Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент в Каварна Парадайз/Kavarna Paradise
гр. Каварна
Просторно жилище с красива гледка на 3 минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в добре поддържания затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен в крайбрежната зона на Каварна. Комплексът се намира само на 3 минути пеша от плажа и на около 1.5 км от центъра на града, което осигурява спокойна атмосфера и
66 000 €(129 084,78 лв.)
(737 €/м2) (1 441,64 лв./м2)Площ: 89.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Ски лифт на 200 м
Луксозно обзведен тристаен апартамент в Пампорово
к.к. Пампорово
Комфортен апартамент на 200 м от лифт Студенец 1 в популярния ски курорт
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-популярните български зимни курорти – Пампорово. Имотът се намира само на 200 метра от ски лифт Студенец 1, което осигурява бърз и удобен достъп до пистите и прави жилището отличен избор както
97 900 €(191 475,76 лв.)
(1 316 €/м2) (2 572,91 лв./м2)Площ: 74.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент с хубава гледка до плажа в Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в поддържан комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в крайбрежната зона на Каварна, само на около 3 минути пеша от плажа. Имотът се намира в добре поддържан комплекс, предлагащ спокойна атмосфера и отлични условия за почивка.
Апартаментът е построен през
66 000 €(129 084,78 лв.)
(763 €/м2) (1 492,14 лв./м2)Площ: 86.51 м2 Партер
Резервиран
Апартамент с две спални в престижен комплекс до морето и голф игрища
гр. Каварна , гр. Балчик
Тристайно жилище с гледка към морето в комплекс Kaliakria Resort
Просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в престижния ваканционен комплекс Kaliakria Resort – едно от най-красивите и предпочитани места по Северното Черноморие. Апартаментът е с обща застроена площ от 129.46 кв. м. и впечатлява с функционално разпределение,
107 000 €(209 273,81 лв.)
(827 €/м2) (1 616,51 лв./м2)Площ: 129.46 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Напълно обзаведен ваканционен дом сред иглолистните гори на Рила - комплекс „Магнолия“
Близо до гр. Сапарева баня , с. Паничище
Просторен апартамент с две спални в ски курорт Паничище
Просторен ваканционен апартамент с две спални, разположен в живописния ски курорт Паничище, на самата граница на Национален парк Рила. Имотът е част от затворения комплекс „Магнолия“, разположен сред красиви иглолистни гори и предлагащ спокойствие, чист планински въздух и
89 000 €(174 068,87 лв.)
(846 €/м2) (1 654,96 лв./м2)Площ: 105.18 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Плаж на 300 м
Просторен апартамент с две спални в комплекс „Св. Георги“ - Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище с големи тераси и спокойна морска атмосфера
Просторен апартамент с две спални, разположен в затворения ваканционен комплекс „Св. Георги“, в един от най-красивите райони на Северното Черноморие. Жилището се намира на трети етаж от пететажна сграда и е с обща площ от 123.64 кв. м., включваща 104.45 кв. м. чиста жилищна площ
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,62 лв./м2)Площ: 123.64 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен тристаен апартамент в курорт Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Готов за нанасяне имот в затворен комплекс на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба обзаведен тристаен апартамент с площ от 95 кв.м, разположен в затворен комплекс в курорт Златни пясъци, само на около 1 км от морския бряг. Имотът се намира на 3/6 етаж в сграда с асансьор и предлага комфортна среда както за ваканционно ползване, така и за
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 421 €/м2) (2 779,34 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Тристаен апартамент в комплекс Golf Coast на първа линия море
Близо до гр. Каварна , Иканталъка
Просторен апартамент с панорамна гледка към морето и удобна локация
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-желаните комплекси по Черноморието – Golf Coast, само на 3 минути пеша до плажа и на първа линия море.
Апартаментът е с площ от 81,65 кв.м, като общата му площ с терасата е 91,84 кв.м.. Разположен е на втори
110 200 €(215 532,47 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,83 лв./м2)Площ: 91.84 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен тристаен апартамент на първа линия с панорама море – местност Иканталъка
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Напълно обзаведен имот с впечатляваща гледка, на минути от плажа
Представяме ви светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на първа линия море в живописната местност Иканталъка (Бяла лагуна) – само на 6 км от Балчик и 6 км от Каварна. Локацията съчетава тишина, чист въздух и невероятна морска природа, далеч от шума на големите
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 199 €/м2) (2 344,67 лв./м2)Площ: 124.29 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Панорамен апартамент в комплекс Sun Coast
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в местност Иканталъка
Готов за нанасяне просторен тристаен апартамент с впечатляваща гледка, на първа линия море и на 3 минути от плажа, в местност Иканталъка или Бялата лагуна, на 6 км от Балчик и на 6 км от Каварна. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,65 лв./м2)Площ: 91.68 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Просторен апартамент с две бани и две тераси в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра
Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в престижния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА Ризорт, разположен в сърцето на Черноморската голф ривиера на Калиакра, само на 5 км от историческия град Балчик. Комплексът е заобиколен от три професионални голф игрища и е
87 900 €(171 917,46 лв.)
(733 €/м2) (1 432,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Напълно обзаведен четиристаен апартамент в Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Готово за нанасяне тухлено жилище с гараж и мазе в кв. Орлова чука
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен четиристаен апартамент в гр. Благоевград, разположен в район с отлична инфраструктура и удобен достъп до всички градски удобства. Имотът се намира в близост до училище, ресторанти, парк, аптека, магазини, с удобен достъп до
126 000 €(246 434,58 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Тристаен обзаведен апартамент в град Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Просторен и функционален апартамент на тихо място в широкия център на града
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в нова сграда на спокойна и удобна локация в широкия център на град Благоевград. Апартаментът с площ от 73 кв.м. е напълно ремонтиран и готов за нанасяне.
Разпределение на имота:
• Коридор
•
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 758 €/м2) (3 437,52 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Плаж на 250 м
Голям тристаен апартамент в комплекс Съни Виктори/Sunny Victory
к.к. Слънчев бряг
Апартамент за целогодишно живеене само на 250 м от плажа
Предлагаме за продажба напълно обзаведен и готов за ползване апартамент с две спални и две тераси, разположен в добре поддържан комплекс, подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Имотът се намира само на 250 м от плажа, на 100 м от автобусна спирка и на около 35
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 260 €/м2) (2 463,45 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 600 м
Мезонет с две спални и гледка море в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен мезонет в сграда с ниска такса поддръжка в Созопол
Мезонет в сграда с ниска такса поддръжка, в началото на Буджака, само на 150 метра от морето. Местоположението на имота е идеално както за целогодишно ползване, така и за инвестиция, с възможност за висока доходност при отдаване на туристи през летния сезон.
Разпределение и
149 900 €(293 178,92 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,35 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 3
гр. Шумен , кв. "Център"
Сграда с офис и апартаменти на 1 минута от идеалния център
Предлагаме за продажба обекти в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на тиха улица в централната част на Шумен – само на минута пеша от идеалния център на града.
Сградата е с общо осем апартамента, модерна архитектура, стилна фасада и отлично функционално разпределение.
от 98 500 €(от 192 649,26 лв.)
(1 422 - 1 586 €/м2)(2 781,19 - 3 101,95 лв./м2)Площ: 62.09 - 110.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 350 м
Тристаен апартамент в комплекс до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне апартамент в зелена зона на 350 м от морето
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на 3/5 етаж в целогодишно населен затворен комплекс с Акт 16 в спокойния черноморски град Бяла. Комплексът се намира в зелена и тиха зона, само на около 350 метра от плажа и на около 5 минути от центъра на града.
На
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 179 €/м2) (2 306,88 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в целогодишен СПА комплекс до Пирин Голф & Кънтри Клуб
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Жилище с прекрасна гледка след основен ремонт в комплекс Корнелия Разлог/Cornelia Razlog
Предлагаме ви отлична възможност за покупка на просторен двуспален апартамент с чудесна гледка към планината, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia, в непосредствена близост до Пирин Голф & Кънтри Клуб, само на минути от град Разлог и популярния ски курорт
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 477 €/м2) (2 888,02 лв./м2)Площ: 60.95 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско