Разгледайте нашата селекция от имоти, разположени в курорти и населени места по Южното черноморско крайбрежие на България. В градовете и курортите в и около областния център гр. Бургас - Слънчев Бряг, Поморие, Равда, Несебър, Свети Влас, Кошарица, Черноморец, Созопол, Дюни, Приморско, Китен, Лозенец, Царево, Ахтопол, Синеморец, Варвара, Обзор и др.
Предлаганите от нас отделни обекти (жилища, апартаменти, студия в комплекси от затворен тип или отделни апартаментни сгради; вили, редови къщи) са прецизно внимателно от водещи специалисти в областта на недвижимите имоти и инвеститори. Като една от водещите агенции за недвижими имоти в България BULGARIAN PROPERTIES договаря за клиентите си най-изгодните цени и условия за покупка на имот. Купувайки имот на Южното Черноморие именно с нашата компания, Вие правите отличен избор и си гарантирате най-голям избор от оферти, най-добри цени, най-изгодни условия за плащане както и редица допълнителни бонуси, отстъпки и безплатни екстри в зависимост от конкретната оферта.
Имоти на Южното Черноморие за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Оазис на спокойствието на метри от плажа
гр. Созопол , Плаж Каваци
Обзаведени и оборудвани студиа и двустайни апартаменти до плажовете Каваци и Смокиня
Предлагаме ви жилища в работещ комплекс, разположен само на 300 метра от едни от най-хубавите плажове - Каваци и Смокиня! Спокойствие в комбинация с плажни забавления, само на 3 км от Созопол.
Комплексът ще ви плени със своята уникална атмосфера и прекрасни гледки към целия
от 57 900 €(от 113 242,56 лв.)
(929 - 1 472 €/м2)(1 816,97 - 2 878,98 лв./м2)Площ: 43.73 - 84.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустайни и тристайни апартаменти в Лили Бийч Ризорт / Lily Beach Resort
гр. Созопол
Самостоятелни жилища в завършен комплекс на 150 м от плаж Каваци в Созопол
Двустайни и тристайни апартаменти в целогодишен затворен комплекс, който се състои от самостоятелни частни апартаменти и хотелска част, разположен в красивия залив Каваци-Веселие, само на 150 метра от плажната ивица на един от най-красивите и предпочитани плажове по българското
от 86 000 €(от 168 201,38 лв.)
(1 202 - 1 696 €/м2)(2 350,91 - 3 317,09 лв./м2)Площ: 55.96 - 118.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Висок клас жилищен проект с топла връзка с Grand Plaza Mall
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Жилища в модерен комплекс от затворен тип в кв. Хоризонт
Жилища, в които ще искате да останете завинаги!
Започна продажбата на жилища и във втория етап – сгради 6 и 7!
Иновативен комплекс проектиран така, че да предложи комплексно решение за съвременен начин на живот – удобно, енергийно ефективно, социално свързано и изцяло
от 95 002 €(от 185 807,76 лв.)
(1 537 - 1 697 €/м2)(3 006,11 - 3 319,04 лв./м2)Площ: 60.44 - 117.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Парцел с виза за проектиране и всички комуникации на 400 метра от плаж
к.к. Слънчев бряг
Парцел в близост до хотел Фламинго в к. к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1 800 кв. м. в близост до хотел Фламинго, Слънчев бряг. Прекрасен имот с отличен потенциал. Разполага с виза за проектиране и всички комуникации.
Показателите на застрояване са както следва:
• кинт 1.5
• плътност 30%
• кота
700 000 €(1 369 081 лв.)
(389 €/м2) (760,60 лв./м2)Площ: 1 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство в Поморие.
Отлично местоположение на 100 м от плажа в прекрасния морски град. В непосредствена близост се намират супермаркети Лидъл и Билла, Музей на солта, кални бани и други градски удобства.
Проектът на
от 70 845 €(от 138 560,78 лв.)
(1 500 - 1 710 €/м2)(2 933,75 - 3 344,47 лв./м2)Площ: 47.23 - 111.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
гр. Приморско
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен апартамент с две спални на първа линия в Ахелой
гр. Ахелой
Обзаведено жилище с прекрасна гледка към морето и плажа в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“
Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот – просторен тристаен апартамент на първа линия море в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“ в Ахелой. С площ от 155 кв. м., разположен на 5-ти етаж в сграда с асансьор, този дом впечатлява с простор, комфорт и
148 000 €(289 462,84 лв.)
(955 €/м2) (1 867,50 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Едностаен луксозен апартамент за продажба в кв. Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно студио в един от най-предпочитаните квартали в Бургас в близост до Мосрската градина.
Едностаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на Бургас – ж.к. „Лазур“. Имотът се намира в нова, модерна сграда с асансьор, въведена в експлоатация през 2022 г., и се предлага напълно обзаведен и оборудван – готов за незабавно нанасяне или
120 000 €(234 699,60 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
изгодно
Плаж на 3 м
Просторен четиристаен апартамент в комплекс Sunny Day 6
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Тънково
Светъл и уютен апартамент в затворен комплекс с басейни, спортни зони и зелени площи близо до к.к. Слънчев бряг
Просторен, светъл и уютен четиристаен апартамент, разположен в затворения комплекс Sunny Day 6 – спокойно и зелено място само на 3 км от плажа на Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорта на модерното ваканционно жилище с тишината и уюта на среда, далеч от шума на курорта, но в
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 009 €/м2) (1 972,99 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в затворен комплекс в Приморско
гр. Приморско
Партерен ваканционен имот с балкон и отлични удобства, подходящ за лично ползване и отдаване под наем
Представяме на вашето внимание напълно обзаведено студио в Приморско, разположено в затворен комплекс с отлични удобства – чудесен избор както за собствено ваканционно ползване, така и като инвестиция с много добър потенциал за сезонно отдаване под наем.
Имотът е с площ от 47
57 000 €(111 482,31 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,96 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Представяме ви нов модерен жилищен проект в курортния град Поморие – едно от най-предпочитаните места за живеене и инвестиция по българското Черноморие.
Сградата е разположена в тих и спокоен район, който същевременно предлага отлична инфраструктура и удобства. Само на няколко
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 - 1 300 €/м2)(2 444,79 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 67.27 - 101.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
гарантиран наем
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в комплекс „Олимп“ (Olymp) с гараж – отлична инвестиция на 300 м от плажа
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас
Стилен и функционален двустаен апартамент с обща площ от 63.15 кв. м., разположен на първи етаж в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас – комплекс „Олимп“ (Olymp). Имотът е с източно изложение, което осигурява приятна естествена светлина през по-голямата част от деня и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 296 €/м2) (4 490,82 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Продажба
-5%
ново
Бутикова двуетажна къща в центъра на Каменар, Поморие
Близо до гр. Поморие , с. Каменар
Слънчев имот с 4 спални и поддържан двор близо до парк, магазин, кметство
Днешното ни предложение включва двуетажна къща с 4 спални и две бани на широка асфалтова улица в центъра на Каменар, квартал на Поморие, близо до парк, църква, два магазина и кметство.
Къщата (165 кв.м.) е с Акт 16 от 06.2021 година. Състои се от:
• Първи етаж - антре,
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент в комплекс Sunflower в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл, функционално разпределен апартамент с красива гледка към басейна и зелената паркова зона
Двустаен апартамент, съчетаващ спокойствие, пространство и светлина, разположен в северната част на престижния морски курорт Слънчев бряг, на 600 м от плажа.
Имотът впечатлява с комфортна атмосфера, функционално разпределение и усещане за простор. Жилището е разположено на 4/5
88 100 €(172 308,62 лв.)
(1 377 €/м2) (2 692,32 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Атрактивен парцел с впечатляващ потенциал, разположен на първа линия море в местност Кротиря – една от най-перспективните и динамично развиващи се зони между Поморие и Ахелой.
Имотът е с площ от 9 004 кв. м. и предлага рядката възможност за реализация на проект в
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)(без ДДС)
(230 €/м2) (449,64 лв./м2)Площ: 9 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 800 м
Светъл двустаен апартамент с две тераси в комплекс Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Уютен имот в затворен комплекс с басейн, на 800 метра от плажа
Светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-спокойните и зелени райони на Слънчев бряг – в модерния и отлично поддържан затворен комплекс Nessebar Fort Residence.
Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлична локация между динамиката на Слънчев бряг и
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,44 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг