Апартаменти за продажба - страница 2
ново
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Светъл, просторен и изключително уютен двустаен апартамент, разположен в престижния апарт-хотел Mountain Paradise в гр. Банско. Имотът е с източно изложение и предлага спокойствие, уединение и приятна гледка към красиво озеленения вътрешен двор на комплекса.
Апартаментът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 001 €/м2) (1 958,18 лв./м2)Площ: 74.91 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в AMur Gardens в гр. Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Апартамент с Акт 14 във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Новопостроено жилище в модерния комплекс AMur Gardens до BILLA парк, гр. Костинброд – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от столицата София.
Жилището (обща площ - 65.54 кв.м., чиста площ - 54.99 кв.м. + общи части - 10.54 кв.м.) е
119 283 €(233 297,27 лв.)
(1 820 €/м2) (3 559,62 лв./м2)Площ: 65.54 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Представяме на вашето внимание преустроен двустаен апартамент в кв. Полигона, разположен в близост до медицински център, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, The Mall, Мегапарк и спирки на редовния градски транспорт. Апартаментът е с площ от 66 кв.м. и е разположен на 6/8 етаж в
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Изключително функционален и просторен имот, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Кючук Париж, в непосредствена близост до Автогара „Родопи“. Локацията предлага отлична градска инфраструктура и всичко необходимо за комфортен и спокоен
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 277 €/м2) (4 453,01 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, който е преустроен в тристаен с удобно разпределение и добро състояние. Намира се на 6-ти етаж в сграда ЕПК с асансьор. Апартаментът (обща площ: 66 кв.м.) предлага възможност за преустройство според вашите предпочитания и
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Продажба
ново
Жилище с отлична локация в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе
Ако търсите съчетание от комфорт, функционалност и спокойствие в добре устроен градски район – този имот е точно за вас.
Представяме ви светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен (шести) етаж в поддържана сграда с чудесно изложение север/юг.
113 750 €(222 475,66 лв.)
(1 750 €/м2) (3 422,70 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Нов жилищен комплекс в ж.к. Изгрев, Бургас
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Апартаменти с гледка към парк и отлична градска локация
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в централната част на ж.к. Изгрев – един от най-желаните и динамично развиващи се квартали на Бургас. Локацията съчетава удобството на изградената градска инфраструктура с усещането за простор, зеленина и спокойствие.
Сградата
от 138 790 €(от 271 449,65 лв.)
(1 830 - 2 013 €/м2)(3 579,17 - 3 937,09 лв./м2)Площ: 0.00 - 137.43 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Ваканционен апартамент с гледка към борови гори до ски лифта
Представяме за продажба напълно обзаведено и оборудвано студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м).
Апартаментът (обща площ – 48.99 кв.м., чиста площ – 42.6 кв.м.) се намира на четвърти етаж и е завършен с:
•
101 000 €(197 538,83 лв.)
(2 062 €/м2) (4 032,23 лв./м2)Площ: 48.99 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в комплекс Sunflower в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл, функционално разпределен апартамент с красива гледка към басейна и зелената паркова зона
Двустаен апартамент, съчетаващ спокойствие, пространство и светлина, разположен в северната част на престижния морски курорт Слънчев бряг, на 600 м от плажа.
Имотът впечатлява с комфортна атмосфера, функционално разпределение и усещане за простор. Жилището е разположено на 4/5
88 100 €(172 308,62 лв.)
(1 377 €/м2) (2 692,32 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Модерен жилищен проект в ж.к. Славейков, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Съвременни двустайни и тристайни жилища, и мезонети с отлична локация и висок клас изпълнение
Представяме ви нов жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Славейков. Локацията съчетава удобство, отлична инфраструктура и бърз достъп до всички ключови точки на града.
Сградата е позиционирана на мястото на бившата „Деметра“ и се
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 200 - 2 000 €/м2)(2 347 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 74.62 - 314.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 67 930 €(от 132 859,53 лв.)
(1 377 - 1 620 €/м2)(2 693,18 - 3 168,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 101.38 м2
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 600 м
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба напълно обзаведени апартаменти в модерен жилищен комплекс, разположен в западната част на к.к. Златни пясъци, в непосредствена близост до красива широколистна гора и само на няколко метра от автобусна спирка.
Комплексът работи целогодишно и предлага
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 - 1 850 €/м2)(1 955,83 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ във Варна Саут Бей/Varna South Bay
с. Аспарухово
Панорамен апартамент с гледка море и басейн в модерен комплекс до плаж и парк Аспарухово
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент с прекрасна морска панорама, разположен в луксозния комплекс от затворен тип „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay – един от най-предпочитаните комплекси на първа линия море във Варна.
Комплексът се намира в кв. Аспарухово, на
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 027 €/м2) (3 964,52 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна