Тристайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 2
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-4%
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
287 000 €298 500 €561 323,21 лв.583 815,26 лв.
(2 518 €/м2) (4 923,89 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
287 000 €298 500 €561 323,21 лв.583 815,26 лв.
(2 518 €/м2) (4 923,89 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Имот с отлична локация и висок инвестиционен потенциал в София
Представяме ви съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика. Локацията съчетава удобството на градската среда с близостта до зелени пространства като Парк Възраждане и Аквапарк Възраждане, както и отлична свързаност чрез Метростанция
299 961 €(586 672,72 лв.)
(2 648 €/м2) (5 179,42 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен затворен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Модерен семеен дом с отлична локация, комфорт и висока инвестиционна стойност
Модерен дом със стил, пространство и усещане за баланс в столицата
Представяме ви изключителна възможност да притежавате съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика – район, който все по-уверено се утвърждава като предпочитано място
284 602 €(556 633,13 лв.)
(2 513 €/м2) (4 914,21 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Обзаведен апартамент с две спални на 650 м. от метростанция „Европейски съюз“
гр. София , кв. "Лозенец"
Тристайно жилище под наем в предпочитания квартал Лозенец
Тристаен апартамент в кв. Лозенец на пешеходно разстояние от парк „Резиденция Лозенец“ и метростанция „Европейски съюз“. Жилището е разположено в поддържана сграда, заобиколена от перфектно поддържани междублокови пространства, множество места за отдих и разходка. Отлично
830 €/месец(1 623,34 лв./месец)
(7,55 €/м2) (14,76 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Тристаен апартамент в комплекс без такса поддръжка в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Жилище в комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище близо до метростанция
Тристаен апартамент в „Линкълн Резидънс“ - семеен комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище. Комплексът е в процес на строителство с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през месец юни 2026 г. Изгражда се върху терен с панорамни гледки към Стара планина, Витоша и Люлин
211 000 €(412 680,13 лв.)
(2 505 €/м2) (4 899,44 лв./м2)Площ: 84.23 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Южен голям тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Светъл тристаен с две спални и две бани на топ локация
Представяме ви просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София – кв. Манастирски ливади.
Жилището впечатлява с функционално и широко разпределение, включващо голямо входно антре, просторен хол
338 144 €(661 352,18 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 105.67 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Ексклузивно
Тристаен апартамент в кв. Дървеница, София
гр. София , кв. "Дървеница"
Просторно жилище с възможност за преустройство в един от най-предпочитаните квартали
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на осми етаж в 16-етажна сграда в кв. Дървеница, София. Имотът е с площ 104.21 кв.м и предлага добро разпределение с възможности за преустройство в четиристаен апартамент.
Жилището се състои от:
• коридор
• дневна с
275 000 €279 990 €537 853,25 лв.547 612,84 лв.
(2 639 €/м2) (5 161,24 лв./м2)Площ: 104.21 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Пентхаус в модерна 7-етажна сграда с Акт 16 в централен район на София
гр. София , кв. "Център"
Луксозен имот в сграда, номинирана за "Сграда на годината 2024"
Представяме ви ексклузивен тристаен апартамент в престижна сграда, финалист в конкурса "Сграда на годината 2024". С уникален дизайн, първокласна архитектура и отлична локация, този имот съчетава лукс и удобство за съвременния живот.
Самостоятелен апартамент, заемащ целия етаж
567 630 €(1 110 187,78 лв.)(без ДДС)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 126.14 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София