Апартаменти продава и отдава под наем - страница 53
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Студио за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Отлично състояние, партер с веранда и свободно паркиране в комплекса
Предлагаме за продажба студио апартамент в престижния Lighthouse Golf Resort, разположен на партерен етаж в сграда ново строителство, въведена в експлоатация през 2009 година. Имотът е в много добро състояние и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
29 000 €(56 719,07 лв.)
(527 €/м2) (1 031,26 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Студио с панорамна гледка към планината в комплекс Cornelia/Корнелия
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент след основен ремонт близо до Пирин Голф и Банско
Предлагаме на вашето внимание студио след основен ремонт, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia, в непосредствена близост до Пирин Голф и Кънтри Клуб. Локацията е изключително атрактивна – само на 12 км от Банско и на около 150 км от София, което прави имота
46 500 €(90 946,10 лв.)
(1 432 €/м2) (2 800,93 лв./м2)Площ: 32.47 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/ Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Модерен ваканционен имот в отлично състояние в центъра на Слънчев бряг
Представяме на вашето внимание просторен апартамент луксозния комплекс "Барсело Роял Бийч" (Royal Beach Barcelo), разположен в сърцето на к.к. Слънчев Бряг, на метри от златистите плажове и чисти морски води!
Апартаментът се намира на четвърти етаж и предлага уникална гледка
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 553 €/м2) (3 037,67 лв./м2)Площ: 70.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с гледка към морето в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл апартамент в затворен комплекс със Средиземноморска архитектура в морския град Бяла
Разгледайте нашето ново предложение за продажба на двустаен апартамент на 100 метра от обширна плажна ивица в гр. Бяла. Имотът е част от затворен комплекс със Средиземноморска архитектура, луксозни общи части и асансьор. Уникалното местоположение на град Бяла, чистото море и
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 260 €/м2) (2 464,35 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ски лифт на 100 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Светъл апартамент с гледка към Пирин, до ски съоръженията
Предлагаме за продажба комфортно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Банско – в непосредствена близост до кабинковия лифт и ски зоната. Локацията е отлична както за лична почивка, така и за инвестиция с цел
84 240 €(164 759,12 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 56.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент с голяма тераса в близост до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Жилище с отлична локация и уютна атмосфера в Пловдив
Напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в малка бутикова кооперация с модерна визия, на спокойно място в непосредствена близост до Гребна база, с лесен достъп както от бул. „6-ти септември“, така и от бул. „Пещерско шосе“.
Апартаментът е с площ 61.00 м2 (чиста площ
123 000 €(240 567,09 лв.)
(2 016 €/м2) (3 943,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 10 км
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио готово за живеене
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Студио в комплекс с ниска такса поддръжка до Банско с Акт 16
Време е да сбъднете мечтата си за собствен дом в планината!
Предлагаме за продажба компактно и практично студио с площ 38.07 кв. м., разположено на 4-ти етаж в модерния комплекс Silver Mountain. Жилището е с южно изложение, което гарантира светлина и уют през целия ден, и е
44 000 €(86 056,52 лв.)
(1 156 €/м2) (2 260,48 лв./м2)Площ: 38.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в топ центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с бизнес потенциал в Старата столица на България
Предлагаме ви едностаен апартамент с отделна кухня и уникална локация в топ центъра на красивия град Велико Търново.
Апартаментът (обща площ - 82.33 кв.м., чиста площ – 66.5 кв.м. плюс общи части - 15.83 кв.м.) е разположен на трети жилищен етаж в сграда без асансьор и се
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 275 €/м2) (2 494,38 лв./м2)Площ: 82.33 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Уникален панорамен апартамент с просторна тераса в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Тристаен апартамент с голяма тераса и обзавеждане
Представяме на Вашето внимание просторен и артистичен апартамент на две нива, с две големи панорамни тераси с джакузи в малка сграда без такса поддръжка, тип затворен комплекс в морския град Бяла, област Варна. Сградата се отличава със средиземноморска архитектура, луксозни общи
135 000 €(264 037,05 лв.)
(622 €/м2) (1 216,76 лв./м2)Площ: 217.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Панорамен тристаен апартамент в комплекс July Morning на първа линия
гр. Каварна
Просторен апартамент с две спални, две бани и две тераси близо до крайбрежната зона на Каварна
Отлично предложение за комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с прекрасна морска гледка от нос Калиакра до нос Емине, на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на
117 500 €(229 810,03 лв.)
(951 €/м2) (1 859,76 лв./м2)Площ: 123.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
ПРОДАДЕН
Южно студио в комплекс Гербер 2/Gerber Residence 2 в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Прекрасен ваканционен имот в целогодишно работещ комплекс
Представяме ви уникалната възможност да притежавате прекрасно студио в комплекс „Gerber Residence 2“, разположен в живописната западна част на Слънчев бряг. Само на 500 метра от плажа, този комплекс предлага идеалното съчетание от комфорт и спокойствие в красива паркова
49 000 €(95 835,67 лв.)
(1 633 €/м2) (3 194,52 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Партер
гр. Павликени , близо до църквата
Просторно жилище с гараж и чудесна локация
Представяме Ви просторен многостаен апартамент в сърцето на Павликени – имот, който впечатлява с отлична локация, функционалност и потенциал. Разположен е в топ центъра на града, само на няколко метра от пощата и полицията, като същевременно предлага тиха и спокойна среда за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(716 €/м2) (1 399,43 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
изгодно
Плаж на 1.5 м
ПРОДАДЕН
Комфортно обзаведено жилище с две спални до град Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Божурец
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Божурец 3 / Boujurec 3
Представяме ви прекрасен ваканционен апартамент с две спални в затворен комплекс „Божурец 3“, разположен в тихата и живописна зона на село Божурец, в непосредствена близост до град Каварна. Само на 70 км от международно летище Варна, този имот предлага отлична възможност за
35 000 €(68 454,05 лв.)
(445 €/м2) (869,70 лв./м2)Площ: 78.71 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София