Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 12
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 до Парк-хотел „Санкт Петербург“
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведени двустайни и тристайни жилища в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание студиа, двустайни и тристайни апартаменти, магазини и паркоместа в модерна бутикова сграда, разположена до хотел „Санкт Петербург“, в кв. Кършияка. Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия,
от 231 067 €(от 451 927,77 лв.)
(2 990 €/м2) (5 847,93 лв./м2)Площ: 77.28 - 156.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Голям апартамент с таван и мазе в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Изток"
Многостаен апартамент в кв. Изток
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с площ от 108 кв.м., разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда в един от утвърдените квартали на град Ямбол. Локацията съчетава удобството на големия град с близостта до природата – само на час път от морето и на 30 минути от
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,71 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 700 €/м2)(5 806,86 - 7 236,57 лв./м2)Площ: 69.72 - 267.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 493 - 1 551 €/м2)(2 920,05 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 112.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки
С радост представяме нов предстоящ проект – комплекс със смесено предназначение в гр. Бургас, създаден като съвременна градска среда, която съчетава живот, работа, отдих и инвестиционен потенциал в едно хармонично и функционално пространство.
В комплекса са предвидени:
•
от 79 313 €(от 155 122,74 лв.)
(1 290 - 1 590 €/м2)(2 523,02 - 3 109,77 лв./м2)Площ: 57.06 - 187.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Комфортен и просторен апартамент в гр. Свищов
гр. Свищов
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в развиващ се район на крайдунавския град
Представяме за продажба просторен двустаен апартамент в близост до новоизграждащ се супермаркет в кв. Стоян Ников в Свищов. Градът предлага високо качество на живот, което го прави идеален за семейства с деца или хора, които търсят по-спокойно място за живеене, далеч от шума и
43 000 €(84 100,69 лв.)
(524 €/м2) (1 025,62 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се сграда в тихата част на кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Просторни жилища близо до Нов Български университет, метростанция, ул. Монтевидео и Околовръстен път
Светли и комфортни апартаменти с 1, 2 или 3 спални, разпределени в две сгради на 4 и 8 етажа, с удобна локация в кв. Овча купел, в непосредствена близост до водещи пътни артерии – ул. Монтевидео и Софийски околовръстен път, до метростанция Мизия/НБУ и спирки на градски
от 122 701 €(от 239 982,30 лв.)
(2 100 - 2 378 €/м2)(4 107,24 - 4 650,96 лв./м2)Площ: 55.17 - 140.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Бутиков комплекс в зелен район на 15 км от центъра на София
гр. Банкя
Жилища в комплекс с удобства в гр. Банкя
Отлични, нови апартаменти, близо до всички удобства в гр. Банкя. Луксозен жилищен комплекс, който съчетава спокойна крайградска среда с бърз достъп до всички удобства. Тихата и спокойна локация, заобиколена от чиста природа, дава възможност за ежедневие без стрес, същевременно с
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(1 891 - 3 579 €/м2)(3 698,47 - 6 999,92 лв./м2)Площ: 44.70 - 194.66 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищна сграда с Акт 16 в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Луксозни семейни жилища до The Mall, Мега парк, бул. Цариградско шосе и бъдеща метростанция
Отлично предложение за покупка на просторни апартаменти с 2 спални в модерна сграда с Акт 16, построена на тиха вътрешна уличка в квартал Полигона и в същото време в близост до един от най-големите молове в града - THE MALL, Мегапарк, на 2 км от зала „Арена Армеец“ и новия
от 354 846 €(от 694 018,45 лв.)
(2 650 - 2 804 €/м2)(5 182,95 - 5 484,15 лв./м2)Площ: 126.57 - 145.57 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
-6%
Тристаен апартамент с южно изложение и прекрасна гледка
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Слънчев имот с функционално разпределение в панелна сграда
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 77.11 кв.м, разположен на последен (седми) етаж в поддържана панелна сграда от 1985 г., с изключително удобна локация – в близост до магазин “Била”, Спортното училище и футболен терен „Трифон Иванов“.
Имотът се
85 000 €90 000 €166 245,55 лв.176 024,70 лв.
(1 102 €/м2) (2 155,95 лв./м2)Площ: 77.11 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Втори жилищен етаж със спокойна локация в град Елхово
гр. Елхово
Етаж от къща с отделен вход, просторна гледка и дворно място на тиха улица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща на спокойна, малка уличка в град Елхово, в близост до детска градина, училище, аптека, хранителен магазин, ресторант, болница и други.
Къщата е многофамилна, на два етажа. Описваният етаж е с квадратура 84 кв.м., който се
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
гр. Ахтопол , гр. Бургас
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Casa Moderna - дом, който впечатлява от пръв поглед!
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Дом в затворен комплекс с Акт 16, удобства на тихо и уютно място с модерна инфраструктура и комуникативна локация
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на Вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Изберете дом в новия луксозен комплекс Casa Moderna, вече с Акт 16, разположен в кв. Остромила на град Пловдив, обграден от природа, която
от 149 267 €(от 291 940,88 лв.)
(730 - 1 953 €/м2)(1 427,76 - 3 819,74 лв./м2)Площ: 80.00 - 295.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект без такса поддръжка в к-с Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Aпартаменти в нова сграда в процес на строителство в Бургас
Сграда с визия за идеалното градското жилище на съвременния човек, съчетаваща отлични цени, качествено изпълнение, спокойствие и сигурност и комуникативно местоположение. Районът е с модерни нови сгради, широки междублокови пространства с детски площадки и отлично уреден градски
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Луксозен комплекс на брега на морето с директен достъп до плажа, южно изложение
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с фронтална гледка море, разположен на първа линия в Сарафово – един от най-престижните и търсени квартали на Бургас.
Имотът се намира на 2 етаж, 108 кв.м. обща площ и южно изложение.
Комплексът е издигнат на 15 метра надморска
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен комплекс с директен достъп до плажа между Бяла и Обзор
гр. Обзор
Завършени „до ключ“ жилища в комплекс с басейн, кафене, СПА център, детска площадка и много зеленина
Апартаменти с нова визия, съвременен дизайн и високо качество на обслужването в нов комплекс на морето в Обзор. Луксозният комплекс от затворен тип се намира само на 50 метра от морския бряг, сред обширен парк, потънал в зеленина и предлага широка морска панорама.
Сградата
от 79 030 €(от 154 569,24 лв.)
(1 500 - 2 300 €/м2)(2 933,75 - 4 498,41 лв./м2)Площ: 41.66 - 128.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.4 км
Нови модерни апартаменти в луксозен жилищен комплекс в кв. Галата, Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Съвременен комфорт, морски въздух и престижна локация – Вашият нов дом в южната част на Варна
Представяме ви нов жилищен комплекс в кв. Галата, Варна, създаден за хора, които ценят качеството, спокойствието и съвременния начин на живот близо до морето.
Комплексът е от затворен тип и включва пет жилищни сгради и една обществена, разположени така, че всяка да има своя
от 100 261 €(от 196 093,47 лв.)
(1 500 - 1 750 €/м2)(2 933,75 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 62.66 - 190.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Aпартаменти в завършен и работещ комплекс в гр. Бяла