Имоти с възможност за видео оглед по Skype, Viber или други онлайн платформи - страница 2
Лукс
Партерен тристаен апартамент с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно морско жилище в премиум жилищен комплекс от затворен тип на метри от к.к. Слънчев ден
Имаме удоволствието да представим за продажба партерен тристаен в премиум жилищен комплекс от затворен тип с Акт 16 25/06/2024 и функциониращ басейн, построен върху парцел с площ 8 500 кв.м. Разположен е само на минути от град Варна по булеварден път, с лесен достъп до всички
276 000 €(539 809,08 лв.)
(1 293 €/м2) (2 528,50 лв./м2)Площ: 213.49 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Триетажна къща с прекрасна гледка към борова гора във в.з. „Ярема“
Близо до гр. София , с. в.з. Ярема
Къща с пет спални, гараж, две паркоместа и богато озеленен двор
Ако и Вие мечтаете да живеете в просторна къща с прекрасна гледка, далеч от шума на забързания град, но и с бърз достъп до удобствата на столицата тази къща може да се окаже Вашият мечтан дом!
Еднофамилна, напълно обзаведена близо до София, във вилна зона „Ярема“ (парк
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с морска гледка в сграда ново строителство във Варна
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 110 кв.м. Имотът се радва на морска гледка, част от нов комплекс затворен тип в местност Ален Мак с басейн, спа център, получен Акт 16.
Жилището е без довършителни работи. Представлява дневен тракт с кухненски бокс, 2
149 700 €(292 787,75 лв.)
(1 361 €/м2) (2 661,71 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Тристаен апартамент в жилищна сграда пред Акт 15 в кв. Западен
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Жилище в нова сграда в близост до МОЛ Пловдив
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в сграда в напреднал етап на строителство в тих и престижен квартал, на пешеходно разстояние до МОЛ Пловдив, Парк Отдих и Култура, Младежки хълм и лесна комуникация до центъра и главната улица на Пловдив (10 мин с автомобил или
256 000 €(500 692,48 лв.)
(1 653 €/м2) (3 233,61 лв./м2)Площ: 154.84 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 1.5 км
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Търсите имот под наем в популярния ски курорт Банско? Имаме отлично предложение за вас – напълно обзаведено студио в затворен комплекс Сейнт Джон Хил/ St. John Hill в местността Свети Иван - изключително спокойно и тихо място, в близост до кабинковия лифт, центъра на града и
220 €/месец(430,28 лв./месец)
(6,02 €/м2) (11,77 лв./м2)Площ: 36.56 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Тристаен апартамент в комплекс без такса поддръжка в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Жилище в комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище близо до метростанция
Тристаен апартамент в „Линкълн Резидънс“ - семеен комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище. Комплексът е в процес на строителство с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през месец юни 2026 г. Изгражда се върху терен с панорамни гледки към Стара планина, Витоша и Люлин
211 000 €(412 680,13 лв.)
(2 505 €/м2) (4 899,44 лв./м2)Площ: 84.23 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 14 на ул. „Одрин“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Модерен дом с отлична локация до метро, парк и центъра на София
Двустаен апартамент в новострояща се сграда на ул. „Одрин“, разположен в изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“. Локацията осигурява бърз достъп до централната част на София, както и удобство в ежедневието с всичко
183 000 €(357 916,89 лв.)
(2 601 €/м2) (5 087,66 лв./м2)Площ: 70.35 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Работещ ресторант с жилищна част и двор на 8 км от гр. Пазарджик
Близо до гр. Пазарджик , с. Братаница
Готов бизнес с отлична локация и допълнителен жилищен потенциал
Напълно обзаведен и оборудван ресторант, разположен в с. Братаница, само на 8 км от гр. Пазарджик. Имотът съчетава успешно търговска част с разработен бизнес и жилищна зона, което го прави изключително атрактивен както за предприемачи, така и за семейства, търсещи имот с
Продажба
-5%
Просторен двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Напълно обзаведен и готов за нанасяне имот в модерна сграда, идеален за живеене или инвестиция
Представяме на вашето внимание завършен до ключ, просторен и светъл двустаен апартамент, разположен на първи етаж в нова, модерна сграда в престижния квартал Бриз – един от най-желаните райони на град Варна. Сградата е въведена в експлоатация през 2021 г., а имотът се предлага
190 000 €200 999 €371 607,70 лв.393 119,87 лв.
(2 923 €/м2) (5 717,04 лв./м2)Площ: 65.00 м2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент с паркомясто и южно изложение в нова сграда с Акт 16
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Жилище с една спалня близо до Лидл, Била, Кауфланд и Практикер
Отлично обзаведен двустаен апартамент в новопостроена, жилищна сграда с Акт 16. Всички ежедневни удобства са на пешеходно разстояние – детска градина, училище, поликлиника, аптека, хранителни магазини, спирки на обществените превозни средства и др. Сградата е завършена с
155 880 €(304 874,78 лв.)
(2 492 €/м2) (4 874,10 лв./м2)Площ: 62.55 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с гледка към морето в комплекс „Аргищ Палас“
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци
Представяме ви изключителен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в елегантен затворен комплекс на първа линия в к.к. Златни пясъци. Имотът съчетава комфорт, стил и перфектна локация – истинска находка по Черноморието.
Жилището е с площ от 83 кв. м, ситуирано на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(8,43 €/м2) (16,49 лв./м2)Площ: 83.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-23%
За частни лица
Сграда луксозно ново строителство в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Двустайни апартаменти до Стоматологичния факултет в гр. Пловдив
Предлагаме за продажба просторни и функционално разпределени двустайни апартаменти в новострояща се луксозна жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – до Стоматологичния факултет и на метри от Медицинския университет. Локацията е изключително
81 259 €105 480 €158 928,79 лв.206 300,95 лв.
(1 500 - 1 630 €/м2)(2 933,75 - 3 188 лв./м2)Площ: 50.16 - 70.32 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Обзаведено студио в комплекс „Фрегата“/ Fregata в Свети Влас
гр. Свети Влас
Ваканционен имот в комплекс с удобства на 200 метра от морето и плажа
Напълно обзаведено студио в комплекс „Фрегата“/ Fregata - модерен комплекс от ваканционни апартаменти, който се намира в централната част на изключителния курорт Свети Влас. Комплексът е разположен на изхода на яхтеното пристанище „Марина Диневи“ и едва на 100 метра от
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 941 €/м2) (3 796,13 лв./м2)Площ: 35.55 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна нова сграда
Представяме за продажба различни типове апартаменти в новострояща се 7-етажна сграда с Акт 16 и модерна архитектура в кв. Виница, с приятни озеленено околоблоково пространство.
Проектирани са едностайни, двустайни и тристайни жилища с панорамни прозорци и просторни стаи. Има
от 97 000 €(от 189 715,51 лв.)
(798 - 852 €/м2)(1 560,75 - 1 666,37 лв./м2)Площ: 113.89 - 161.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Урегулиран парцел за инвестиция в с. Хераково
с. Хераково
Земя с отличен инвестиционен потенциал на 20 км от центъра на София
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с отличен потенциал за развитие на бизнес, разположен на 12км от София и на 20км от центъра на столицата.
Имотът е равен, с правилна форма с площ от 2002 кв.м. До него се достига по неасфалтиран път, който е достъпен и през зимата.
Продажба
Лукс
Комплекс от къщи във Владая - стил и естетика в хармония с природата!
с. Владая , гр. София
Комплекс от къщи едва на 15 минути от динамиката на столицата
Стил и естетика в единство с природата.
Добре дошли там, където забързаният график и животът на „висока скорост“ спират и се превръщат в спокойствие и приятни мигове със семейството всичко, което ни прави истински щастливи! Този комплекс е създаден да върне естествения баланс
Продажба
Лукс
Просторен имот с прекрасна гледка към морето и шест спални на 7 км от Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Обзаведена къща на два етажа с дворно място в с. Топола
Атрактивен имот с перфектна, морска панорама в село Топола - тихо курортно селище, което през последните години претърпя бурно развитие със строежа на множество ваканционни комплекси с развлекателни и СПА центрове, превръщайки се в популярно туристическо средище с отлични
Продажба
Лукс
Мезонет в топ комплекс до Ловен парк в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Луксозен апартамент в сграда с номинация за Сграда на годината 2022 г
Търсите безкомпромисно качество, лукс и топ локация в столицата до Борисова градина и Ловен парк? Вижте този имот! Луксозен мезонет в VMV Residence в кв. Дианабад.
Комплекс с изключително модерна визия, номиниран за Сграда на годината за 2022 г. в категория за обекти с РЗП над
743 942 €(1 455 024,08 лв.)
(2 318 €/м2) (4 532,79 лв./м2)Площ: 321.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Мезонет
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен мезонет в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Атрактивен имот до Районния съд
Предлагаме за продажба хубав, изпълнен с естествена светлина апартамент - мезонет 205 кв.м. на 4-ти и 5-ти етаж в нова жилищна сграда.
Имотът е с разрешително за офис и е ситуиран в идеалния център на град Велико Търново, до Районния съд.
Мезонетът разполага с електрическо
246 000 €(481 134,18 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Двустаен апартамент на тиха улица в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда от 2016 г. с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Виница. Жилището е част от добре поддържана сграда от 2016 г. с асансьор, разположена на тиха и спокойна улица. Паркирането е свободно.
Имотът се намира на партерен етаж с площ 45.90 кв. м. Представлява входно антре, голям хол с кухненски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(1 786 €/м2) (3 494,08 лв./м2)Площ: 45.90 м2 Партер
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Вила за сезонно ползване в Банево
гр. Бургас , кв. "Банево"
Едноетажна къща с поддържана градина и лозе във вилна зона до парк
Ново предложение от пазара за недвижими имоти – едноетажна тухлена вила с много добра локация до парка във вилна зона Боровете на кв. Банево.
Площта от 20 кв.м. се разпределя между една стая и коридор за ремонт. Имотът е снабден с електричество и вода.
Дворното място (605
Продажба
За частни лица
Къща на 4 нива с двор близо до Пловдив
Близо до с. Марково , с. Марково
Обзаведен имот с жилищна част и производствена база
Търсите перспективен имот за развитие на успешен бизнес в близост до втория по големина град в нашата страна – Пловдив? Предлагаме Ви жилищен имот с производствена база с гледка към планината и град Пловдив в тих район с чист въздух.
Напълно обзаведена и оборудвана къща с цех
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Плаж на 2.5 км
Двуетажна къща с просторен двор и допълнителна постройка в м-ст Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведена къща, с превъзходна локация, на минути с кола до златист плаж
Имаме удоволствието да ви представим стилно обзаведена и напълно оборудвана двуетажна къща, разположена в една от най-предпочитаните и зелени зони край Варна – м-ст Ален Мак, само на 5 минути с кола до златистите плажове на Черно море и 15 минути до центъра на града. Имотът е
Продажба
Ексклузивно
Атрактивен парцел за еднофамилни къщи в местност „Смърдана“, Люлин
гр. София , кв. "Люлин 6"
Парцел с ток, вода и отлични параметри за строителство
Представяме на вашето внимание парцел с площ 3275 кв.м., разположен в местност „Смърдана“, квартал Люлин, в непосредствена близост до Тенис клуб Люлин 6.
Имотът е с Идентификатор: 68134.1102.927, попада в зона ЖМ3 със следните градоустройствени показатели:
• плътност на
495 000 €(968 135,85 лв.)
(151 €/м2) (295,61 лв./м2)Площ: 3 275.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Даниел Тонев
Старши брокер, София