Имоти за продажба - страница 4
ново
Двуетажна къща с голям двор в с. Кирилово
Близо до гр. Елхово , с. Кирилово
Имот с потенциал и здрава конструкция близо до Елхово
Представяме за продажба двуетажен имот, разположен в спокойно и добре развито село Кирилово, само на около 5 минути от Елхово – район с утвърден интерес както от български, така и от чуждестранни купувачи.
Имотът е в близост до центъра на селото, хранителен магазин и църква,
Продажба
ново
Прекрасна панорамна къща в с. Горица – уют, природа и море на минути разстояние
Близо до гр. Бургас , с. Горица
Модерен и стилно обзаведен дом с впечатляваща гледка, само на 20 минути от Несебър и Слънчев бряг
Изключително уютна и стилна къща, разположена в живописното село Горица – едно от най-предпочитаните места за живеене и почивка в района, съчетаващо спокойствие, чист въздух и бърз достъп до морето. Само за около 18–20 минути достигате плажовете на Слънчев бряг и романтичния
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Инвестиционен парцел с панорамна гледка в най-перспективния район на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел до отлична инфраструктура и с впечатляваща панорама към Царевец и Арбанаси
Представете си мащабен жилищен проект, разположен в сърцето на най-динамично развиващата се и перспективна част на Велико Търново – квартал Зона Б. Този парцел с площ от 4 824 кв. м. не е просто терен, а стратегическа инвестиционна възможност с изключителен потенциал за
650 000 €(1 271 289,50 лв.)
(135 €/м2) (263,53 лв./м2)Площ: 4 824.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Каменна къща с нов покрив и поддържан двор в село в полите на планина Средна гора
Близо до гр. Стара Загора , с. Изворово
Имот в спокойно и живописно село близо до града и пътна връзка с магистрала Тракия
Представяме ви нашето ново предложение за покупка на автентична каменна къща, типична за района, разположена в спокойното и живописно село Изворово. Имотът е заобиколен от красива природа, в подножието на южните склонове на Средна гора, сред лавандулови полета, лозови масиви и
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Почивна база на първа линия на язовир Искър
Близо до гр. София , с. Яз. Искър
Имот с бизнес потенциал, отлична инфраструктура и престижна локация
Предлагаме за покупка почивна база на първа линия на язовир Искър. Красивите околности привличат туристите с отлични условия за водни и ски спортове, разходки с лодка, водно колело или джет, катерене и други приятни дейности на открито. Регионът благоприятства практикуването на
Продажба
ново
Лукс
Луксозна възрожденска резиденция със СПА зона и панорамен двор
Близо до гр. Банско , с. Ковачевица
Ексклузивен имот с инвестиционен потенциал и близост до Банско
Представяме изключителен имот от висок клас, разположен в сърцето на архитектурния резерват Ковачевица – едно от най-автентичните и ценени места в България, известно със своята запазена възрожденска атмосфера, каменна архитектура и уникална природна среда.
Това, което прави
Продажба
ново
Двуетажна къща с двор и гараж в гр. Гълъбово
гр. Гълъбово
Просторен имот с отличен потенциал за обновяване и създаване на уютен дом
Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща, разположена в спокойната част на гр. Гълъбово, само на около 50 км от Стара Загора. Имотът съчетава простор, функционалност и възможност за модернизация, което го прави отличен избор както за семейно жилище, така и за
Продажба
ново
Подземен гараж на топ локация в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с отлични параметри в София
Представяме за продажба подземен гараж, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади – Изток.
Имотът се намира на ниво -1 в жилищна сграда, построена през 2006 г., с лесен достъп и удобна маневреност. Районът се
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Близо до гр. Бургас , с. Вълчаново
Имот в края на живописно село с отличен потенциал
Предлагаме ви парцел в село Вълчаново, разположено на около 20 км от град Средец и приблизително 50 км от областния център Бургас.
Имотът е с площ от 898 кв. м. и се намира в края на селото, в непосредствена близост до живописни поляни, малка местна горичка и на кратко
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземен гараж в сграда с Акт 16 в кв. Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Гараж в центъра на оживения столичен квартал Люлин
Предлагаме на вашето внимание подземен гараж в тухлена сграда ново строителство в центъра на оживения столичен квартал Люлин. Отлично местоположение, близо до метростанция Люлин.
Достъпът до подземния паркинг е безпроблемен. В рамките на паркинга маневреността също не е
Продажба
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Триетажна къща на върха на кв. Варуша във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Имот с две спални и прекрасни гледки към Велико Търново и заобикалящите го планини
Представяме напълно обзаведен и оборудван имот за покупка с обхващаща града панорама. Имотът, със своето чудесно местоположение (на минути от центъра), може да осигури всички градски удобства накуп, а същевременно е разположено в един от най-спокойните райони на град Велико
Продажба
ново
Конструктивно здрава къща с голям двор близо до Плевен
Близо до гр. Плевен , с. Коиловци
Имот с потенциал на главен път в уредено село в тих район
Предлагаме за продажба конструктивно здрав имот с равно дворно място, разположен на асфалтов главен път, в непосредствена близост до центъра и всички удобства на село Коиловци, на метри от хранителен магазин, автобусна спирка, аптека и др., на десетина минути път от областния и
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 800 м
Тристаен апартамент с паркомясто в кв. Сарафово, Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Обзаведен дом на крачки от плажа с удобства и готовност за нанасяне
Просторен тристаен апартамент с площ около 100 кв. м., разположен на трети етаж в нова сграда в един от най-предпочитаните морски квартали на Бургас – Сарафово. Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване, което го прави отличен избор както за лично обитаване, така и за
220 000 €(430 282,60 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,83 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Имот за инвестиция в село на 6 км от гр. Елхово
Близо до гр. Елхово , с. Кирилово
Бивш краварник с 2 големи парцела
Предлагаме на Вашето внимание атрактивен имот, подходящ за различни инвестиционни проекти, разположен в землището на село Кирилово – само на 5 минути от град Елхово и в непосредствена близост до главния път I-7, водещ към граничния пункт Лесово–Хамзъбейли.
Общата площ на имота
97 100 €99 800 €189 911,09 лв.195 191,83 лв.
(99 €/м2) (193,79 лв./м2)Площ: 980.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
-6%
ново
За частни лица
Плаж на 15 км
Парцел в регулация със стара къща близо до Варна
Близо до гр. Варна , с. Куманово
Имот разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово
Предлагаме Ви поземлен имот с площ от 643 кв.м, разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово, известно със спокойната си атмосфера, чист въздух и отлична транспортна връзка с града.
Имотът се намира само 350 метра от главния път и
78 000 €83 000 €152 554,74 лв.162 333,89 лв.
(121 €/м2) (237,25 лв./м2)Площ: 643.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-12%
ново
Лукс
Стилен готов за нанасяне имот завършен с модерни и качествени материали
гр. Сливен , кв. "в.з. Сливен"
Луксозно обзаведена къща с планинска гледка във вилната зона на град Сливен
Впечатляващ имот съчетаващ идеалната комбинация между модерно строителство, дизайнерски решения и разбира се локация, разположен във вилната зона на областния град Сливен, с гледка към Стара планина, в близост до природен парк „Сините камъни“. Тази луксозна къща с площ от 171 кв.
Продажба
ново
Плаж на 4 км
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково
гр. Аксаково , гр. Варна
Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Предлагаме за продажба уютна едноетажна къща, разположена в централната част на Аксаково – предпочитано място за живеене в близост до морската столица Варна. Имотът съчетава удобството на градската инфраструктура с тишината и уюта на самостоятелния дом с двор. Намира се близо до