Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)

Имоти на ул. Нов ден в град София

ПРОДАВАМ имот в София. Как мога да го обявя при вас?
Прочетете цялата информация
1 намерени оферти
?>
Подреди по
Имате имот за продажба в София?
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4 гр. София , кв. "Младост 4" Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 /месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота: Двустаен апартамент
Иван Каменов Старши брокер, София
1 от 1 резултата

Изпратете запитване