Апартаменти за продажба - страница 4
Лукс
Плаж на 800 м
Елегантен тристаен апартамент в комплекс Nessebar Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Просторен имот с модерни удобства, подово отопление и отлична локация на 800 метра от плажа
Изключителен тристаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс в Слънчев бряг, който се отличава с простор и висококачествено изпълнение до най-малкия детайл. Имотът е изграден с материали от висок клас и предлага отлична шумо- и топлоизолация благодарение на двойните
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 848 €/м2) (3 614,03 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 800 м
Тристаен апартамент с паркомясто в кв. Сарафово, Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Обзаведен дом на крачки от плажа с удобства и готовност за нанасяне
Просторен тристаен апартамент с площ около 100 кв. м., разположен на трети етаж в нова сграда в един от най-предпочитаните морски квартали на Бургас – Сарафово. Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване, което го прави отличен избор както за лично обитаване, така и за
220 000 €(430 282,60 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,83 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в Пирин Голф & Кънтри Клуб / Pirin Golf & Country Club
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Изцяло обзаведен апартамент с камина в отличен комплекс до Банско
Представяме за продажба готов за нанансяне тристаен апартамент в целогодишно работещия Пирин Голф & Кънтри Клуб / Pirin Golf & Country Club, с модерни 5* съоръжения и работеща програма за отдаване на имотите под наем. Комплексът се простира на площ от 150 хектара с отлична
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 853 €/м2) (3 624,21 лв./м2)Площ: 94.44 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
-3%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Двустаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе. Локацията е отлично балансирана между градска динамика и зелена среда, в непосредствена
101 730 €(198 966,59 лв.)
(1 381 €/м2) (2 701,15 лв./м2)Площ: 73.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив