Имоти на изгодни цени за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно
изгодно
За частни лица
Масивна триетажна сграда с просторен двор
Близо до гр. Шумен , с. Сини вир
Имот с бизнес потенциал на 36 км от гр. Шумен
Предлагаме уникален имот с множество възможности за бизнес и инвестиция, разположен извън селото, на главния път – в тих и спокоен район на 36 км от гр. Шумен.
Характеристики на имота:
• Масивна триетажна сграда с обща площ от 450 кв.м. (по 150 кв.м. на етаж).
• 16 стаи,
Продажба
изгодно
За частни лица
Производствен етаж в промишлена зона на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Топхане"
Просторен и функционален имот с готова инфраструктура за бизнес и отлична достъпност
Предлагаме за продажба втори етаж от масивна промишлена сграда, разположена в гр. Шумен, Промишлена зона – утвърден район за развитие на бизнес и индустриални дейности с удобен достъп в рамките на града.
Имотът е с застроена площ от 586 кв. м. и е част от пететажна сграда с
Продажба
-16%
изгодно
Къща с поддържан двор и камeнна ограда в центъра на хълмисто село
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора, недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме на вашето внимание очарователна къща с каменна ограда и поддържан двор в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града
Продажба
изгодно
Къща с кладенец в село Лесово
Близо до гр. Елхово , с. Лесово
Имот в тих район близо до границата с Турция
Предлагаме за продажба къща с двор и кладенец, разположена в с. Лесово – голямо и добре уредено село, намиращо се на около 26 км от Елхово и приблизително 40 км от Одрин.
Имотът включва едноетажна къща с площ от 66 кв.м, допълнена от мазе, като достъпът до жилището е по външно
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Функционално жилище с Акт 14 и отлична локация в развиващ се район
Двустаен апартамент в новострояща се сграда с очакван Акт 16 до края на 2026 г., разположен в кв. Южен – един от бързоразвиващите се райони на Пловдив. Локацията предлага баланс между спокойствие и удобство, с бърз достъп до градски транспорт, детски градини, супермаркети и
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 059 €/м2) (2 071,58 лв./м2)Площ: 75.53 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Плаж на 200 м
Стилен тристаен апартамент с отлична локация
с. Равда
Имот в комплекс със зелени площи и удобства, подходящ за живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба стилен и уютен тристаен апартамент, разположен в престижния комплекс Apollon – една от най-търсените локации по Южното Черноморие, между Равда и Несебър. Само на около 200 метра от плажа и на кратко разстояние от Аквапарк Парадайс, имотът съчетава
140 900 €(275 576,45 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,13 лв./м2)Площ: 87.37 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Имот с потенциал в с. Орешак - голяма къща с двор и градина
Близо до гр. Троян , с. Орешак
Къща с нужда от внимание с голям двор и градина дълга 50 метра
В една от най-търсените туристически дестинации в България – се разкрива възможност, която рядко достига до пазара. Районът не просто привлича туристи – той ги задържа. Съчетавайки природна идилия, културно наследство и постоянно нарастващ интерес към селския туризъм, Орешак се
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Просторно партерно помещение с лице към улица в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Многофункционален бизнес имот на метри от ул. „Александровска“ в гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторно търговско помещение с отлична локация в централната част на гр. Бургас – само на около 50 метра от пешеходната ул. „Александровска“, в район с постоянен поток от хора и отлична видимост.
Имотът е разположен на партерно ниво и е с площ от 153
Продажба
изгодно
За частни лица
Равен парцел в регулация за продажба в община Вълчи дол
Близо до гр. Варна , с. Стефан Караджа
Парцел с отличен потенциал за строителство в спокойно и уредено населено място
Предлагаме за продажба равен парцел в регулация, разположен в с. Стефан Караджа, община Вълчи дол – добре развит район с удобен достъп и спокойна жилищна среда.
Имотът е с площ от 1477 кв.м и се намира само на минута с автомобил от центъра на селото, в тиха част, заобиколена
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Двуетажна къща с голям двор и прекрасна гледка в село Стрелец
Близо до гр. Долна Оряховица , с. Стрелец
Имот за ремонт на 20 км. от Долна Оряховица и на 40 км. от Велико Търново
Представяме ви къща с голям потенциал, разположена в живописното село Стрелец на 20 км от Долна Оряховица и 40 км от Велико Търново. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и красиви природни гледки – идеално място за хора, които търсят спокойствие и връзка с
Продажба
изгодно
Къща с голям двор и спокойна локация в село Пчела, близо до Елхово
Близо до гр. Елхово , с. Пчела
Къща с равен двор в самия край на живописно село
Представяме имот за продажба в живописното село Пчела, разположено само на няколко минути от град Елхово. Районът е предпочитан заради красивата природа, чистия въздух и спокойствието, което предлага, без да се губи удобството на близостта до градски услуги.
Имотът включва
Продажба
изгодно
Очарователна традиционна къща в село близо до язовир Жребчево в полите на планина Средна гора
Близо до гр. Стара Загора ,
Имот в село обградено с красива природа, близо до СПА комплекси и река Тунджа
Предлагаме Ви характерна типична за района къща, разположена в село Елхово, в полите на северните склонове на планина Средна гора в район обграден красива природа, недалеч от язовир Жребчево (10 км) и река Тунджа. Уникална възможност да съхраните и запазите за себе си късче
Продажба
изгодно
Просторна къща с голям двор в предпочитано село
Близо до гр. Бургас , с. Горица
Готов за нанасяне имот с двор, механа и отлична локация на 30 минути от морето
Търсите нов дом в спокойно село с бърз достъп до морето и всички необходими удобства за ежедневието? Представяме ви поддържана и напълно завършена къща в с. Горица.
Имотът е разположен на метри от центъра на селото, което осигурява лесен достъп до магазини, услуги и транспорт,
Продажба
изгодно
Дворно място в центъра на село Знаменосец
Близо до гр. Стара Загора , с. Знаменосец
Парцел подходящ за жилищно строителство на 34 км от Стара Загора
Търсите място, където да създадете своя дом далеч от градския шум, но с удобен достъп до града? Представяме ви дворно място в централната част на с. Знаменосец – спокойно и живописно населено място, разположено на около 34 км от Стара Загора.
Имотът е с площ от 698 кв.м и
Продажба
-6%
Ексклузивно
изгодно
Резервиран
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в близост до метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилище на висок етаж с усвоени пространства и отлична локация в близост до 42 ОУ „Хаджи Димитър“ и спирка на градски транспорт
Предложение, което рядко се среща на пазара и съчетава съвременен дизайн, функционалност и качествено изпълнение. Апартамент, в който всеки детайл е премислен, а всяко пространство е усвоено с идея за максимален комфорт и уют.
Разположен в един от най-комуникативните райони на
139 500 €149 000 €272 838,29 лв.291 418,67 лв.
(2 823 €/м2) (5 520,81 лв./м2)Площ: 49.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
изгодно
Функционални апартаменти в кв. Меден рудник-зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Модерна жилищна сграда с магазини, подземен паркинг, иновативна детска площадка, дъбова горичка
Новострояща се жилищна сграда с 13 етажа и комуникативна локация в кв. Меден рудник-зона А, близо до супермаркети Кауфланд, Била, Лидъл и други магазини, бензиностанция, училища, поща, полицейски участък, МБАЛ Бургасмед, редица други ежедневни удобства и услуги, с бърз достъп до
от 46 350 €(от 90 652,72 лв.)
(1 053 - 1 073 €/м2)(2 059,49 - 2 098,61 лв./м2)Площ: 43.18 - 102.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с готов бизнес и уютен дом сред природата – само на 90 км от София
Близо до гр. Ябланица , с. Деветте дола
Зеленчукова ферма с 10 дка земя, модерна база и напълно обзаведена къща с 3 спални
Уникален имот в района на гр. Ябланица, с. Деветте дола, който съчетава готов работещ бизнес, комфортен дом и спокойствие сред природата – всичко това на само 90 км от София с бърз достъп по автомагистрала „Хемус“.
Това не е просто имот, а цялостно изграден и функциониращ
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Триетажна къща с двор и морска гледка близо до Шабла
Близо до гр. Шабла , с. Тюленово
Имот с уникално местоположение на живописния бряг на Тюленово
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание този прекрасен имот с уникално местоположение на морския бряг в района на село Тюленово, на 10 км от град Шабла. Подходящ е както за лично ползване, така и като бизнес инвестиция. Разкрива прекрасна гледка към морето, като се
Продажба
изгодно
Ски лифт на 700 м
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Nero, Пампорово
к.к. Пампорово
Необзаведен планински имот на 700 м от лифта Студенец
Двустаен апартамент с панорамна гледка в комплекс Nero, разположен в к.к. Пампорово – една от най-предпочитаните дестинации за туризъм и целогодишен отдих. Имотът се намира на 700 метра от ски лифта Студенец, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за
45 000 €(88 012,35 лв.)
(658 €/м2) (1 286,35 лв./м2)Площ: 68.42 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
-5%
изгодно
Дворно място на 28 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Ковач
Парцел със съборена стара къща в село Ковач
Представяме ви дворно място със съборена стара къща с площ 67 кв.м., разположена в тихо и живописно село, само на 30 км от град Стара Загора. Този имот е идеално място за бягство от градската суматоха, съчетавайки спокойствие, чист въздух и красива природа.
Допълнителни
6 200 €6 500 €12 126,15 лв.12 712,90 лв.
(5,02 €/м2) (9,82 лв./м2)Площ: 1 235.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
изгодно
Каменна къща с чисто нов покрив в спокойно село сред красива природа
Близо до гр. Стара Загора , с. Средно градище
Имот в предпочитано село близо до града и връзка с магистрала Тракия
Представяме Ви каменна къща с чисто нов покрив, разположена в живописното и спокойно село Средно Градище, между Стара Загора - 50 км и Пловдив - 70 км.
Районът е планински с много масиви от лавандула, лозя, съвсем близо до борова гора, с приятно усещане за спокоен прованс.
Продажба
изгодно
За частни лица
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Предлагаме за продажба просторен апартамент с три спални, кабинет, двор и паркомясто, разположен в кв. Бояна – един от най-предпочитаните и престижни райони на София, отличаващ се със спокойствие, зеленина и качествена жилищна среда. Имотът е отличен избор за семейство, което
267 900 €(523 966,86 лв.)
(1 688 €/м2) (3 302,03 лв./м2)Площ: 158.68 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
Ски лифт на 300 м
Обзаведен апартамент с две спални в комплекс Панорама / Panorama
к.к. Пампорово
Прекрасен тристаен апартамент до Пампорово - с. Стойките
Търсите уютен ваканционен имот сред природата на Родопите, в близост до ски писти и с невероятна гледка към боровите гори? Представяме ви напълно обзаведен апартамент с две спални, част от поддържания затворен комплекс „Панорама“ / Panorama – само на 300 м от лифта в с. Стойките
50 000 €(97 791,50 лв.)
(634 €/м2) (1 240,85 лв./м2)Площ: 78.81 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
изгодно
Бутикова сграда до НСА – последни апартаменти на промоционални цени
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен проект с вече заселени собственици в кв. Малинова долина
В кв. Малинова долина, на метри от Национална спортна академия, се предлага бутикова жилищна сграда с ограничен брой апартаменти, съчетаваща модерна визия, висок клас изпълнение и спокойна жилищна среда.
Локацията е една от най-предпочитаните в южните части на София, с бърз
от 157 920 €(от 308 864,67 лв.)
(2 708 - 3 478 €/м2)(5 296,39 - 6 802,38 лв./м2)Площ: 45.40 - 75.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 600 м
Просторно студио близо до пистите в Банско
гр. Банско
Студио в целогодишен комплекс със СПА център и външен басейн
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено в подножието на Пирин планина, в целогодишно работещия и отлично поддържан комплекс Green Life в гр. Банско. Имотът съчетава удобствата на модерен ваканционен комплекс с усещането за уют, спокойствие и чист
58 500 €59 900 €114 416,06 лв.117 154,22 лв.
(1 171 €/м2) (2 290,61 лв./м2)Площ: 49.95 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
гарантиран наем
Плаж на 200 м
Комфортен двустаен апартамент в комплекс „Бел Еър“ – Свети Влас
гр. Свети Влас
Светъл и уютен дом в поддържан комплекс, подходящ за живеене и инвестиция
Просторен двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен на висок партер (1 от 4 етажа) в модерния и отлично поддържан комплекс Belle Air в гр. Свети Влас. Имотът впечатлява със своята светлина, функционалност и спокойна атмосфера, съчетавайки комфорт и приятна гледка към
97 900 €(191 475,76 лв.)
(1 399 €/м2) (2 735,37 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Плаж на 150 м
Имот с три спални и две тераси в центъра на Несебър
гр. Несебър , к.к. Слънчев бряг
Просторен апартамент с отлична локация, функционално разпределение и висок инвестиционен потенциал
Предлагаме Ви впечатляващ тристаен апартамент с площ от 110 кв.м, разположен в сърцето на Несебър – в един от най-живописните и предпочитани райони на града, само на метри от пешеходната зона. Локацията съчетава история, атмосфера и удобства, като предлага едновременно динамика и
165 900 €(324 472,20 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,75 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Обзаведена къща на два етажа близо до морето в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Предлагаме за продажба имот, разположен в един от предпочитаните квартали на гр. Варна – Аспарухово. Районът се отличава със своята спокойна атмосфера, близост до морето и удобна връзка с централната част на града, което го прави подходящ както за постоянно живеене, така и за