Тристайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 6
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Тристаен апартамент с гледка към планината в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Светъл и просторен апартамент в модерна, енергийно ефективна сграда с Акт 16, на пешеходно разстояние от метро и Paradise Center
Разгледайте нашето ново предложение за тристаен апартамент, впечатляващ с функционално разпределение, естествена светлина и усещане за простор – дом, създаден за пълноценен начин на живот в динамичната градска среда на южна София. Имотът е част от съвременна сграда с Акт 16 от
438 000 €(856 653,54 лв.)
(3 369 €/м2) (6 589,64 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
-5%
Просторен апартамент с топ локация в района на НДК
гр. София , кв. "Център"
Стилен дом с две спални, вътрешен двор и отлична градска среда до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“
Предлагаме под наем елегантен и функционален апартамент, разположен в една от най-предпочитаните централни части на София – в непосредствена близост до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и на пешеходно разстояние от НДК.
Имотът (87 кв.м.) се намира на 2/6 етаж в добре поддържана
750 €/месец790 €1 466,87 лв./месец1 545,11 лв.
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-6%
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Премиум качество, функционално разпределение и отлична локация
Тристаен апартамент с обща площ от 97.99 кв.м. (80.44 кв. м. чиста площ + 17.55 кв. м. общи части), разположен в нова модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните южни квартали на София – Манастирски ливади.
Апартаментът е проектиран с акцент върху комфорта и
294 000 €313 568 €575 014,02 лв.613 285,70 лв.
(3 000 €/м2) (5 868,09 лв./м2)Площ: 97.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременен комплекс с отлична локация, зелена среда и дългосрочна инвестиционна стойност
Представяме висок клас жилищен проект, разположен в Манастирски ливади – изток – един от най-динамично развиващите се и перспективни квартали на София, предпочитан от активни градски хора и млади семейства. Проектът е част от модерен жилищен комплекс с обща площ от 21 000 кв. м.,
от 163 827 €(от 320 417,76 лв.)(без ДДС)
(2 260 - 3 075 €/м2)(4 420,18 - 6 014,18 лв./м2)Площ: 71.40 - 180.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен комплекс с Акт 14 в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Начин на живот с перспектива - енергиен клас А, комфорт, устойчивост и инвестиционен потенциал
Изберете своя нов дом в южната част на София, разположен в район с ниско застрояване и усещане за простор. Сградата е с издаден Акт 14, което гарантира сигурност за бъдещите собственици и инвеститори. Големите прозорци и озеленените външни пространства създават светла и спокойна
от 109 362 €(от 213 893,48 лв.)
(1 900 - 5 000 €/м2)(3 716,08 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 49.71 - 153.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Модерен дом с отлична локация до метро и бърз достъп до центъра на София
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър, разположен в една от най-предпочитаните зони на столицата, съчетаваща удобна комуникация, зелена среда и бърз достъп до централните части на града.
Жилището е с обща площ 107.94 кв. м.
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 640 €/м2) (5 164,09 лв./м2)Площ: 107.94 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент до Северен парк в кв. Свобода
гр. София , кв. "Свобода"
Голям апартамент с отделна кухня и две спални до парк и удобен транспорт
Предлагаме за продажба просторен и отлично поддържан тристаен апартамент, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на гр. София – кв. Свобода, в непосредствена близост до Северен парк.
Жилището се намира на пети етаж в добре поддържана сграда и предлага комфортна
179 500 €(351 071,49 лв.)
(2 030 €/м2) (3 970,05 лв./м2)Площ: 88.43 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с панорамна гледка в кв. Разсадника
гр. София , кв. "Разсадника"
Просторен апартамент с таванско помещение до парк Св. Св. Петър и Павел, училище и метростанция
Представяме на вашето внимание необзаведен тристаен апартамент, разположен в сърцето на квартал Разсадника, до парк Св. Св. Петър и Павел, училище, болница, възлови булеварди, удобни спирки на редовния градски транспорт. С обща площ от 94 кв.м, апартаментът предлага отлично
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 390 €/м2) (4 673,55 лв./м2)Площ: 94.16 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София