Апартаменти за продажба - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-2%
ново
изгодно
Едностаен апартамент в нов модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Модерен едностаен апартамент в нов комплекс с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Функционален едностаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс, разположен в един от най-предпочитаните и перспективни райони на Пловдив – кв. Тракия. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Апартаментът
48 000 €49 000 €93 879,84 лв.95 835,67 лв.
(1 122 €/м2) (2 193,97 лв./м2)Площ: 42.79 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-8%
ново
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
170 000 €185 000 €332 491,10 лв.361 828,55 лв.
(1 227 €/м2) (2 399,96 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Едностаен апартамент с потенциал за преустройство в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище до Бизнес Парк и метростанция в един от най-търсените райони на столицата
Функционален едностаен апартамент с отличен потенциал за преустройство в двустаен, разположен в един от най-предпочитаните и добре устроени квартали на София – кв. Младост 4. Имотът се намира в близост до Бизнес Парк София, парк „Младост 4“, метростанция, училища, детски градини
140 000 €(273 816,20 лв.)
(2 959 €/м2) (5 786,48 лв./м2)Площ: 47.32 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
изгодно
Плаж на 3 м
Просторен четиристаен апартамент в комплекс Sunny Day 6
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Тънково
Светъл и уютен апартамент в затворен комплекс с басейни, спортни зони и зелени площи близо до к.к. Слънчев бряг
Просторен, светъл и уютен четиристаен апартамент, разположен в затворения комплекс Sunny Day 6 – спокойно и зелено място само на 3 км от плажа на Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорта на модерното ваканционно жилище с тишината и уюта на среда, далеч от шума на курорта, но в
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 009 €/м2) (1 972,99 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 2
За частни лица
Ски лифт на 8 км
Етаж от къща в центъра на град Разлог
гр. Разлог
Самостоятелен етаж от къща с панорамна гледка към Пирин планина
Просторен, светъл и полуобзаведен етаж от къща, разположен на тиха улица на крачки от центъра на град Разлог. Имотът впечатлява с уникална панорамна гледка към Пирин планина и купола на църквата „Свето Благовещение Богородично“, съчетавайки удобството на градската локация с
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в затворен комплекс в Приморско
гр. Приморско
Партерен ваканционен имот с балкон и отлични удобства, подходящ за лично ползване и отдаване под наем
Представяме на вашето внимание напълно обзаведено студио в Приморско, разположено в затворен комплекс с отлични удобства – чудесен избор както за собствено ваканционно ползване, така и като инвестиция с много добър потенциал за сезонно отдаване под наем.
Имотът е с площ от 47
57 000 €(111 482,31 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,96 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-14%
ново
За частни лица
Южен двустаен с уникална гледка към Копитото – Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременна архитектура, доказан инвеститор и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент на промоционална цена от 180 000 евро, разположен в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива неповторима панорамна гледка към Витоша и Копитото, която
155 000 €180 000 €303 153,65 лв.352 049,40 лв.
(2 454 €/м2) (4 800,53 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Предлагаме за продажба уютен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – до Морската градина, между ВИНС и Спортна зала. Локацията е централна, комуникативна и тиха, в близост до университети, заведения, градски транспорт и морето – идеална както за
219 000 €(428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2) (7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Представяме ви нов модерен жилищен проект в курортния град Поморие – едно от най-предпочитаните места за живеене и инвестиция по българското Черноморие.
Сградата е разположена в тих и спокоен район, който същевременно предлага отлична инфраструктура и удобства. Само на няколко
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 - 1 300 €/м2)(2 444,79 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 67.27 - 101.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 1.5 км
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в тухлена сграда, разположен в района на Нептун и Хуманитарната гимназия във Варна. Имотът се намира в добре устроен и предпочитан район на град Варна, който съчетава спокойствие с отлична комуникация до централната част на града. В
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 949 €/м2) (5 767,19 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент в Smart Tower до Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Луксозен апартамент с впечатляващи панорамни гледки и дизайнерско обзавеждане от най-висок клас
Имаме удоволствието да Ви представим изключителен тристаен апартамент в емблематичната луксозна сграда Smart Tower, разположена от източната страна на бул. „Черни връх“, непосредствено до Paradise Center и Южен парк. Локацията предлага перфектен баланс между динамиката на
1 000 000 €(1 955 830 лв.)(без ДДС)
(6 661 €/м2) (13 027,58 лв./м2)Площ: 150.13 м2 Етаж: 18
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 50 м
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Предлагаме на Вашето внимание стилен мезонет в престижния комплекс Саут Бей, разположен в квартал Аспарухово, гр. Варна. Комплексът е с контролиран достъп, видеонаблюдение, охрана 24/7, басейн и фитнес, осигуряващи спокойствие и комфорт за всички жители.
Жилището е завършено
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в комплекс „Олимп“ (Olymp) с гараж – отлична инвестиция на 300 м от плажа
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас
Стилен и функционален двустаен апартамент с обща площ от 63.15 кв. м., разположен на първи етаж в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас – комплекс „Олимп“ (Olymp). Имотът е с източно изложение, което осигурява приятна естествена светлина през по-голямата част от деня и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 296 €/м2) (4 490,82 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Светъл, просторен и изключително уютен двустаен апартамент, разположен в престижния апарт-хотел Mountain Paradise в гр. Банско. Имотът е с източно изложение и предлага спокойствие, уединение и приятна гледка към красиво озеленения вътрешен двор на комплекса.
Апартаментът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 001 €/м2) (1 958,18 лв./м2)Площ: 74.91 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в AMur Gardens в гр. Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Апартамент с Акт 14 във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Новопостроено жилище в модерния комплекс AMur Gardens до BILLA парк, гр. Костинброд – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от столицата София.
Жилището (обща площ - 65.54 кв.м., чиста площ - 54.99 кв.м. + общи части - 10.54 кв.м.) е
119 283 €(233 297,27 лв.)
(1 820 €/м2) (3 559,62 лв./м2)Площ: 65.54 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Представяме на вашето внимание преустроен двустаен апартамент в кв. Полигона, разположен в близост до медицински център, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, The Mall, Мегапарк и спирки на редовния градски транспорт. Апартаментът е с площ от 66 кв.м. и е разположен на 6/8 етаж в
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Изключително функционален и просторен имот, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Кючук Париж, в непосредствена близост до Автогара „Родопи“. Локацията предлага отлична градска инфраструктура и всичко необходимо за комфортен и спокоен
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 277 €/м2) (4 453,01 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, който е преустроен в тристаен с удобно разпределение и добро състояние. Намира се на 6-ти етаж в сграда ЕПК с асансьор. Апартаментът (обща площ: 66 кв.м.) предлага възможност за преустройство според вашите предпочитания и
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Продажба
ново
Жилище с отлична локация в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе
Ако търсите съчетание от комфорт, функционалност и спокойствие в добре устроен градски район – този имот е точно за вас.
Представяме ви светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен (шести) етаж в поддържана сграда с чудесно изложение север/юг.
113 750 €(222 475,66 лв.)
(1 750 €/м2) (3 422,70 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Нов жилищен комплекс в ж.к. Изгрев, Бургас
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Апартаменти с гледка към парк и отлична градска локация
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в централната част на ж.к. Изгрев – един от най-желаните и динамично развиващи се квартали на Бургас. Локацията съчетава удобството на изградената градска инфраструктура с усещането за простор, зеленина и спокойствие.
Сградата
от 129 785 €(от 253 837,40 лв.)
(1 690 - 2 013 €/м2)(3 305,35 - 3 937,09 лв./м2)Площ: 74.32 - 137.43 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас