Тристайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 5
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 431 €/м2)(5 806,86 - 6 710,45 лв./м2)Площ: 69.72 - 120.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се сграда в тихата част на кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Просторни жилища близо до Нов Български университет, метростанция, ул. Монтевидео и Околовръстен път
Светли и комфортни апартаменти с 1, 2 или 3 спални, разпределени в две сгради на 4 и 8 етажа, с удобна локация в кв. Овча купел, в непосредствена близост до водещи пътни артерии – ул. Монтевидео и Софийски околовръстен път, до метростанция Мизия/НБУ и спирки на градски
от 122 701 €(от 239 982,30 лв.)
(2 100 - 2 378 €/м2)(4 107,24 - 4 650,96 лв./м2)Площ: 55.17 - 140.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищна сграда с Акт 16 в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Луксозни семейни жилища до The Mall, Мега парк, бул. Цариградско шосе и бъдеща метростанция
Отлично предложение за покупка на просторни апартаменти с 2 спални в модерна сграда с Акт 16, построена на тиха вътрешна уличка в квартал Полигона и в същото време в близост до един от най-големите молове в града - THE MALL, Мегапарк, на 2 км от зала „Арена Армеец“ и новия
от 354 846 €(от 694 018,45 лв.)
(2 650 - 2 804 €/м2)(5 182,95 - 5 484,15 лв./м2)Площ: 126.57 - 145.57 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс – съвременен стандарт на живот в западната част на София
гр. София , кв. "Люлин 8"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и ателиета в нова сграда в кв. Люлин 8
Изберете дом в мащабен нов жилищен проект в столицата – „Люлин 8“, създаден с мисъл за модерния градски човек, който цени комфорта, сигурността и отличната локация.
Тази многофункционална сграда от ново поколение предлага интелигентен архитектурен дизайн, висококачествени
от 108 733 €(от 212 663,26 лв.)
(2 050 - 2 507 €/м2)(4 009,45 - 4 903,27 лв./м2)Площ: 43.37 - 127.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Нова жилищна сграда с топ локация в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Инвестирай в бъдещето – комфортни и просторни апартаменти до метростанция, университет, възлов булевард
Изберете своя дом с една, две или три спални в новото архитектурно бижу в сърцето на столичния квартал „Дианабад“ – модерна жилищна сграда в процес на строителство, успешно съчетаваща стил, удобства и топ локация до възловия столичен бул. Г. М. Димитров, с директен достъп до
от 187 859 €(от 367 420,27 лв.)
(3 000 - 3 691 €/м2)(5 867,49 - 7 218,97 лв./м2)Площ: 62.00 - 125.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в най-хубавата част на ж.к. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Луксозна сграда в непосредствена близост до Посолството на Република Украйна
Тази сграда ще спечели сърцето ви с модерна архитектура, функционални разпределения и отлична локация.
Дом с мисъл към семейството и хората, които не биха направили компромис.
Сградата е с получен Акт 14!
Комплексът се състои от две жилищни сгради с общо 23 апартамнта
от 169 596 €(от 331 700,94 лв.)
(2 520 - 2 670 €/м2)(4 928,69 - 5 222,07 лв./м2)Площ: 67.30 - 139.37 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Жилища в луксозна бутикова сграда с Aкт 16 на входа на Борисовата градина
гр. София , кв. "Изток"
Изискан дом в зелен оазис в престижния кв. Изток, до метростанция Жолио Кюри с Aкт 16
Изключително предложение за покупка на изискан новопостроен семеен дом с престижна локация в предпочитания квартал Изток, на входа на Борисовата градина, до Парк Хотел Москва (100 м), световен търговски център Интерпред, метростанция Жолио Кюри (220 м), посолства, болнични
Продажба
Иновативен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни функционални апартаменти на 200 м от бъдеща метростанция
Имаме удоволствието да представим за продажба жилищен комплекс с получен Акт 16, с два входа, включващ едностайни, двустайни и тристайни апартаменти, както и жилища на партерния етаж с индивидуални дворчета, разположени в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на
от 450 000 €(от 880 123,50 лв.)
(2 416 €/м2) (4 724,73 лв./м2)Площ: 186.28 - 186.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Апартаменти ново строителство в центъра на столицата
гр. София , кв. "Център"
Жилища в малка сграда с удобна локация до метростанция Лъвов мост
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в новострояща се сграда в централната част на София до метростанция, магазини, спирки на редовен градски транспорт.
Сграда е със стилен дизайн, функционални и удобни разпределения на вътрешното пространство на
от 632 000 €(от 1 236 084,56 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,30 лв./м2)Площ: 243.07 - 243.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна сграда със заведение за хранене и 26 тристайни апартамента в ж.к. Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Тристайни апартаменти с Акт 16 в многофамилна жилищна сграда до детска градина, училище и магазини
Когато домът мечта означава семеен уют, изобилие от светлина, хубава гледка и висок клас строителство!
Изберете дом с Акт 16 във висококачествена сграда с отлична локация в кв. Манастирски ливади и го превърнете в мечтания градски имот!
Качествено строителство, красива
от 317 028 €(от 620 052,87 лв.)
(2 900 €/м2) (5 671,91 лв./м2)Площ: 109.32 - 146.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда на едно от най-комуникативните места в София
гр. София , кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент под наем до площад Хелзинки
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен и просторен имот в кв. Лозенец
Предлагаме под наем луксозен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в един от най-предпочитаните квартали на гр. София – кв. Лозенец, в непосредствена близост до площад Хелзинки и на минути от Метростанция Европейски съюз и Южен парк.
Жилището се
950 €/месец(1 858,04 лв./месец)
(9,69 €/м2) (18,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Нов жилищен проект в кв. Люлин 10 до Западен парк
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлична градска локация
Нова съвременна жилищна сграда, разположена в един от обре уредените и търсени райони на столицата – ж.к. Люлин 10, в близост до бул. Сливница. Проектът съчетава модерна архитектурна визия, функционално проектирани жилища и спокойна жилищна среда, с бърз и удобен достъп до
от 150 000 €(от 293 374,50 лв.)
(1 747 - 1 794 €/м2)(3 416,84 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 83.61 - 116.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
Лукс
Луксозен тристаен апартамент под наем на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Дизайнерски апартамент с панорамна гледка към Витоша в комплекс – носител на „Сграда на годината“
Предлагаме под наем изключителен тристаен апартамент, изпълнен по индивидуален дизайнерски проект и разположен в престижния комплекс A3 – Advanced Architecture Apartments, отличен с наградата „Сграда на годината“ за 2017 г. Имотът се намира на бул. „България“, в район с отлична
1 600 €/месец(3 129,33 лв./месец)
(11 €/м2) (21,29 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Апартамент с две спални и паркомясто в кв. Бояна – един от най-предпочитаните райони на София, известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и висок стандарт на живот. Имотът е отличен избор за семейство, което търси простор, комфорт и качествена жилищна среда.
Сградата
216 900 €(424 219,53 лв.)
(2 060 €/м2) (4 028,68 лв./м2)Площ: 105.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон