За удобство на всички наши клиенти, търсещи имоти на максимално изгодна цена, подготвихме специална селекция от такива оферти. Ползвайки ресурсите на сайта ни, можете лесно да намирате всички актуални предложения за имоти с намалена от собственика цена, а също така и имоти на ПРОМОЦИЯ от строители за определен период от време.
За да разгледате най-новите ни имоти, предлагани на промоционални условия и намалени цени, редовно посещавайте тази страница или се абонирайте за електронно известяване за оферти с намалени цени, бонуси и промоции.
Промоции и имоти с намалени цени в цяла България
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-10%
ново
Къща с голям двор и разрешение за изграждане на ФЕЦ
Близо до гр. Средец , с. Загорци
Селски имот с удобен достъп до морето и областния център Бургас
Предлагаме за продажба селски имот с просторен двор в Загорци – спокойно и живописно село, разположено в район с чист въздух и красива природа. Населеното място се намира на кратко разстояние от гр. Средец и областния център Бургас, както и с удобен достъп до морето.
Имотът е
Продажба
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
-6%
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
ново
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Партерен гараж с директен достъп от улица в кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Голям гараж с ролетна щора и отлична достъпност
Предлагаме под наем партерен гараж с площ от 20 кв. м. (чиста площ около 15 кв. м.), разположен в кв. Христо Ботев, гр. Варна – район с добра комуникация и удобен достъп. Имотът е с директен излаз към улица, което го прави изключително удобен за ежедневно ползване.
140 €/месец150 €273,82 лв./месец293,37 лв.
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Партер
Тип на имота:
Гараж
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-3%
ново
Имот за инвестиция в село на 6 км от гр. Елхово
Близо до гр. Елхово , с. Кирилово
Бивш краварник с 2 големи парцела
Предлагаме на Вашето внимание атрактивен имот, подходящ за различни инвестиционни проекти, разположен в землището на село Кирилово – само на 5 минути от град Елхово и в непосредствена близост до главния път I-7, водещ към граничния пункт Лесово–Хамзъбейли.
Общата площ на имота
97 100 €99 800 €189 911,09 лв.195 191,83 лв.
(99 €/м2) (193,79 лв./м2)Площ: 980.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
-6%
ново
За частни лица
Плаж на 15 км
Парцел в регулация със стара къща близо до Варна
Близо до гр. Варна , с. Куманово
Имот разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово
Предлагаме Ви поземлен имот с площ от 643 кв.м, разположен в едно от най-предпочитаните села в близост до Варна – китното с. Куманово, известно със спокойната си атмосфера, чист въздух и отлична транспортна връзка с града.
Имотът се намира само 350 метра от главния път и
78 000 €83 000 €152 554,74 лв.162 333,89 лв.
(121 €/м2) (237,25 лв./м2)Площ: 643.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-12%
ново
Лукс
Стилен готов за нанасяне имот завършен с модерни и качествени материали
гр. Сливен , кв. "в.з. Сливен"
Луксозно обзаведена къща с планинска гледка във вилната зона на град Сливен
Впечатляващ имот съчетаващ идеалната комбинация между модерно строителство, дизайнерски решения и разбира се локация, разположен във вилната зона на областния град Сливен, с гледка към Стара планина, в близост до природен парк „Сините камъни“. Тази луксозна къща с площ от 171 кв.
Продажба
-3%
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Парцел с лице към главен път в квартал Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Отлична инвестиционна възможност, стратегическа локация в близост до морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 3 510 кв.м, разположен в квартал Крайморие, гр. Бургас – един от най-перспективните и динамично развиващи се крайморски райони в региона.
Имотът има лице към главен път, което го прави изключително подходящ за търговски обект,
340 000 €350 000 €664 982,20 лв.684 540,50 лв.
(97 €/м2) (189,45 лв./м2)Площ: 3 510.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-13%
ново
Вековна къща с автентичен чар и панорамна гледка близо до града
Близо до гр. Габрово , с. Ловнидол
Традиционна къща за ремонт с голям двор и кладенец
Представяме ви уникална възможност за хора, търсещи спокойствие, чист въздух и близост до природата, без да се отдалечават от града. Имотът се намира в тихо и уредено село, разположено на 12 километра от Севлиево, 15 километра от Габрово и 19 километра от Дряново. Разположен във
Продажба
-2%
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
157 000 €161 000 €307 065,31 лв.314 888,63 лв.
(2 309 €/м2) (4 515,67 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-40%
ново
Голяма сграда с обширен парцел в промишлена зона Север на гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Готов за развиване на дейност промишлен имот до главни булеварди и изградена инфраструктура
Изключителна възможност за инвестиция в индустриална зона на гр. Добрич!
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете промишлена сграда с площ от 10,600 кв.м., разположена върху парцел от 13,639 кв.м. в сърцето на промишлена зона Север в град Добрич. Сградата е с масивна
814 080 €1 356 800 €1 592 202,09 лв.2 653 670,14 лв.(без ДДС)
Площ: 10 600 м2 Двор: 13 639 м2
Тип на имота:
Промишлена сграда
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-3%
Ексклузивно
Етаж от къща с прекрасна гледка към Родопите в гр. Куклен
Близо до гр. Пловдив , гр. Куклен
Имот с дворно място в живописен район на 8 км от Пловдив
Етаж от просторна къща намираща се в полите на Родопите на няколко минути от град Пловдив. Имотът е достъпен целогодишно и предлага невероятна тишина, спокойствие и уединение. Намира се в края на града и разкрива невероятна гледка към Родопите. Разположен е едва на 8 км от втория
170 000 €175 000 €332 491,10 лв.342 270,25 лв.
(1 172 €/м2) (2 293,04 лв./м2)Площ: 145.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-17%
Ремонтирана къща готова за мебелиране в село до язовир Жребчево в Средна гора
Близо до гр. Стара Загора ,
Имот в село обградено с красива природа, близо до СПА комплекси и река Тунджа
Предлагаме Ви за покупка имот разположен сред красивата природа в северните склонове на планина Средна гора, недалеч от язовир Жребчево (10 км) и река Тунджа. Ремонтирана къща, готова за мебелиране в село отдалечено на 33 км от град Стара Загора, град Казанлък на 34 км, и на само
Продажба
-6%
Ексклузивно
Плаж на 500 м
Парцел в градската регулация на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Хубав парцел подходящ за строителство на къща
Ексклузивна продажба на регулиран парцел с правилна форма, 16 метра лице, разположен в централната част на град Бяла, обл. Варна. Градът е разположен южно от Варна на 50 км. и е населен целогодишно. Разполага с детска градина, училище със закрит басейн, стадион за международни
32 000 €34 000 €62 586,56 лв.66 498,22 лв.
(49 €/м2) (96,44 лв./м2)Площ: 649.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-7%
гарантиран наем
Плаж на 3 км
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Имот с инвестиционен потенциал в предпочитан район на Варна
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент в поддържана панелна сграда с асансьор в предпочитания квартал Левски. Районът се отличава със свободна зона за паркиране, отлична инфраструктура и постоянен интерес както за живеене, така и за отдаване под наем.
Жилището
165 000 €176 500 €322 711,95 лв.345 204 лв.
(1 650 €/м2) (3 227,12 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-12%
Плаж на 500 м
Парцел в живописната местност Лахана, община Поморие
гр. Поморие
Просторен парцел земеделска земя на 240 м до морето и на 500 м до плажа
Представяме на вашето внимание просторен парцел с площ 3500 кв.м. в красивата местност Лахана, едва на 240 м от морето и на 500 м от плажа. Районът предлага спиращи дъха гледки, както и отлични условия за различни дейности като пикници, наблюдение на птици и водни спортове, сред
241 500 €273 000 €472 332,95 лв.533 941,59 лв.
(69 €/м2) (134,95 лв./м2)Площ: 3 500.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-12%
Двуетажна къща с голям двор в село Черково
Близо до гр. Карнобат , с. Черково
Двуетажна къща на 40 минути с кола от Бургас
Предлагаме за продажба двуетажна къща в село Черково, разположено в Бургаската низина, на около 40 минути с автомобил от Бургас и 23 км от гр. Карнобат. Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция в селски имот.
Къщата е със застроена
Продажба
-3%
изгодно
Компактно жилище в центъра на кв.Виница до магазин Макао
гр. Варна , кв. "Виница"
Едностайно жилище в сграда ново строителство във центъра на Виница до Магазин Макао
Предлагаме за продажба обзаведен едностаен апартамент, разположен на центъра до магазин Макао в спокойния и добре устроен квартал Виница, град Варна. Имотът се намира в сграда, построена през 2005 година, на четвърти (последен) етаж, без асансьор. Чистата площ на жилището е 30
65 000 €67 000 €127 128,95 лв.131 040,61 лв.
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-12%
Ексклузивно За частни лица
Ремонтирана двуетажна къща с просторен двор и барбекю в с. Дюлево
Близо до гр. Панагюрище , с. Дюлево
Имот с прекрасен двор в планинска местност на 510 м надморска височина
Уютна двуетажна къща с площ от 96 кв. м. и двор 1 175 кв. м., разположена в красивото планинско село Дюлево. Имотът се намира в живописна местност с чист въздух и тишина, която е идеална както за постоянен дом, така и за ваканционно бягство от градската динамика.
Къщата е с
Продажба
-40%
Двуетажна масивна къща с двор в село Устрем
Близо до гр. Тополовград , с. Устрем
Селски имот с гараж и лятна кухня близо до гр. Елхово
Предлагаме Ви двуетажна масивна къща, близо до центъра на село Устрем, на 16 км от общинския център Тополовград, 19 км от гр. Елхово, 100 км от областния център Хасково и на 155 км от летище Бургас.
Имотът е с РЗП - 120 кв.м. на два основни етажа, като по между им са бетонни
Продажба
-15%
ВТОРА ЛИНИЯ
Живописен имот на 110 км от София, в с. Драгана край река Каменица
Близо до гр. Ловеч , с. Драгана
Функционален имот с нужда от внимание и приятна локация
Село Драгана се намира на около 30 км западно от Ловеч, в преходната зона между Стара планина и Дунавската равнина – район, който съчетава полубалкански релеф и равнинни простори. Землището на селото е прорязано от живописната долина на река Каменица, чието поречие впечатлява с
Продажба
-12%
Ексклузивно
Регулиран парцел с отлични строителни показатели в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Равен парцел с лице на улица, подходящ за жилищно застрояване
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ от 625 кв. м., разположен в квартал Модерно предградие – район с утвърден жилищен характер и нарастващ инвестиционен интерес в западната част на София. Имотът е равен, без денивелация, с правилна форма и отлични параметри за
198 000 €225 000 €387 254,34 лв.440 061,75 лв.
(317 €/м2) (619,61 лв./м2)Площ: 625.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Едноетажна къща с голям двор на 10 км от Стара Загора – с. Кирилово
Близо до гр. Стара Загора , с. Кирилово
Къща в живописно село в южното подножието на Сърнена Средна гора
Предлагаме за продажба едноетажна къща, разположена в тихото и живописно село Кирилово, само на 10 км от гр. Стара Загора, в южното подножие на Сърнена Средна гора. Имотът е отличен избор за хора, които търсят спокойствие, простор и близост до града, без да правят компромис с
Продажба
-33%
Две селски къщи с просторен двор на 15 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Ягода
Къщи с допълнителни постройки и гледка в живописното село Ягода
Просторни селски къщи с голям двор, минерални извори и уникална атмосфера – само на 15 минути от Стара Загора
Представяме ви имот с истински характер – дом, който носи топлина, уют и усещане за принадлежност. Разположена в живописното село Ягода, известно със своите лечебни
Продажба
-17%
Ексклузивно
Плаж на 500 м
Земя - горска площ в гр. Варна, м-т Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Имот с морска и горска панорама, с потенциал за строителство до града
Предлагаме за продажба земя (1201 кв.м.), НТП Друг вид недървопроизводителна горска площ в местност Прибой, гр. Варна. Имотът разкрива морска и горска панорама, с потенциал за строителство, на 500 м до плажа.
Местността Прибой е лесно достъпна благодарение на отличните
25 000 €30 000 €48 895,75 лв.58 674,90 лв.
(21 €/м2) (40,71 лв./м2)Площ: 1 201.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
-3%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент на първа линия с фронтална морска гледка в Царево
гр. Царево
Обзаведен морски имот в район Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Локацията, съчетаваща тишина, природна красота и директен достъп до плажа.
Жилището се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор,
104 000 €107 000 €203 406,32 лв.209 273,81 лв.
(1 444 €/м2) (2 825,09 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас