Топ офертите на BULGARIAN PROPERTIES - страница 52
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Парцел в регулация близо до ул. Бойчо Бойчев и Околовръстен път
гр. София , кв. "Горна баня"
УПИ с много добра локация в кв. Горна баня
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с отличен потенциал за развитие. Имотът се намира между в кв. Горна баня близо до ул. Бойчо Бойчев и Околовръстен път.
Парцелът е с площ 1833 кв. м. и всички комуникации са изградени - ток, вода, канал и асфалтов достъп.
Попада в
1 400 000 €(2 738 162 лв.)
(764 €/м2) (1 493,81 лв./м2)Площ: 1 833.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 195 000 €(от 381 386,85 лв.)
(2 766 - 3 165 €/м2)(5 409,83 - 6 190,20 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ваканционен селски имот в района на Крушунските водопади
Близо до гр. Ловеч
Две реставрирани и вътрешно осъвременени къщи и двор с барбекю на 30 км от Ловеч
Отличен ваканционен селски имот в район с природни забележителности, разположен в малко живописно село с 400 жители на 30 км от гр. Ловеч. Имотът се състои от две реставрирани и вътрешно осъвременени къщи и покрито външно барбекю сред зеленина в красиво дворно пространство от
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
ПРОДАДЕН
Имот в предпочитано село близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Буковец
Къща с двор разполагаща с всичко необходимо за живеене
Продава се масивна двуетажна къща с площ от 120 кв. м., разположена в добре уредено село само на 15 км югозападно от Велико Търново, в района на Дряновския Предбалкан. Селото е предпочитано за целогодишно живеене поради добрата инфраструктура, близостта до града и спокойната
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент под наем до площад Хелзинки
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен и просторен имот в кв. Лозенец
Предлагаме под наем луксозен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в един от най-предпочитаните квартали на гр. София – кв. Лозенец, в непосредствена близост до площад Хелзинки и на минути от Метростанция Европейски съюз и Южен парк.
Жилището се
950 €/месец(1 858,04 лв./месец)
(9,69 €/м2) (18,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в Дунавската равнина на 27 км от Свищов
Близо до гр. Свищов , с. Александрово
Къща с просторен парцел и кладенец в тихо село
Предлагаме имот, разположен в село Александрово, в сърцето на Дунавската равнина – район, известен със спокойствието си, плодородната земя и добрата свързаност с по-големи градове. Селото се намира на 27 км от Свищов и на 58 км от Велико Търново, което осигурява удобен достъп до
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Парцел във вилна зона в с. Лозен – над Лозен парк
с. Лозен , Лозен парк
Панорамен парцел до гора с борове в м. Чикерица
Представяме за продажба земеделска земя с площ от 885 кв. м., разположена в живописната местност Чикерица на с. Лозен – една от предпочитаните зони за вилно строителство в близост до София.
Парцелът е с правилна правоъгълна форма, което улеснява бъдещо планиране и застрояване.
88 000 €(172 113,04 лв.)
(99 €/м2) (194,48 лв./м2)Площ: 885.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Голям парцел в регулация с панорамна гледка в село Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Парцел за инвестиции с лице на Бистришко шосе, до спирка на градски транспорт
Просторен, регулиран парцел с площ от 4900 кв.м., разположен в предпочитания район на село Бистрица (местност Зли дол). Имотът предлага удобен достъп до градски транспорт и бърза връзка с града, като същевременно е заобиколен от тишина, спокойствие и чист въздух. Предназначен е
735 000 €(1 437 535,05 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 4 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение с отлична видимост в голям комплекс в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Магазин под наем в нов жилищен комплекс с около 1000 апартамента
Отлична възможност за наем на търговски обект с площ от 61 кв. м, разположен в съвременен жилищен комплекс от ново поколение. Проектът включва около 1000 апартамента, като още до края на годината предстои въвеждане в експлоатация на първите 400 жилища и търговски обекти. Това
1 117 €/месец(2 184,66 лв./месец)(без ДДС)
(18 €/м2) (35,81 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с 3 работни помещения в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комуникативен офис до Американското посолство и парк
Предлагаме под наем представителен офис с площ 110 кв.м., разположен на 3/10 етаж в модерна офис сграда с асансьор и добре поддържани общи части.
Имотът се намира в престижен и комуникативен район – в близост до парк, Американското посолство, бул. „Никола Й. Вапцаров“, бул.
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (22,23 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение под наем в кв. Левски Г
гр. София , кв. "Левски Г"
Бизнес имот разположен на партерно ниво в комплекс от три блока
Предлагаме на вашето внимание компактен, но функционален обект с площ 15 кв. м, разположен на партерно ниво в кв. Левски Г. Локацията е изключително удобна – само на 5 минути от бъдещата метростанция на бул. Владимир Вазов, което гарантира постоянен поток от хора и лесен достъп
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 4 км
ПРОДАДЕН
Голям парцел с възможност за смяна на статута и панорамна гледка море
Близо до с. Тънково , с. Тънково
Достъпен просторен парцел с живописна локация и бърз достъп до Слънчев бряг и Несебър
Предлагаме за продажба голям парцел от 12501 кв.м., който в момента е разделен на два парцела с големина от 9402 кв.м. и 3099 кв.м. с обща граница. Намира се в местността "Кръста" до село Тънково, с чудесна панорамна гледка към Несебърския залив.
Имотът граничи с каменист път