Тристайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 3
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Апартамент с две подземни паркоместа в цената в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен тристаен апартамент под наем до МБАЛ "Св. София"
Предлагаме под наем просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в квартал Манастирски ливади в гр. София. Районът е с удобен достъп до основни пътни артерии, търговски обекти и градски удобства.
Жилището е с площ от 105 кв.м и се намира на 8-ми етаж в тухлена
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Панорамен апартамент с подземно паркомясто в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно тристайно жилище с чисто нови мебели и уреди до бул. Черни връх
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на бул. „Черни връх“ в София, в непосредствена близост до ресторант „Зингара“. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до супермаркети Фантастико и Лидъл, магазин Зора, Околовръстен път и ключови точки в града,
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(14 €/м2) (27,94 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Модерен тристаен апартамент в нова сграда до парк „Овча купел“
гр. София , кв. "Овча купел"
Напълно завършен и обзаведен дом с нови мебели, отлична локация и удобен достъп до метро и НБУ
Просторен тристаен апартамент, разположен в нова сграда с Акт 16 от 2024 г. в предпочитаната част на кв. Овча купел. Имотът се намира на трети етаж от пет, с площ от 104 кв. м., и предлага комфорт, стил и функционалност, съчетани в съвременен градски дом. Кварталът е тих и
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 173 €/м2) (6 206 лв./м2)Площ: 104.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен жилищен проект в кв. Красна поляна 2
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Функционални жилища с 2 спални и бърз достъп до НБУ и центъра на София
Имаме удоволствието да преставим на вашето внимание нов мащабен проект с просторни жилища с 2 спални в по-периферните, но населени квартали - район Красна поляна. Локацията предлага оптимална близост до новата метростанция Овча Купел, което улеснява придвижването до някои основни
от 166 100 €(от 324 863,36 лв.)
(2 089 - 2 256 €/м2)(4 085,73 - 4 412,35 лв./м2)Площ: 77.26 - 101.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Просторен имот за инвестиция с топ локация в кв. Борово
гр. София , кв. "Борово"
Два модерно обзаведени мезонета с възможност за покупка на гараж
Предлагаме на вашето внимание интересен и рядко срещан имот в един от предпочитаните южни райони на София – кв. Борово. Имотът представлява два мезонета с общ вход, функционално организирани така, че да осигуряват удобство както за едно по-голямо семейство, така и за две отделни
480 000 €(938 798,40 лв.)
(2 525 €/м2) (4 938,45 лв./м2)Площ: 190.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищен проект с 2 сгради в търсения кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с оптимално разпределение в район с удобен достъп до бул. „Цариградско шосе“
Представяме ви нов жилищен проект включващ 2 сгради в кв. Дружба 2, гр. София. Качествено строителство, функционални жилища и отлично местоположение в един от най-предпочитаните квартали в източната част на столицата. Районът предлага удобен достъп до центъра на града, летището,
от 91 897 €(от 179 734,91 лв.)
(1 820 - 1 985 €/м2)(3 559,61 - 3 882,32 лв./м2)Площ: 50.50 - 76.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нов комплекс от две сгради на бул. Президент Линкълн
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Жилища с отлични разпределения близо до метростанция, детска градина и всички удобства
Съвременно градско жилище, обединяващо качествено строителство, просторни и светли помещения, приятни гледки, удобна локация с бърз достъп до метро. Кварталът е добре уреден, на 6 км от идеалния център на София, в близост до планината, с чист въздух и обновяваща се инфраструктура
от 216 078 €(от 422 611,83 лв.)
(2 100 €/м2) (4 107,41 лв./м2)Площ: 102.89 - 118.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда до Лидъл в Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Жилища с удобна локация, качествено ново строителство
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в новострояща се сграда в кв. Овча купел 2, на пешеходно разстояние от множество ежедневни удобства и услуги, включително бул. Президент Линкълн, супермаркет Лидъл, супермаркет Била, медицински център Доверие, спирка на автобус 102, 11,
от 192 093 €(от 375 701,25 лв.)
(1 925 - 1 949 €/м2)(3 764,97 - 3 811,91 лв./м2)Площ: 98.56 - 100.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в сграда ново строителство в Овча Купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Апартамент в сграда пред Акт 16
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в нова сграда в кв. Овча купел 2 – един от предпочитаните райони на София както за живеене, така и за инвестиция. Имотът съчетава функционално разпределение, качествено строителство и отлична локация, която осигурява бърз достъп
194 129 €(379 683,32 лв.)
(1 925 €/м2) (3 765,21 лв./м2)Площ: 100.84 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Висок клас строителство до супермаркет Лидъл в кв. Овча купел 2
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Овча купел 2 – един от предпочитаните райони на София както за живеене, така и за инвестиция. Локацията предлага отличен баланс между спокойна жилищна среда, удобен градски транспорт и бърз достъп до
192 093 €(375 701,25 лв.)
(1 949 €/м2) (3 811,90 лв./м2)Площ: 98.56 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Просторен тристаен апартамент с гледка към Витоша в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Напълно обзаведено жилище с две спални близо до парк „Младост 3“
Представяме ви изключително функционален и уютен апартамент с площ 103.46 кв. м., разположен на 11-ти етаж от 20 в масивна ЕПК сграда с добре поддържани общи части и асансьор. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до парк „Младост 3“, метростанция,
395 000 €(772 552,85 лв.)
(3 818 €/м2) (7 467,16 лв./м2)Площ: 103.46 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с подземни гаражи в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Функционални апартаменти с комуникативна локация до парк Дружба и езеро
Разнообразие от новостроящи се апартаменти с комуникативна локация до парк Дружба, езеро, 28 ДКЦ, зелени площи, учебни заведения, бул. Искърско шосе, медицински център, църква, магазини, кафенета, ресторанти, супермаркети и търговски представителства на фирми, места за отдих и
от 128 142 €(от 250 623,97 лв.)
(2 520 - 4 200 €/м2)(4 928,69 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 50.85 - 128.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Нов жилищен комплекс – модерна архитектура, комфорт и високо качество на изпълнение
гр. София , кв. "Дървеница"
Модерен проект с функционални жилища, качествено строителство и бърз достъп до всичко важно в София
Представи си дом, в който всяко пространство е създадено с мисъл за теб – това е мястото, което си търсил.
Нов жилищен комплекс в кв. Дървеница, който съчетава модерна архитектура, практични разпределения и надеждно изпълнение – проект, създаден с ясна визия за удобен и
от 110 588 €(от 216 291,33 лв.)
(2 200 - 2 755 €/м2)(4 302,83 - 5 388,31 лв./м2)Площ: 49.15 - 129.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Лукс
Обзаведен тристаен апартамент до Бул. Витоша в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Просторен имот на тиха улица в поддържана тухлена сграда с асансьор
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в самото сърце на София – локация, която предлага рядкото съчетание между абсолютна централност и спокойствие. Имотът се намира на тиха улица, позволяваща да се насладите на динамиката на града, без да правите
520 000 €(1 017 031,60 лв.)
(4 160 €/м2) (8 136,25 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерни жилища с висока енергийна ефективност близо до съвременни удобства
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект във фаза на предварителни продажби, като строителството ще започне през декември 2025 г. Имотът предлага съвременни удобства и висока енергийна ефективност, с предпочитана локация в столичния квартал Манастирски
от 150 243 €(от 293 849,77 лв.)
(2 050 - 2 750 €/м2)(4 009,45 - 5 378,53 лв./м2)Площ: 64.76 - 112.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Затворен комплекс от две жилищни сгради в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Висок клас строителство на 200 метра от бул. Симеоновско шосе
Нови жилища в затворен комплекс с отлична локация в перспективния район - Малинова долина, на 200 м от бул. Симеоновско шосе, в непосредствена близост до хипермаркети на големи търговски вериги (Кауфланд, Фантастико и други), удобен градски транспорт, планирана метро станция на
от 160 791 €(от 314 479,86 лв.)
(1 800 - 2 679 €/м2)(3 520,49 - 5 239,67 лв./м2)Площ: 71.58 - 122.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов модерен жилищен комплекс в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Апартаменти в сграда от висок клас в столицата, близо до метро и парк
Нов многофункционален жилищен проект, разположен в един от бързо развиващите се райони на София – кв. Овча купел. Локацията съчетава удобна градска инфраструктура, чист въздух и близост до природата, като централната част на града е достъпна за около 20 минути.
Комплексът е
от 154 000 €(от 301 197,82 лв.)
(1 948 - 3 005 €/м2)(3 809,96 - 5 877,27 лв./м2)Площ: 68.43 - 253.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
Модерен жилищен комплекс пред Акт 15, състоящ се от две сгради с четири входа върху имот с площ от над 5300 кв. м., от които голяма част ще останат озеленени. Отличава се с бърз и лесен достъп до центъра на града, летището и околовръстния път. Намира се до главния булевард
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(2 775 - 3 661 €/м2)(5 427,43 - 7 160,29 лв./м2)Площ: 36.64 - 108.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Последни апартаменти в сграда с Акт 14 на бул. Александър Малинов
гр. София , кв. "Младост 1А"
Жилища и магазини в нова сграда в близост до метростанция, градски транспорт, супермаркети и търговски център
Отличен нов дом в кв. Младост 1А!
Сградата е добре позиционирана с лице на бул. Александър Малинов и в близост до метростанция, градски транспорт, супермаркети, търговски център, детски градини и училища. Проектът се отличава със стилна визия, функционални и просторни
от 205 000 €(от 400 945,15 лв.)
(2 500 - 3 276 €/м2)(4 889,58 - 6 407,30 лв./м2)Площ: 62.57 - 126.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Функционално разпределено комуникативно жилище до метро, Парадайс мол и Южен парк
Предлагаме за продажба функционален тристаен апартамент в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на София – Кръстова вада. Имотът е част от новострояща се модерна сграда, която съчетава съвременна архитектура, качествено строителство и отлична локация.
Жилището
295 000 €(576 969,85 лв.)(без ДДС)
(3 414 €/м2) (6 676,35 лв./м2)Площ: 86.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда ново строителство в квартал Славия
гр. София , кв. "Славия"
Жилища с добри разпределения в район недалеч от парк Славия
Апартаменти в нова жилищна сграда в строеж в квартал „Славия”, в близост до улица „Житница” и булевард „Цар Борис III”. Районът е спокоен, с добре изградена инфраструктура и удобен достъп до центъра на града. В непосредствена близост се намира зеленината на парк „Овча купел”,
от 165 872 €(от 324 417,43 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,86 лв./м2)Площ: 82.03 - 133.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда до парк и бъдещо метро в кв. Витоша ВЕЦ Симеоново
гр. София , кв. "Витоша"
Двустайни и тристайни апартаменти стартирало строителство с отлична локация, предлагащи комфорт, качество и гъвкави схеми на плащане
Нова жилищна сграда, разположена в един от най-зелените и спокойни райони на София – квартал Витоша, ВЕЦ Симеоново. Проектът е създаден за хора, които търсят баланса между динамиката на града и усещането за простор, тишина и близост до природата. Локацията до обществен парк
от 156 916 €(от 306 901,02 лв.)
(2 474 - 2 784 €/м2)(4 838,72 - 5 445,03 лв./м2)Площ: 59.83 - 141.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен партерен апартамент в престижна сграда
Представяме за продажба тристаен апартамент на партерен етаж с впечатляваща обща площ от 98.49 кв.м и просторен собствен двор от 26.56 кв.м – истинска находка в динамично развиващия се район на Малинова долина. Това жилище съчетава модерна архитектура, комфорт и рядката
283 000 €(553 499,89 лв.)
(2 873 €/м2) (5 619,86 лв./м2)Площ: 98.49 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София