продажба
ново
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Къща за гости с планинска панорама в с. Стоките
Близо до гр. Габрово , с. Стоките
Незавършен хотел с потенциал и живописна, тиха локация
Предлагаме за продажба къща за гости / хотел с панорамни гледки в с. Стоките в сърцето на Стара Планина. Населеното място е с постоянни жители, осигурен транспорт и отправна точка на многобройни туристически дестинации. Известно е с природните си забележителности, чист въздух и
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Наем
ново
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Масивна триетажна сграда с двор близо до ГКПП Лесово – отлична инвестиция
Близо до гр. Елхово , с. Бояново
Бивша административна сграда и фурна за хляб в село Бояново на 10 км от Елхово
Отлична инвестиционна възможност в село Бояново, разположено само на 34 км от ГКПП Лесово и на 10 км от общинския център Елхово. Районът е стратегически позициониран и предлага бърз достъп до границата с Турция, което прави имота подходящ както за производствена дейност, така и
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Действаща къща за гости в село Стойките край Пампорово
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Чудесен имот с красива панорама на 800 м от ски лифта и пистите
Работещ бизнес имот, разположен в китно селце в Южна България, в сърцето на живописните Родопи, само на 800 м от ски писти и лифта, на 5 км от планински курорт Пампорово, на 15 км от областния град Смолян, на 80 км от културната столица на страната - Пловдив. Друг плюс на
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Предлагаме за продажба търговско помещение със статут на хранителен магазин на партера на нова сграда с Акт 16 във Виница. Кварталът е разположен сравнително близо до центъра на град Варна (8 км), но в същото време, извън хаотичния му ритъм, на 3 км от Св. Св. Константин и Елена
419 000 €(819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2) (3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Почивна база на първа линия на язовир Искър
Близо до гр. София , с. Яз. Искър
Имот с бизнес потенциал, отлична инфраструктура и престижна локация
Предлагаме за покупка почивна база на първа линия на язовир Искър. Красивите околности привличат туристите с отлични условия за водни и ски спортове, разходки с лодка, водно колело или джет, катерене и други приятни дейности на открито. Регионът благоприятства практикуването на
Продажба
Лукс
Луксозен напълно обзаведен имот до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , гр. Елена
Изящен семеен хотел в изключително красивия Еленски Балкан
Представяме на вниманието Ви луксозен имот с внушително изискана визия, голяма площ земя. Прекрасен семеен хотел, отличаващ се с качествено строителство и с вкус изпипан интериор до най-малкия детайл. Имотът представлява функционираща къща за гости с три звезди, предоставяща
Продажба
Кафе-ресторант с две самостоятелни двуетажни къщи
Близо до гр. Априлци , с. Кръвеник
Селски имот за курортно-туристическа дейност с живописна локация близо до гр. Априлци
Кафе-ресторант с лятна градина, конферентна зала и две самостоятелни двуетажни къщи за курортно-туристическа дейност, с южно изложение, красива панорама и целогодишен достъп по асфалтов път, едва на 8 км от град Априлци.
Имотът е разположени върху терен с площ 1902 кв.м. като
Продажба
Модерно индустриално хале с мащабен терен до Плевен
Близо до гр. Плевен , с. Тотлебен
Стратегическа локация с директен достъп до главен път Плевен–Русе
Модерен индустриален имот с изключителен потенциал, разположен в района на с. Тотлебен, област Плевен – ключова точка с отлична логистика и бърз достъп до основни транспортни коридори в Северна България.
Имотът се отличава с впечатляващ мащаб – терен с площ от близо 35 дка, от
Продажба
Голяма административна и индустриална база в гр. Добрич – Промишлена зона Север
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Административна сграда, халета и промишлена сграда с отлична инфраструктура и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба мащабен индустриален имот, разположен в утвърдената Промишлена зона – Север на град Добрич. Локацията осигурява бърз достъп до главни булеварди, удобна връзка с всички части на града и добре развита инфраструктура, което прави имота изключително подходящ за
Продажба
Къща за гости тип хижа, разположена високо в полите на планината
Близо до с. Чифлик , с. Бели Осъм
Къща за гости с потенциал и невероятна гледка
Предлагаме ви просторна къща за гости, разположена на 900 м надморска височина, в близост до туристически маршрути под връх Козя Стена. Мястото е подходящо както за развитие на туристически бизнес, така и за почивка сред природата. Достъпът е по 2 км равен неасфалтов път, а
Продажба
Производствен цех за продажба в община Вълчи дол
с. Стефан Караджа
Функционирало производствено предприятие с двор и потенциал за развитие
Предлагаме за продажба производствено-преработвателно предприятие с обща застроена площ от 650 кв.м, разположено в село Стефан Караджа, община Вълчи дол, област Варна. Имотът се намира на около 45 км от град Варна и 23 км от Вълчи дол, с удобен целогодишен достъп и отлични
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-40%
Голяма сграда с обширен парцел в промишлена зона Север на гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Готов за развиване на дейност промишлен имот до главни булеварди и изградена инфраструктура
Изключителна възможност за инвестиция в индустриална зона на гр. Добрич!
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете промишлена сграда с площ от 10,600 кв.м., разположена върху парцел от 13,639 кв.м. в сърцето на промишлена зона Север в град Добрич. Сградата е с масивна
814 080 €1 356 800 €1 592 202,09 лв.2 653 670,14 лв.(без ДДС)
Площ: 10 600 м2 Двор: 13 639 м2
Тип на имота:
Промишлена сграда
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Част от сграда в идеалния център на Свищов
гр. Свищов
Имот с потенциал, предоставящ различни бизнес възможности
Представяме за продажба част от сграда в идеалния център на Свищов. Имотът е разположен на централния площад "Алеко" в града.
Площта му е 2000 кв.м., разпределени на два етажа. На част от първия етаж се помещава работещо нощно заведение.
Имотът е с високи тавани и
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 30 м
Уникален имот с мащаб и характер в Средец – само на 30 минути от Бургас
гр. Средец
Комбинация от спокойствие, природа и огромен потенциал за развитие в един наистина различен имот
Имаме удоволствието да Ви представим един наистина различен и впечатляващ имот, разположен в град Средец – с отлична локация, само на около 30 минути от центъра на Бургас и морето. Това е място, където живеете далеч от шума и динамиката на големия град, но същевременно достигате