Луксозни имоти за продажба и под наем - страница 5
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Жилищна сграда ROEL Residence с гарантиран доход в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно завършен и функциониращ комплекс с дългосрочни наематели, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба изключително атрактивен инвестиционен имот – жилищен комплекс ROEL Residence, разположен в престижния морски курорт гр. Свети Влас, само на около 500 метра от плажа. Имотът представлява напълно завършен, отлично поддържан и функциониращ комплекс, който се
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Луксозен двустаен апартамент в комплекс Централ Парк, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Модерно обзаведен, чисто нов апартамент с Акт 16
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните комплекси в Бургас – Central Park. Имотът съчетава модерна визия, комфорт и стратегическа локация, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за
189 900 €(371 412,12 лв.)
(3 113 €/м2) (6 088,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 14
ОТДАДЕН
Луксозен апартамент с впечатляваща покривна тераса под наем в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Дизайнерски обзаведен южен апартамент с панорамни гледки към Витоша и града
Представяме ви изключителен луксозен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Драгалевци, в подножието на Витоша. Имотът впечатлява с простор, светлина, внимание към детайла и внушителна тераса, която го отличава като рядко
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 237.78 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен тристаен мезонет в престижния квартал Мараша
гр. Пловдив , кв. "Мараша"
Новопостроено, модерно обзаведено жилище с панорама и южно изложение
Представяме ви луксозно обзаведен тристаен мезонет в луксозна новопостроена сграда в престижния квартал Мараша. Сградата се намира на тиха и спокойна улица, само на няколко минути пеша от Главната улица, УХТ – Пловдив, училища, детски градини и множество градски удобства.
259 000 €(506 559,97 лв.)
(1 919 €/м2) (3 752,30 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с Акт 16 до Парк-хотел Санкт Петербург
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Имот ново строителство в кв. Кършияка
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 102 кв.м. в нова сграда с магазини и паркоместа, разположена до хотел "Санкт Петербург", в кв. "Кършияка". Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия и перфектна
246 700 €(482 503,26 лв.)
(2 419 €/м2) (4 730,42 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Модерно жилище в предпочитан комплекс на 450 м до плажа
Просторен и светъл, напълно обзаведен двустаен апартамент за продажба, разположен пред олимпийския басейн на Green Paradise V и в близост до вътрешния хотелски басейн, ресторант и паркинг, едва на 450 м до плажа в гр. Приморско.
Апартаментът (62 кв.м.), северозападно
103 000 €(201 450,49 лв.)
(1 661 €/м2) (3 249,20 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Офис под наем в бизнес-комплекс клас „А“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Стилно бизнес помещение с уникална гледка, до метростанция "Дружба"
Стилен офис с комуникативна локация в изключителна бизнес-сграда клас „А“, разположена на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“ и метростанция “Цариградско шосе” (по-малко от 1 км), както и до спирки на редовния градски транспорт и само на 6 км от летище София.
Офисът
1 620 €/месец(3 168,44 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,48 лв./м2)Площ: 134.97 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 600 м
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Открийте перфектния баланс между лукс и удобство с този прекрасно обзаведен едностаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс само на 50 метра от магазин Лидл в курортния комплекс Свети Константин и Елена. Този модерен дом е идеален за тези, които търсят стил и
155 000 €(303 153,65 лв.)
(3 159 €/м2) (6 177,98 лв./м2)Площ: 49.07 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 335 €/м2) (2 611,73 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 200 м
Модерно обзаведен двустаен апартамент в Созопол
гр. Созопол
Ваканционен апартамент в предпочитан комплекс на 200 м до плаж Смокиня
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за нанасяне двустаен апартамент в затворен комплекс, състоящ се от три 4 и 5-етажни сгради с асансьори, проектирани в италиански стил, с обща площ 7700 кв.м. На разположение за собствениците и гостите са външен бар, красив
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 586 €/м2) (3 102,35 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-8%
Лукс
Прекрасен семеен дом на 5 км от центъра на гр. Тетевен
гр. Тетевен , Полатен
Обзаведена и реновирана приказна къща с веранда и панорама на брега на река
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание красив дом в перфектно състояние, на брега на река, само на 5 км от центъра на живописния Тетевен и едва на час и половина от София. Имотът съчетава лесен достъп до удобствата на града и магията на живот сред спокойствие и
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 126 900 €(от 248 194,83 лв.)
(1 799 - 16 344 €/м2)(3 518,54 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 225.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
Лукс
Плаж на 400 м
Обзаведен апартамент над яхтеното пристанище
гр. Созопол
Двустаен апартамент с веранда в Созопол
Предлагаме на вашето внимание този изключително уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в престижна сграда, намираща се само на няколко крачки от яхтеното пристанище в Созопол. Имотът е с площ от 67.80 кв.м и разполага с просторна веранда, от
140 000 €145 000 €273 816,20 лв.283 595,35 лв.
(2 090 €/м2) (4 086,81 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Просторно имение в района на гр. Каблешково
гр. Каблешково
Прекрасен имот с обзаведени къщи, голям двор и басейн с удобна връзка с морето
Предлагаме Ви впечатляващ имот, разположен в района на гр. Каблешково, съчетаващ спокойствие, простор и бърз достъп до морето и градската инфраструктура. Имотът предлага комфорт, самостоятелност и възможност както за целогодишно обитаване, така и за луксозен ваканционен дом или
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в Пирин Голф и Кънтри клуб
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Апартамент със западно изложение в квартал "Даунтаун" с гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание чисто нов апартамент с директна топла връзка до СПА-то и всички ресторанти в 5-звездния апарт-хотел „Пирин Голф & Кънтри Клуб” / Pirin Golf & Country Club с модерни съоръжения - игрища за футбол, волейбол, детски площадки, поляни, голф игрище, които
200 000 €(391 166 лв.)
(1 918 €/м2) (3 752,19 лв./м2)Площ: 104.25 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Наем
Лукс
Просторен офис под наем в София, район Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Първокласно офис пространство с голям паркинг и удобно местоположение
Предлагаме на вашето внимание офис пространство в кв. Полигона в София. Размерът на офисите може да варира от 100 кв.м. до 1 800 кв.м. на офис етаж. Разпределението зависи строго от нуждите на конкретния наемател и могат да се обзавеждат както отворени офиси, така и отделни стаи.
16 675 €/месец(32 613,47 лв./месец)(без ДДС)
(15 €/м2) (28,36 лв./м2)Площ: 1 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 4 км
Просторна частна къща с басейн до село Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , Вилна зона - Чолакова чешма
Напълно обзаведен дом с четири спални, собствен двор и басейн, готов за нанасяне или отдаване под наем
Предлагаме за продажба просторна двуетажна къща с частен басейн, разположена във вилната зона до село Кошарица – спокойно и живописно място, само на 3 км от Слънчев бряг. Имотът е отличен избор за хора, които търсят семейно убежище край морето, съчетаващо тишина, природа, чист
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс в сърцето на града – комфорт, сигурност и стил без компромиси
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Светли и просторни апартаменти с 1, 2 или 3 спални на комуникативно място в Бургас
Иновативен жилищен комплекс от ново поколение, който съчетава висок стандарт на строителство, престижна централна локация и интелигентни архитектурни решения, отговарящи на нуждите на съвременния човек. Това не е просто жилище – това е нова концепция за градски живот, където
от 123 708 €(от 241 951,82 лв.)
(1 700 - 2 839 €/м2)(3 324,91 - 5 552,60 лв./м2)Площ: 68.01 - 134.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Къща с пет спални, дворно място и джакузи с минерална вода в с. Баня
Близо до гр. Банско , с. Баня
Просторен имот с красиви гледки и удобна връзка с Банско и Разлог
Предлагаме ви уникална къща с прекрасна панорама, разположена в идиличното село Баня, известно със своите минерални извори. Имотът е проектиран с внимание към детайла и предлага луксозно жилище с модерни удобства и естествени материали.
Село Баня се намира в планински район на
Продажба
-16%
Ексклузивно
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Перфектното уединение - 3 къщи с огромен двор с дървета и лози
Близо до гр. Ябланица , с. Голяма Брестница
Имот с потенциал на 5 км от магистрала Хемус
Предлагаме за продажба изключителен имот, разположен върху 4 декара равен и слънчев терен, потънал сред лозя, овошки и тишина. Имотът е с благоприятно северозападно изложение, което разкрива спиращи дъха гледки към златистите залези всеки следобед – естествен фон за спокойствие и
Продажба
Лукс
Нов жилищен комплекс – модерна архитектура, комфорт и високо качество на изпълнение
гр. София , кв. "Дървеница"
Модерен проект с функционални жилища, качествено строителство и бърз достъп до всичко важно в София
Представи си дом, в който всяко пространство е създадено с мисъл за теб – това е мястото, което си търсил.
Нов жилищен комплекс в кв. Дървеница, който съчетава модерна архитектура, практични разпределения и надеждно изпълнение – проект, създаден с ясна визия за удобен и
от 110 588 €(от 216 291,33 лв.)
(2 200 - 2 755 €/м2)(4 302,83 - 5 388,31 лв./м2)Площ: 49.15 - 129.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Лукс
Обзаведен тристаен апартамент до Бул. Витоша в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Просторен имот на тиха улица в поддържана тухлена сграда с асансьор
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в самото сърце на София – локация, която предлага рядкото съчетание между абсолютна централност и спокойствие. Имотът се намира на тиха улица, позволяваща да се насладите на динамиката на града, без да правите
520 000 €(1 017 031,60 лв.)
(4 160 €/м2) (8 136,25 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Едноетажна къща в живописния Тревненски балкан
с. Черновръх , гр. Трявна
Обзаведена къща с две спални, дворно място и прекрасна гледка
Представяме ви едноетажна къща на 7 км от Трявна. С целогодишен достъп по асфалтиран път, това е идеалното бягство от суматохата на градския живот.
Без комисионна!
Имотът е разположена на 700 м. надморска височина с красива панорама и целогодишен достъп по асфалтов
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен двустаен апартамент край морето в гр. Ахелой
гр. Ахелой
Стилно обзаведен апартамент с панорама в затворен комплекс с модерна визия на първа линия
Днешното ни предложение включва модерен двустаен апартамент в гр. Ахелой, предлагащ хармонично съчетание между модерна архитектура, комфорт и усещане за морски уют. Разположен е в престижен район на града, само на минути от плажа (80 м) и на кратко разстояние от Слънчев бряг,
174 120 €(340 549,12 лв.)
(2 211 €/м2) (4 324,43 лв./м2)Площ: 78.75 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
Лукс
Плаж на 1.2 км
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Предлагаме под наем елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Чайка. Районът е известен със своята зелена среда, близостта до морето и удобния достъп до централната част на града.
Жилището се намира на 6-ти етаж в
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(11 €/м2) (21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort
гр. Поморие
Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Представяме на вашето внимание изцяло обзаведен и оборудван просторен двустаен апартамент в затворен комплекс Сънсет Ризорт Поморие. Хотелският комплекс е разположен на самия морски бряг. Плажната ивица е с дължина 1000 м, като частта пред хотела е около 400 м. Пясъкът е мек и
70 000 €(136 908,10 лв.)
(743 €/м2) (1 453,22 лв./м2)Площ: 94.21 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Четириетажна сграда с нескриваема морска панорама до детска градина, автобусна спирка, супермаркети
Предлагаме на Вашето внимание различни по големина апартаменти, с една или две спални, в бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница. Сградата е с три входа, четириетажна, с нескриваема морска панорама. Намира се в близост до детска градина, автобусна спирка,
от 101 500 €(от 198 516,75 лв.)
(1 353 - 1 947 €/м2)(2 646,24 - 3 808 лв./м2)Площ: 58.08 - 118.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен едностаен апартамент на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционален имот, подходящ за офис или живеене в емблематичната сграда Кошер
Предлагаме за продажба функционален имот със статут на офис, разположен в модерната сграда Кошер в София, близо до МБАЛ Света София, Резиденция Бояна, България мол.
Имотът се намира на четвърти етаж от единадесететажна сграда и предлага отлична възможност както за офис
230 000 €(449 840,90 лв.)
(4 423 €/м2) (8 650,79 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозно обзаведен двустаен апартамент в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Ново жилище с Акт 16 в затворен комплекс Каса Модерна
Разгледайте нашето предложение за покупка на нов, луксозно обзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каса Модерна с Акт 16, построен сред простор и спокойствие, с невероятна гледка към Родопите.
Апартаментът (обща площ – 80 кв.м., чиста площ – 70 кв.м.) е вътрешен и се
156 000 €(305 109,48 лв.)
(1 950 €/м2) (3 813,87 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив