Имоти за продажба - страница 5
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-10%
ново
Къща с голям двор и разрешение за изграждане на ФЕЦ
Близо до гр. Средец , с. Загорци
Селски имот с удобен достъп до морето и областния център Бургас
Предлагаме за продажба селски имот с просторен двор в Загорци – спокойно и живописно село, разположено в район с чист въздух и красива природа. Населеното място се намира на кратко разстояние от гр. Средец и областния център Бургас, както и с удобен достъп до морето.
Имотът е
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Селски имот с отлична транспортна достъпност в Дунавската равнина
Близо до гр. Левски , с. Стежерово
Едноетажна къща с двор и потенциал за реновиране близо до Плевен, Свищов, Левски и Белене
Предлагаме за продажба едноетажна къща с голям потенциал, разположена на главен път в спокойното и добре уредено Стежерово, в района на Дунавската равнина. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, чист въздух и спокойствие, без да се лишават от удобния достъп до
Продажба
ново
Двуетажна къща с голям двор в с. Кирилово
Близо до гр. Елхово , с. Кирилово
Имот с потенциал и здрава конструкция близо до Елхово
Представяме за продажба двуетажен имот, разположен в спокойно и добре развито село Кирилово, само на около 5 минути от Елхово – район с утвърден интерес както от български, така и от чуждестранни купувачи.
Имотът е в близост до центъра на селото, хранителен магазин и църква,
Продажба
ново
Прекрасна панорамна къща в с. Горица – уют, природа и море на минути разстояние
Близо до гр. Бургас , с. Горица
Модерен и стилно обзаведен дом с впечатляваща гледка, само на 20 минути от Несебър и Слънчев бряг
Изключително уютна и стилна къща, разположена в живописното село Горица – едно от най-предпочитаните места за живеене и почивка в района, съчетаващо спокойствие, чист въздух и бърз достъп до морето. Само за около 18–20 минути достигате плажовете на Слънчев бряг и романтичния
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Инвестиционен парцел с панорамна гледка в най-перспективния район на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел до отлична инфраструктура и с впечатляваща панорама към Царевец и Арбанаси
Представете си мащабен жилищен проект, разположен в сърцето на най-динамично развиващата се и перспективна част на Велико Търново – квартал Зона Б. Този парцел с площ от 4 824 кв. м. не е просто терен, а стратегическа инвестиционна възможност с изключителен потенциал за
650 000 €(1 271 289,50 лв.)
(135 €/м2) (263,53 лв./м2)Площ: 4 824.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Резервиран
Каменна къща с нов покрив и поддържан двор в село в полите на планина Средна гора
Близо до гр. Стара Загора , с. Изворово
Имот в спокойно и живописно село близо до града и пътна връзка с магистрала Тракия
Представяме ви нашето ново предложение за покупка на автентична каменна къща, типична за района, разположена в спокойното и живописно село Изворово. Имотът е заобиколен от красива природа, в подножието на южните склонове на Средна гора, сред лавандулови полета, лозови масиви и
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Почивна база на първа линия на язовир Искър
Близо до гр. София , с. Яз. Искър
Имот с бизнес потенциал, отлична инфраструктура и престижна локация
Предлагаме за покупка почивна база на първа линия на язовир Искър. Красивите околности привличат туристите с отлични условия за водни и ски спортове, разходки с лодка, водно колело или джет, катерене и други приятни дейности на открито. Регионът благоприятства практикуването на
Продажба
ново
Лукс
Луксозна възрожденска резиденция със СПА зона и панорамен двор
Близо до гр. Банско , с. Ковачевица
Ексклузивен имот с инвестиционен потенциал и близост до Банско
Представяме изключителен имот от висок клас, разположен в сърцето на архитектурния резерват Ковачевица – едно от най-автентичните и ценени места в България, известно със своята запазена възрожденска атмосфера, каменна архитектура и уникална природна среда.
Това, което прави
Продажба
ново
Двуетажна къща с двор и гараж в гр. Гълъбово
гр. Гълъбово
Просторен имот с отличен потенциал за обновяване и създаване на уютен дом
Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща, разположена в спокойната част на гр. Гълъбово, само на около 50 км от Стара Загора. Имотът съчетава простор, функционалност и възможност за модернизация, което го прави отличен избор както за семейно жилище, така и за
Продажба
ново
Подземен гараж на топ локация в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с отлични параметри в София
Представяме за продажба подземен гараж, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади – Изток.
Имотът се намира на ниво -1 в жилищна сграда, построена през 2006 г., с лесен достъп и удобна маневреност. Районът се
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Близо до гр. Бургас , с. Вълчаново
Имот в края на живописно село с отличен потенциал
Предлагаме ви парцел в село Вълчаново, разположено на около 20 км от град Средец и приблизително 50 км от областния център Бургас.
Имотът е с площ от 898 кв. м. и се намира в края на селото, в непосредствена близост до живописни поляни, малка местна горичка и на кратко
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземен гараж в сграда с Акт 16 в кв. Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Гараж в центъра на оживения столичен квартал Люлин
Предлагаме на вашето внимание подземен гараж в тухлена сграда ново строителство в центъра на оживения столичен квартал Люлин. Отлично местоположение, близо до метростанция Люлин.
Достъпът до подземния паркинг е безпроблемен. В рамките на паркинга маневреността също не е
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Триетажна къща на върха на кв. Варуша във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Имот с две спални и прекрасни гледки към Велико Търново и заобикалящите го планини
Представяме напълно обзаведен и оборудван имот за покупка с обхващаща града панорама. Имотът, със своето чудесно местоположение (на минути от центъра), може да осигури всички градски удобства накуп, а същевременно е разположено в един от най-спокойните райони на град Велико
Продажба
Конструктивно здрава къща с голям двор близо до Плевен
Близо до гр. Плевен , с. Коиловци
Имот с потенциал на главен път в уредено село в тих район
Предлагаме за продажба конструктивно здрав имот с равно дворно място, разположен на асфалтов главен път, в непосредствена близост до центъра и всички удобства на село Коиловци, на метри от хранителен магазин, автобусна спирка, аптека и др., на десетина минути път от областния и
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 800 м
Тристаен апартамент с паркомясто в кв. Сарафово, Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Обзаведен дом на крачки от плажа с удобства и готовност за нанасяне
Просторен тристаен апартамент с площ около 100 кв. м., разположен на трети етаж в нова сграда в един от най-предпочитаните морски квартали на Бургас – Сарафово. Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване, което го прави отличен избор както за лично обитаване, така и за
220 000 €(430 282,60 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,83 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско